Skocz do zawartości
Demokop

No Man's Sky - Miliardy planet do odkrycia!

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Amb3r napisał:

Sama gra wygląda ładnie, ale jest strasznie kolorowa, jakby te kolory miały odwrócić uwagę, że te światy wcale tak różnorodne nie będą.

No bo zapewne taką rolę będą miały. Patrząc po tym, co widzimy obecnie w Elite można łatwo wywnioskować, że duży wszechświat nie jest łatwy do "zaludnienia" ciekawym contentem.

Tak w ogóle to link do artu na polskim sajcie i po naszemu :) http://www.eurogamer.pl/articles/2016-03-03-pierwsze-wrazenia-z-no-mans-sky


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nebthtet napisał:

No bo zapewne taką rolę będą miały. Patrząc po tym, co widzimy obecnie w Elite można łatwo wywnioskować, że duży wszechświat nie jest łatwy do "zaludnienia" ciekawym contentem.:) http://www.eurogamer.pl/articles/2016-03-03-pierwsze-wrazenia-z-no-mans-sky

Duży wszechświat nie jest łatwy do zaludnienia nawet wodorem. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.03.2016 at 19:41, Shivon napisał:

Hmmm, będę miał srebne pudełko ze Star Citizena, mam kolekcjonerki Elite i Homeworlda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Goomich napisał:

Hmmm, będę miał srebne pudełko ze Star Citizena, mam kolekcjonerki Elite i Homeworlda...

A potem stateczek i pusty portfel :P;)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można sobie posłuchać jednego udostępnionego kawałka. Całkiem zacny ;)
http://www.pcgamer.com/the-first-song-from-the-no-mans-sky-soundtrack-sounds-heavenly/

Edytowane przez Frosty

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera za trzy tygodnie, a tu się okazuje, że Hello podtentegowali jakiś superwzór http://www.eurogamer.net/articles/2016-07-21-why-no-mans-sky-fans-are-worried-about-a-patented-superformula

Żeby tylko nie się później nie okazało,żę Logrusa też ukradli. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Goomich napisał:

Premiera za trzy tygodnie, a tu się okazuje, że Hello podtentegowali jakiś superwzór http://www.eurogamer.net/articles/2016-07-21-why-no-mans-sky-fans-are-worried-about-a-patented-superformula

Żeby tylko nie się później nie okazało,żę Logrusa też ukradli. :P

Ale matematyk nie chce wstrzymywać produkcji, chce dostać swoją działkę za to. Trudno mu się dziwić skoro to opatentował, najwyżej będzie się sądził, a premiera będzie przełożona :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dmger napisał:

Kupiłem :P

no musiałeś!!!!!, teraz i ja będę musiał. :chris_yay: 

Tak się cały czas zastanawiałem i niestety są tytuły które nawet jeśli do końca nie przekonują to z uwagi na tematykę trzeba posiadać...

Zastanawiam się tylko czy teraz czy dać im czas czy poczekać do premiery.

 

BTW, @Dmger gdzie i za ile?

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprawa wizualna to nie moje klimaty no i jednak boję się, że będzie fajne ale tylko przez pierwsze kilka godzin :P

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dmger napisał:

Ja i tak kupiłem już wcześniej. 

to daj znać jak to faktycznie jest z odczuciami i grywalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według wszelkich recenzji mamy średniaka, może, że ktoś rzeczywiście lubi eksplorację. Mało zawartości co potęgują miliardy systemów. Może kiedyś multi będzie działało, bo na razie twórcy nieoficjalnie wycofują się z niego zaklejając nawet ikonkę "Online" na pudełkach :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2/3 recenzji negatywne.

 

4 godziny temu, Dako napisał:

Oprawa wizualna to nie moje klimaty no i jednak boję się, że będzie fajne ale tylko przez pierwsze kilka godzin :P

Minister Zdrowia ostrzega: granie na PS4 jest niezdrowe dla statku.

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności