Skocz do zawartości
  1. Nebthtet

    Nebthtet

  • Podobna zawartość

    • Przez Dako
      Nemesis Bundle 3 https://www.bundlestars.com/en/bundle/nemesis-bundle-3
       
      za minimum 1.00 € (4,30 zł):
      – S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky
      – Shadowrun Returns
      – Shoppe Keep
      – Eon Altar: Episode 1
      za minimum 4.99 € (21,48 zł) dodatkowo:
      – Planetary Annihilation: TITANS
      – Styx: Master of Shadows
      – Tropico 5
      – Slain: Back from Hell
      – Blood: One Unit Whole Blood
      – S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl
      – SpellForce 2 – Anniversary Edition
      – Phantaruk
      – FaceRig
      za minimum 9.99 € (43,00 zł) dodatkowo:
      – S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat
      – FaceRig Pro Upgrade DLC
    • Przez Nebthtet
      Do oddania mam niżej widoczny kupon - pozwoli na nabycie Dawn of War 3 za 30€ (najniższa cena jak dotąd). Kto pierwszy ten lepszy, mile widziana ale niewymagana drobna dotacja na rzecz Game Armady.
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2017_08/dow3.JPG.500f19864fd426beaa31016c549e6b55.JPG" data-ratio="146.8">
       
    • Przez Frosty
      Zapewne część z was słyszała o pewnym fanowskim projekcie, ale dla niewtajemniczonych jest to film CGI w uniwersum Warhammera 40k, który tworzy 10 osób i powstaje od 6 lat . Został już opublikowany prolog, który możecie zobaczyć na samym dole. Reszta filmu ma wyjść do końca przyszłego roku. Trzeba przyznać, że mają ludzie talent
      A oto strona projektu: http://preview.thelordinquisitor.com/
       
    • Przez Nebthtet
      Zapraszam do głosowania w ankiecie i podzielenia się opinią dlaczego wolicie dane medium. Audiobooków nie dołączyłam ze względu na zupełnie inną formę ich konsumpcji, są dla mnie czymś zupełnie innym niż książka
    • Przez Nebthtet
      Premiera Warhammer 40 000 Dawn of War III.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności