Skocz do zawartości
  • 0
niebieski

Sprzedaż konta a upgrade statku.

Pytanie

Wiem iż pisałem iż zrobiłem upgrade ALE... chciałem w przyszłości mojego avengera przerobić na super hornet-a lecz niestety NIE MAM takiej opcji jak chcę zrobić upgrade statku (pewnie dla tego iż obecnie nie ma go w sprzedaży).

Kolega ma dostęp do takiego zestawu

Legacy Digital Colonel - LTI - $135,30 z VAT - Ship: Hornet F7C i dodatkowo dokupić upgrade na super hornet-a do którego też ma dostęp za 67,65 z VAT co razem daje 200$, ma też zestaw Weekend Warrior - LTI - Ship: F7C-M Super Hornet gdzie dodatkowo jest Model II Arclight Sidearm który jest trochu droższy. Niestety nie mam możliwości na obecnym koncie zrobić upgrade z avengera na super horneta a o dokupieniu w najbliższym czasie (jeśli kiedykolwiek) statku nie ma mowy (obecnie nawet i tak kupić nie można) - kontrola wydatków pani domu. Mam trochu zaskórniaków o których baba nie wie ale nie jest to ponad 200$ a za tyle pewnie super horneta się nie kupi a odsprzedając konto miał bym trochu więcej odłożone bo baba nie wie iż wydałem znowu kasę na tą grę.

I teraz przechodzimy dalej... na koncie mam:

Starting Money: 1,000 UEC
Lifetime Insurance
Legacy Alpha
Squadron 42 Digital Download
Star Citizen Digital Download
Digital Star Citizen Manual

No i oczywiście Avenger Stalker

 

Chciałem wystawić na allegro, bezpiecznie dla mnie i kupującego. W związku z tym chciał bym wiedzieć ile mogę zawołać za to konto... zważywszy iż bez LTI zestaw z Avengerem kosztuje 92$ z vat i czy jest sens tak kombinować. Czy może lepiej zostać na tym co mam i poczekać aż się pojawi super ?

Edytowane przez niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Sprzedaż konta łamie regulamin CIG, więc mogą w każdej chwili takie konto zablokować. Dla potencjalnego kupującego to raczej kiepski deal. Inna sprawa to sprzedaż paczki z grą i statkiem, ale tutaj też ryzyko jest głównie po stronie kupującego, więc nie wiem czy znajdziesz kupca na allegro. 

Osobiście radził bym zostać z tym co masz i dochodzenie do droższego statku małymi kroczkami, kupując upgrady po 10-20$ co jakiś czas. Superhornet jeszcze nie raz będzie do kupienia, a gra przecież nie wyjdzie za rok, może nawet nie za dwa. W obecnym PU i tak nic ci ten statek nie daje, a w AC można go wypożyczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@niebieski jeżeli nie u nas na forum na giełdzie to spróbuj tutaj:

https://www.reddit.com/r/Starcitizen_trades

Tutaj znajdziesz mnóstwo ofert, a Ciebie jaka interesuje to kupienie CCU (upgrade na inny statek) na Super Horneta z byle jakiego dostępnego statku w sklepie RSI, czyli szukasz sobie najpierw takie CCU ze statku X który jest dostępny w sklepie RSI obecnie na Super Horneta. Jak znajdziesz taki to kupujesz to CCU od ludzi z reddita (kupuj od ludzi tylko z dużą liczbą reputacji), po zakupie ta osoba wyśle Ci na konto ten upgrade. Następnie robisz upgrade avangera na statek X na jaki jest upgrade do Super Horneta.

 

Dla przykładu:

https://www.reddit.com/r/Starcitizen_trades/comments/5hmige/store_bobs_bargains_limited_ship_and_rare_ccu/

Tutaj koleś ma CCU z CONSTELLATION TAURUS na Super Horneta po 35$. Czyli do tego byś musiał zrobić najpierw CCU z Avangera na tego Taurusa (około 110 USD ze sklepu RSI) i potem zaaplikować te CCU z Taurusa na Super Horneta. 

Pamiętaj, że przed zastosowaniem tej procedury 5 razy się zastanów co chcesz zrobić bo możesz utknąć w którymś punkcie i zmarnujesz pieniądze.

 

Albo jak wspomniał @Nuir, poczekaj do momentu, aż Super Hornet pojawi się na jakiejś wyprzedaży to wtedy będziesz mógł sobie takie CCU Avanger-Super Hornet kupić na stronie RSI.

Dodam też, że przy 3.0 będzie można kupować statki za walutę in game (aUEC), a kupić będzie można każdy dostępny statek więc nie ma pośpiechu z tym upgradem. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nooo i to są dobre rady :) skorzystam z nich... wstrzymuję się albo zrobię tak jak Dastro napisał z tym reddit - nie wiedziałem o tym ;) . Dzięki za poradę.

 

Miał bym jeszcze parę pytań odnośnie ogólnie star citizena rozgrywki... będzie ktoś może o jakiejś godzinie na waszym TS aby z nim chwilkę pogadać lub jakoś inaczej przeprowadzić konwersację ??

Edytowane przez niebieski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@niebieski jasne, na pewno kogoś złapiesz - @Dastro i @Frosty powinni być wieczorem - chłopaki umówcie się jakoś.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co by nie tworzyć nowych tematów... Dastro podał tego gościa z reddit-a ale mam pytanie... "RARE CCUs AVAILABLE, STARTING AT… " to jest upgrade ale jak sprawdzić z czego czy co to jest? Bo przy niektórych statkach to jest ale wchodząc na stronę star citizena nie ma paczek pozwalających zmienić na ten statek a np. ORION można za dopłatą zamienić na mercha (RSI shop) ale niczego na ORIONA? To nie tylko z tym ale to tak na szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Przy cenach przecież jest PM do sprzedającego i jak klikniesz na nie to w PM masz informację z jakiego statku jest to CCU.

CCU można robić tylko:

  1. do aktualnie dostępnych w sprzedaży statków (czyli Banu jest w sprzedaży i mamy możliwość CCU a Orion nie więc nie mamy do niego CCU)
  2. do równych cenowo oraz droższych innych statków

Dzisiejszymi CCU (pod kątem historii) bym się nie sugerował bo w związku ze zmianami cen jednostek, cena upgrade też ulega zmianie.

I tak opisywany przez Ciebie przypadek Oriona dziś można zmienić na Banu MM (bo Orion kosztuje -jeszcze- 325 USD a Banu już 350 USD)

A w zeszłym tygodniu było akurat odwrotnie :D (Banu było za 250 USD) ceny bez Vat.

Edytowane przez Dako
poprawka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki za info... co do pomocy na TS to to Frosty już udzielił mi informacji :) docelowo i tak idę w 2 statki... jednym będzie na pewno statek do Electronic Warfare a drugi do walk i misji... co do super horneta... poczekam jeszcze, kilka osób napisało abym się nie spieszył bo nowe statki też będą się pojawiać a i zdanie mogę zmienić tak więc... na razie po woli w górę z jednym statkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@niebieski od tego forum pomocowe by nowe tematy tworzyć. Tu jest zasada jedno pytanie - jeden wątek, inaczej nie ma jak oznaczać najlepszej odpowiedzi :). Dlatego temat zamknę, a w razie potrzeby twórz nowy :).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności