Skocz do zawartości
Dako

film Mroczna Wieża Kinga 11 sierpnia w kinach

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś to do mnie nie przemawia, za daleko jest to wszystko od oryginału. Natomiast sceny walki i ładowania rewolweru zajebiaszcze.


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, komandor_tarkin napisał:

Jakoś to do mnie nie przemawia, za daleko jest to wszystko od oryginału

Z tego co piszą w internetach film ma być niejako kontynuacją książki ...

Choć z racji samej fabuły i zakończenia książek (bez spoilerów) nie wiem jakby to miało wyglądać.

Może te sceny z chłopcem to jakieś retrospekcje ale z drugiej strony trochę ich za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to wszystko dziwne jest, bo biorąc pod uwagę że są to retrospekcje to one nawet wtedy są zbieżne z książkami. Natomiast obsada jako rewolwerowca czarnoskórego aktora wskazuje na to, że zostanie już wyczerpana polityczna poprawność i nie będzie poza rewolwerowcem i chłopcem pozostałej dwójki bohaterów. No cóż... poczekamy i zobaczymy.


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę toto w końcu przeczytać. Kinga uwielbiam, ale od tego cyklu jakoś się odbiłam.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Shivon
      *** Wątek o krótkich filmach, dostępnych na YT, a z którymi warto się dzielić  ***
       
       
       
    • Przez Nebthtet
      Jest nowy trailer pokazujący męską wersję protagonisty oraz niespodziankę w postaci Keanu, który też w grze wystąpi. Cóż, z cyberpunkowymi klimatami trzyma od lat - ja chcę w tej grze jeszcze Henry'ego Rollinsa i mogę zdechnąć szczęśliwa.
      Pre-order (digital już można, pudeł jeszcze nie):
      Cyberpunk 2077 — RPG twórców Wiedźmin 3: Dziki Gon
      WWW.CYBERPUNK.NET Wejdź do świata Cyberpunk 2077 — gry roleplaying mrocznej przyszłości, tworzonej przez autorów serii gier o Wiedźminie, studio CD PROJEKT RED. Trailer:
       
      Nie trzeba chyba dodawać, że jeśli pre-orderujecie wersję cyfrową, to najlepiej róbcie to na gog - 100% kasy zostaje u "naszych".
    • Przez Nebthtet
      Nasz nieoceniony @Dastro stworzył kolejny trailer który podbił serca społeczności Star Citizena (jak widać tutaj oraz tutaj). Epickość leje się z ekranu hektolitrami i mam nadzieję że CIG podchwyci ten trend i może zrobi własną wersję z lektorem który podkładał głos w jednej z reklam statków (dodatkowe punkty dla osoby która skojarzy z o którą reklamę mi chodzi).
      Zapraszam przy okazji do odwiedzenia naszego kanału YT - rozważcie jego subskrypcję by nie przegapić kolejnych perełek
    • Przez Nebthtet
      Krótkie wprowadzenie do nadchodzącego systemu proceduralnego generowania planet zaprezentowane podczas świątecznego streamu CIG.
       
    • Przez Nebthtet
      Zapraszamy do obejrzenia trailera prezentowanego przez CIG podczas tegorocznego SXSW.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności