Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Vim cenne spostrzeżenia zapominasz wszakże o jednym, w Retaliatorze będzie 12 żywych oczu obserwujących przestrzeń. Jeżeli załoga będzie potrafiła się ze sobą sprawnie komunikować (a do tego będę dążył) to zanim samotny Hornet ustawi się w pozycji do oddania strzału Pilot Retaliatora z nawet podstawowymi umiejętnościami latania ustawi się w takiej pozycji aby mieć Horneta przynajmniej w 3 wieżyczkach. Beczka 180 nie wymaga magicznych umiejętności  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Zwrot o 90 stopnie też nie. Systemy przeciw rakietowe Retaliator będzie posiadał tak jak każdy statek. Zatem pilot będzie mógł się i przed tym zagrożeniem obronić. Z twoich wpisów wynika, że każdy pilot Retaliatora będzie beztrosko pozwalał na to aby przeciwnik zajął dogodną pozycję do ataku. Zapewniam, że ja nie będę. 

 

Ponadto konstrukcja Retaliatora i to co można wyczytać na RSI wskazuje, że jego właściwości lotu będą zbliżone do myśliwców. 

 

Poza tym jeżeli wieżyczki będą obsługiwane przez mysz to strzelanie będzie dziecinnie proste. 

 

Podsumowując jedynym samotnym myśliwcem jakiego się obawiam jest zapowiedziany Vanguard. Inne z tym co obecnie reprezentują w pojedynkę z Retaliatorem nie mają szans. 

 

PS.

Według LORE zagrożeniem może być jeszcze Gladiator. 214 Black Crows latający na tych bombowcach mają na swoim koncie kilka Capital Shipów Vanduuli. Z tym że oni atakowali całym skrzydłem a nie w pojedynkę. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Piloci, bedą się strali reagować odpowiednio, ale fakt, iż Ret, będzie mniej zwrotny, trochę im tam będzie przeszkadzał - zresztą dlatego, piszę, iż w SH będzie dobry pilot - będący w stanie odpowiednio się upozycjonować. I nie ukrywajmy, iż moc silników bocznych jest taka sama w SH (8TR2) jak i Reteliatorze(12TR1) - a ten drugi jest 6 razy ciezszy). Co do strzelania z myszki, cóż dlatego przyjełem , tylko 2 krotnie mniejszą ilosc trafien w związku z wielkoscią.

 

Cóż, ale jak podstawię w tych obliczeniach, iż w ostrzale bedą 3 wieżyczki, to 15k spada to do 10k obrażeń - innymi Retaliator były przetrwał, ale już mu niewiele by życia zostało - 2 współpracujące ze sobą SH zrobią z niego miazgę;p

 

EDIT: I jeszcze jedna kwestia: ja nie piszę, iż SH będzie miał przewagę nad Retaliatorem - ja piszę, iż SH będzie miał szansę rozwalić Retaliatora(czyli raz zwycięży, raz przegra). Może więcej razy będzie wygrywał w takim starciu SH, a może na jednego zestrzelonego w pojedynku Retaliatora, będą przypadać 3 SH - tego nie wiemy. Ale pisanie, iż tylko Vanguard( o którym póki co nic nie wiemy, i może się okazać statkiem który będzie przerywać z Cutlassami) ma szansę w starciu z Retem, to dla mnie wręcz komiczne założenie (bez urazy dla nikogo) - wybitny pilot będzie miał szansę rozwalić Reta w PRAWIE KAŻDYM statku - raz, może dwa, może dziesięć razy przegra z nim w Avengerze, ale w 11 pojedynku  tak się ustawi, iż mu zrobi n pkokpit shota - lub Retaliator się na te 20-30 sekund zagapi - i już przegrał.

EDIT2: Rzeczywiscie, Marek2704 powinienem napisać, iż to co pisze, to są spekulacje - a w obliczenia są bazowane na ekstrapolacji i upraszczaniu paru faktów - dane nt. uzbrojenia na pewno się zmienia.

EDIT3: I ostatni mój argument w tym wątku - daje słowo honoru - cena SH to 165$ - Retaliatora 250$. Jesli SH byłby bez szans w starciu z nim, to traci w ogóle sens jako podstawowy myśliwiec w kosmosie, bo ceny nie są na tyle różne, by Retaliator był poza zasięgiem SH - na pewno więc z balansują je odpowiednio.  

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vim - zapomniałeś o podstawowych wyrażeniach obowiązkowo wymaganych podczas opisów czegokolwiek w SC:

- być może

- prawdopodobnie

- na chwilę obecną

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_rolleyes.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym z tymi 12 żywymi oczami ja bym nie kozakowała, sporo maszyn będzie latać na okrojonym składzie - np pół na pół mięso i krzem (nie każdy ma tylu dostępnych w danym momencie kumpli żeby nie musieć latać z NPC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">)

 

Warto brać na to poprawkę. Jazz wszystkie retki rozpatruje przez pryzmat swojej w pełni obsadzonej syndykatowym teamem maszyny. A to sytuacja idealna - realna nie zawsze będzie taka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Reszta to spekulacje.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uuuu... Panie Vim to jest akt albo złej woli, albo braku czytania ze zrozumieniem, ewentualnie szczytu demagogi:
 
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jeszcze raz powtórzę, tezę którą na samym początku postawiłem: żaden obecnie znany myśliwiec w pojedynkę z Retaliatorem szans nie ma. Zatem wystarczy odrobina dobrej woli i uważne czy tanie cudzych wypowiedzi.

 

Neb na jakiej podstawie uważasz, że nie zbiorę 4 osób do działek. Jako weteran gier sieciowych, sięgając pamięcią kilkanaście lat wstecz to jak do tej pory nie miałem problemu ze skrzyknięciem 4 osób do drużyny. Nie widzę powodu aby teraz było tak samo. 

 

Dlaczego czterech? Jedno działko zarezerwowałem dla mojego syna nick Obinook. Poniżej filmik jak sobie radzi ze strzelaniem w CS. 

 

https://youtu.be/ZvipwzwTVi0

 

Coś mi mówi, że z działkiem w Retku też sobie poradzi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Zabawne CS to anagram SC :D

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vim, Jazz,

 

Chyba w waszych starciach Retek vs SH zapomnieliście jednej rzeczy, SH też może mieć załogę.

A ta załoga (ilość 1) może ładować do Retka prawie non stop z obu wieżyczek, a pilot może się skupić na unikaniu ostrzału.

 

Więc szanse SH rosną  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Inna kwestia pomijana to osłony. Retek ma osłony w 6 kierunkach, SH w 4.

 

Więc szanse Retka rosną  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Do tego można jeszcze podmienić na SH Panthery na Tarantule niwelując trochę przewagę osłon na Retku.

 

Krótko mówiąc - Będzie ciekawie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. W kwestii czysto technicznej: uwzględniłem size osłon w swoich spekulacyjnych obliczeniach. Reszty komentować nie będę bo dałem słowo, iż wstrzymam się z odpowiedziami w tym wątku.

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

starcie tytanow, SH vs Ret, 

jako ze pojedynczy flying fprotress byl latwym celem do rozwalenia, i w wielu grach babowce wymagaly wsparcia mysliwcow .. stawiam na dobrze ogarnietego pilota .. czegokolwiek zwinnego, oslony w tej grze zaskakujaco szybko sie koncza tak czy siak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zwracam honor, źle się wyraziłem. Chodziło o pomięcie ilości i kierunków projekcji osłon, które mogą dawać przewagę taktyczną, a nie o brak osłon w twoich obliczeniach.

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok w takim razie na logikę. Po co budować statek który ma służyć do niszczenia Capital Shipów. Skoro może go załatwić pojedynczy Myśliwiec?

 

Z waszych założeń wynika, że to nie będzie stanowiło problemu. Zatem skoro taki Javelin będzie miał nawet kilkanaście działek o wiele silniejszych niż SH to Retaliator nawet nie zbliży się na odległość wymaganą do odpalenia torpedy. 

 

Na ostrzał z Javelina żadna osłona myśliwców nie pomoże. Skoro taki SH jest wstanie załatwić Retaliatora to strach pomyśleć co zrobi z nim Capital. Czy tylko ja nie dostrzegam tu dziury logicznej?

 

To, że Hornety są symbolem SC to nie znaczy że cierpią na nadmiar Zajebistości  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> I uważam, że Retaliator po to został zbudowany aby mógł zagrozić Capitalom a do tego nie potrzebuje mega super uzbrojenia pokładowego, ale super mega wytrzymałości i niewrażliwości na długotrwały ogień przeciwnika. 

 

I na tym opieram swoją tezę. To po pierwsze, Po drugie skoro SH jest tak genialnym statkiem, że załatwi wszystkie inne statki wystarczy tylko ogarnięty pilot. To po co oferowane są inne jednostki? Po to aby były tarczami strzelniczymi dla pilotów SH?

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeh
Nie bomowce niszczyly statki / cele naziemne tylko bomby
Nie liczy sie samolot tylko czy jego ladunek dotarl do celu (zrzucona bomba)
Retaliator moze pojsc z dymym jesli jego ladunek doleci do celu i go przynajmniej powaznie uszkodzi

 

A tak szczeze mowiac ... to ja bym sie wstrzymal z dalszymi spekulacjami puki nie wyjdzie 2.0 + kilka patchow na balans miedzy malymi a duzymi statkami

zerat .. Out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja raczej nie spodziewałbym się, iż do ataku na jednego Javelina pójdzie jeden Retaliator -one będą musiały isc w całych paczkach. Innymi słowy spadnie 15 retaliatorów by inne 10 mogły ostrzelać Javelina. Po drugie zakładam, iż te działka Javelina nie będą najbardziej szybkostrzelne - czyli Retaliator będzie mógł/musiał stosować taktykę zoom&boom . Obecnie maksymalna odległość strzału to 3000m, powiedzmy, iż Javelin będzie miał działa strzelające na 5km - to oznacza, iż Retaliatory będą musiały przetrwać kilkadziesiąt sekund przeciw ostrzałowi. Trudne, ale nie niewykonalne.

Po trzecie, my nie mówimy, iż zestrzelenie Retaliatora przez pojedynczy myśliwiec nie będzie stanowiło problemu - będzie, pilot musi być dobry by mieć szansę. To ty twierdzisz, iż spotkanie z pojedynczym myśliwcem nie będzie stanowiło żadnego problemu z Retaliatorem.

 

Jeśli przeciw Retaliatorowi, żaden myśliwiec nie da rady, to nikt nie będzie kupował myśliwców - różnica w cenie  między nimi nie jest  duża - w porównaniu do SH to róznica jakieś 85 dolarów bezwzględnie a 33% względnie. Przecież, większe różnice w cenie jest już pomiędzy Aurorami LN a Hornetami - a są tacy co w Aurorach zestrzeliwują Hornety. Różnica w cenie między capital shipami a Retaliatorem jest znacznie większa. Jesli Ret ma miec szansę zestrzelenia Idrisa, to Hornet musi miec szansę w pojedynkę zestrzelić Retaliatora.

 

PS Przyjmą prawie każdą karę za złamanie słowa honoru - poza misją samobójcza zaciągnięcia się "Abandon all hope"

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jazz, wydaje mi się, że trochę nad interpretujesz to co zostało napisane :)

Nikt nie napisał, że SH jest taki super i zje Retka na śniadanie.

Wydaje mi się, że Retek by zdobyć przewagę nad myśliwcami potrzebuje jednej rzeczy o której nie mówiliśmy - pancerza. Dzięki niemu będzie znosił ostrzał kilku myśliwców przez jakiś czas. Dodatkowo jako konstrukcja wojskowa, powinien mieć redundantne systemy dzięki którym po odstrzeleniu pancerza i urwaniu kilku elementów nadal będzie mógł lecieć i kąsać myśliwce :)

 

Ale Zerat dodał po co tak faktycznie jest bombowiec :) Zniszczenie celu jest najważniejsze, a po odstrzeleniu czujników i uszkodzeniu drzwi ładowni nie ma po co strzelać do Retka, nie będzie już zagrożeniem dla Cap Shipów.

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Taka drobna uwaga: uwzględniłem pancerze w swoich spekulacyjnych obliczeniach:p

EDIT: Pancerz wydłuża czas przeżycia statku - nie sprawia jednak, iż statek jest poza zasięgiem zniszczenia.

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie patrzcie na ceny retka i sh. One nijak mają się do statku. Statek dostajecie w nagrodę za wsparcie gry. I tyle.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To co zagroziło Bismarkowi, wygląda tak:

Swordfish_(7582559196).jpg

Ideał niewrażliwości na ostrzał...

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam i czytam i nadziwić się nie mogę nad chęcią bronienia wyższości jednego statku nad drugim ...

Naprawdę ?

Dziś kiedy CIG co kolejne update zmienia parametry wszystkiego?

Panowie z CIG napisali, że SC ma być grą która uwzględni fizykę przy zachowaniu zabawy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> Dziś teoretycznie WoT to też zapewnia ;) a jest fajną "strzelanką" dla mas który można sprawnie obsługiwać myszką i klawiaturą ( coś mi to przypomina   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> ) a nie symulatorem ...

Imho taki Retaliator będzie wybuchać tak samo szybko jak każdy inny statek i tyle ... (wszystko w imię rozgrywki/zabawy/kasy dla CIG  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif"> ) ...

Zobaczymy jak wyjdzie SQ42 co ten typ statku potrafi ...

 

ps.

I tak Freelancer MIS zamieni go w pył ...  :tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Kurde czytam twoje posty w temacie i tego nie znalazłem... myślałem że wiozłeś tylko hit pointy pod uwagę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Aha, na 100% zgadzam się z twoim EDITem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowują wasze wywody...

Do niczego nie doszliście i nadal dyskutujecie na podstawie niemal samych przypuszczeń.

 

Może ja zmienię trochę tory tego wątku.

Porozmawiajmy o jego wyglądzie to konkret. Retaliator jest taki jak każdy z was widzi. Czasem torpedę zapoda, czasem coś zestrzeli. Nie chce dać torpedy? Może nie gotowy.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale panie, panowie, kto o zdrowych zmysłach rzuci się na capital shipa, który, o ile będzie posiadany przez ogarniętą organizacje, BĘDZIE miał obstawę przynajmniej kilku myśliwców i interceptorów, możliwe że statek naprawczy też się znajdzie gdzieś w pobliżu w razie co, jednym, pojedynczym retailatorem? Chyba tylko samobójca. 

Retek jest statkiem samodzielnym, przeznaczonym na długie dystanse, a super hornet jest statkiem, którego transport według lore opiera się na lotniskowcach, tak samo jak przywoływany tu gladiator. A to znaczy, że akcja retailatorem będzie się rozpoczynać również w oddalonych układach, co podnosi ryzyko wykrycia takiej akcji przez wrogą organizacje. Wczesne wykrycie oznaczać będzie wzmożoną aktywność obrony capital shipa, a nawet próbą przechwycenia wrogich torpedowców już w układzie startowym/pośrednim. Retki muszą lecieć z obstawą, a idealnym do tego statkiem będzie myśliwiec dalekiego zasięgu (np. Vanguard). Wątpię więc by kiedykolwiek doszło do bitwy gdzie jeden retek leci na capital. To porostu niedorzeczne. 

A walki jeden na jeden gdzieś tam w kosmosie o złote pantalony? Who really cares....

 

 

Edit, odnośnie manewrowania retkiem w trakcie walki z innymi, zwłaszcza zwrot o 90 stopni:
Każda znacząca zmiana kursu względem celu daje dodatkowe sekundy wrogiej organizacji do lepszego przygotowania się na odparcie ataku. Po to są działa z każdej strony na bombowcu, by statek taki miał możliwość lecieć bez zmiany kursu tak długo jak tylko to możliwe. Zwłaszcza kiedy znajduje się już blisko celu, gdzie zrównanie kursu z celem jest koniecznością.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie patrząc na proponowana cenę za Vanguarda (250$ statek tańszy od Retka tylko o 25$) to wszystko wskazuje, że miałem rację pisząc, że jedynym myśliwcem, mogącym w pojedynkę zagrozić Retaliatorowi jest właśnie ten statek. 

 

Zatem nadal śmiem twierdzić, że moje przewidywania co do wytrzymałości Retaliatora i niewrażliwości na ogień innych myśliwców też są prawidłowe. 

 

I tak na marginesie, samoloty torpedowe wykorzystuje Marynarka Wojenna. Zatem pisząc o tym, że lotnictwo (startujące z lotnisk) nie wykorzystuje torped nie mijałem się z prawdą. W dodatku pisałem to w odniesieniu do serialu Star Gate gdzie na Capitalach nie latała flota tylko Siły Lotnicze i dlatego oni nie używali nomenklatury Marynarki wojennej. Innymi słowy to co Flota określała torpedami oni nazywali rakietami. 

 

Warto czytać wszystkie posty. 

 

Edit:

 

Nadal w Retaliatorze nie można zająć wieżyczek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wejść na górny pokład da się ? mam jeszcze jakieś 5 minut do ukończenia pobierania  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszło Question & Answer dla modułów  Retaliatora i innych statków modułowych:

 

  • Dotychczasowi posiadacze Retaliatora nie muszą kupować nowej wersji ponieważ automatycznie stają się posiadaczami wersji modularnej wyposażonej w dwa moduły torpedowe. Oczywiście mogą dokupić dodatkowe moduły.
  • Wprowadzenie modułów nie zastąpi wariantów statków nadal będą one dostępne i będą dysponować wspólną podstawą pod systemy modułowe (coś jak w przypadku samolotów wojskowych i możliwości przystosowania ich do pełnienia różnych ról w danym locie )
  • Obecnie nie są planowane inne warianty Retaliatora być może będą one dostępne w przyszłości, prawdopodobnie UEE dostarczy kilka wariantów kadłuba w ciągu roku (coś jak warianty w bombowcu B-17D, E, F, G)
  • Retaliator bez zainstalowanych modułów będzie miał duże puste i niedostępne przestrzenie w kadłubie.
  • System modułowy będzie dodawany w kolejnych statkach, oczywiście część statków ma indywidualne elementy i tylko niektóre z nich zostaną zamienione na moduły. Nadchodzący statek platforma Endeavor został zaprojektowany pod system modułów które zmieniają się w zależności od zastosowania statku.
  • Potencjalnie będzie możliwość instalowania posiadanych modułów w innych statkach z zachowaniem zasad realizmu. Planowane jest również rozdzielenie modułów poszczególnych producentów statków czyli statki producenta Aegis będą miały swoje moduły nie pasujące do statków producenta Anvil który będzie produkował swoje ich wersje.
  • Ubezpieczenie kadłuba i modułów jest oddzielne. I tylko w ten sposób można uzyskać moduły torpedowe z LTI (mają je dotychczasowi posiadacze Retaliatora zakupionego w sprzedaży koncepcyjnej)
  • Zainstalowane moduły mogą zmieniać wygląd zewnętrzny niektórych statków. Będzie to szczególnie widoczne w przypadku platformy Endeavor natomiast zmiana wyglądu Retaliatora będzie znikoma.
  • Wprowadzenie modułu desantowego (dropship) jest związane z wyjściem Star Marine. Natomiast w przyszłości w PU będzie można wykorzystać go do szybkiego desantu na bazę lub inny statek.
  • Wprowadzono rozdział na identyczne moduły przednie i tylne ponieważ taka sytuacja ma dać nam więcej możliwości konfiguracji naszych statków. A dodanie w przyszłości kolejnych modułowych statków i ich modułów spowoduje, że liczba różnych opcji wzrośnie.
  • Moduły dostępne w grze pojawią się prawdopodobnie po wydaniu Arena Commander 2.0 choć nie ma jeszcze konkretnej daty wydania.
  • Moduły nie będą zmieniać przeznaczenia statków tzn nie da się np. zrobić z Retaliatora statku wydobywczego typu Orion. W przyszłości będzie dostępny moduł górniczy ale z racji specyfiki kadłuba Retaliatora nie będzie on miał w nim zastosowania. Stosowanie modułów ma być realistyczne.
  • Montażu modułów w naszych statkach będziemy dokonywać za pomocą przyszłej wersji Holotable, tak jak dziś wymieniamy broń, tarcze i inne elementy.
  • Wprowadzenie modułu kabinowego pozwoli wykorzystać Retaliatora jak statek pasażerski (jak Starliner) lub umożliwi spersonalizowanie statku do własnych indywidualnych potrzeb.
  • Moduły będą również dostępne do zakupu za REC i pojawią się w Arena Commander.
  • Każdy kto zakupi bazowy kadłub Retalitora otrzyma model i plakat.

 

ps.

No i wygląda na to, że tak jak w przypadku modułów torpedowych z LTI (posiadają je tylko dotychczasowi właściciele Retalitorów) w kolejnych modularnych statkach powinny pojawiać się również specyficzne moduły z LTI dostępne tylko dla właścicieli statków ze sprzedaży koncepcyjnej. Czyli np. moduł górniczy LTI z Oriona, moduł więzienny LTI z Avengera itp. - ciekawe jak to będzie w rzeczywistości.

Oczywiście chylę czoło przed geniuszem marketingowo-biznesowym Pana CR  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> 

Mimo, że nie zostało dużo nowych statków do kupienia (przynajmniej wg aktualnych informacji) to nadal będziemy mieli możliwość wsparcia gry (wydawania pieniędzy) kupując coraz to nowe moduły do posiadanych już statków.

Każdy zrobi co uważa ale ja pewnie coś tam zakupię na 100% ...

ps2.

No i pomyślcie jakie to daje możliwości "szaleństwa zakupów" dla całych Organizacji w PU - te ilości opcji modułów w Idrisie lub Javelinie ...:devil:

 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będzie ból dupy tych co przetopili starego Retaliatora, żeby kupić modułowego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Nieprzemyślane decyzje kosztują brakiem LTI :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Myślę, że w takim przypadku wystarczy e-mail do supportu. Wystarczy, że ktoś taki powoła się na późne opublikowanie informacji o tym fakcie i imho nikt nie będzie robił z tego powodu problemów. Skoro daje się odkręcać sprawy przetopionych Alpha Slotów to odzyskanie statku nie będzie niczym trudnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności