Skocz do zawartości
  • 0
Riddick88

Niespodzianka

Pytanie

Witam. Stało się coś dziwnego otóż dostałem statek Anvil Hornet F7CM Super Nie kupowałem tego statku ani nie ukradłem a nie przypominam sobie żeby był jakiś update... to może tylko do testu na jakiś czas ??  nie wiem o co chodzi pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Dostałeś Super Horneta, bo jest promocja. Tak zwany Free flight. Każdy dostaje do testów gry. Promocja trwa od 14 do 18stego bodajże. Także testuj póki czas :D

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Temat zamykam, bo lepszej odpowiedzi tu się nie wyprodukuje :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      W newsletterze z tego tygodnia nie było rewolucji, ale poniższe wiadomości na pewno umilą dodatkowo rozpoczęcie weekendu. Oprócz przypomnienia o konkursach i informacji o Challenge Coin tradycyjnie już mamy spojrzenie na to, co developerzy dzielnie tworzą do gry. Więcej przeczytacie poniżej.
      Pamiątkowa moneta UEE
      Z dumą przedstawiamy należącą do limitowanej Edycji Challenge Coin upamiętniającą osiągnięcia One Empire - społecznościowej inicjatywy rządowej która zbliża ludzi na terenie całego UEE już od 200 lat. Będącą wyrazem wdzięczności developerów monetę otrzymają wszyscy członkowie społeczności, którzy wsparli Star Citizena przed osiągnięciem progu 200 milionów.

      Jest ona traktowana jako ozdoba hangaru i będzie przypisywana do kont w najbliższym czasie - tak abyście mogli przyozdobić swój wybrany hangar. Ozdoby będą przyłączane do kont falami, tak więc jeśli jeszcze nie widzicie jej u siebie to nie martwcie się, na pewno się pojawi.

      U mnie już jest
      Sneak Peek z newslettera
      Tym razem rzut oka na tworzone interfejsy wind - element może mało dostrzegalny w codziennej grze, ale mający znaczący wpływ na komfort przemieszczania się.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności