Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie napisałem w tym sensie. Bombowiec przeciw capitalom - pierwsza rzecz jaką trzeba zrobić to upgradę osłon na takie, które zajmą chwilę takiemu Idrisowi - dlatego myśliwce nie będą dobrym środkiem do osłony capitala przed Retaliatorem. We freelancerze bombowce były wielkości myśliwca, ale miały torpedy nova, które carrierowi przy jednym hicie zdejmowały 1/4 osłon.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Wątpię żebym zestrzelił bo jestem lamą w SC  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> szczególnie, gdy ostatnio miałem 15-20 fps ;/

 

Retaliator jest porównany do B17, więc wg mnie nie będzie to statek co sobie leci i nic go nie nadgryza... Chmara Super Hornetów powinna już go usadzić, albo poważniej uszkodzić.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Ależ oczywiście, ale zanim to się stanie, to Retek zje już jakiegoś capa. Tym bardziej że będzie miał obsadzone wieżyczki gunnerami, które skutecznie będą stawiać zaporę dla zbliżających się much. Dlatego nie są dobrym środkiem.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do stu tysięcy zgiłych vanduulskich trupów, CZY WY DO CIEŻKIEJ CHOLERY WSZĘDZIE MUSICIE ROBIĆ OFFTOP?!

Ludzie... A później mam skargi że "nic nie można na forum znaleźć", "śmietnik jest" i inne w ten deseń. Miejcie świadomość że mo®derator de facto jest tu jeden i na dokładkę ostatnio w stanie zaawansowanego rozkładu + braku czasu. A jak nowy członek społeczności ma się połapać?

 

Jeszcze żeby nie było tematu o wszystkim czym można w kolegę strzelić żeby było duże KABUM. Ale jest. [TUTAJ]. Sama zakładałam i to już dawno temu. Jak tak dalej będziecie syfić, to jeszcze nie wiem co wymyślę, ale zemsta będzie potworna i wredna ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_icon_miecio.gif"> przy tym to będzie pluszak). Zacznę też kasować posty nie na temat - nawet jak będą wartościowe. Nie chcę tego robić, bo piszecie fajnie, z pasją i sensem. Ale porządek być musi, bo niestety algorytmy wyszukiwania to nie AI i ze śmietnikami sobie nie radzą (pomijam już fakt że wpieprzają moc obliczeniową jak ja spaghetti po głodówie sprzed 2 tyg :/).

 

Ja się ogromnie cieszę że jesteście aktywni, to jest wspaniałe. Ale jeśli akcje orgowe będą wyglądać tak jak aktualnie działania na forum, to wystartujecie z Ziemi na Księżyc, a polecicie tam z objazdem przez Stację Ruin :/ (a w prezencie przywieziecie piętnaście chorób wenerycznych i kaca giganta).

 

Podsumowując przydługi wywód: SKOŃCZYĆ Z OFFIENIEM GDZIE SIĘ DA OR ELSE. Szanujcie innych userów i tę resztkę admina która jeszcze się wam rozpadnie albo wciśnie eject i zrobi sobie 3mce urlopu w ramach walki ze stresem :P

 

Wracając do tematu retaliatorów to ciekawam ile tak naprawdę connie pęknie jak już go wystawią w grze. Pytanie jak się skończy tak naprawdę temat ładowności i modyfikacji...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retaliator First Look.

Zacnie się prezentuje. Co by nie napisać to CIG potrafi tworzyć statki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku godzinach łażenia po Retku powiem tak: Kawał Statku. W dodatku jak masz już Retaliatora to innego nie potrzebujesz, jeżeli znajdę jeszcze czterech chętnych do bycia strzelcami pokładowymi to coś mi mówi, że będzie to pierwszy statek który zacznę w pierwszej kolejności wyposażać w lepsze podzespoły. 

 

Jeden Hornet a nawet dwa będą miały poważny problem aby dopaść samotnego Retaliatora. To taki masakrator ze skrzydłami  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Wyposażenie go w konkretne działka, tarcze i generatory spowoduje, że owady w żółto czarne paski będą musiały atakować rojem bo w pojedynkę, będą miały zbyt tępe żądła  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Jak już kiedyś pisałem postanowiłem nazwać go: Abandon All Hope. Teraz jeszcze bardziej jestem przekonany, że ta nazwa jest właściwa  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki z prezentacjami są naprawdę piękne  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> mam nadzieje, ze będzie się dało go nadgryźć w 3-4 dobrze wyposażone hornety. Troszkę upper deck mnie zdziwił, biec po drabinie na górę po broń żeby sie bronić przed abordażem. Lóżko bym wstawił na miejsce zbrojowni a zbrojownię na miejsce wyrka.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, broń powinna być pod ręką.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To jest statek wojskowy. Przy okazji raczej pokrewny bombowcowi niż jakiemuś okrętowi - pancernikowi, niszczycielowi etc. Tam nie ma miejsca na takie bajery jak przestronna kajuta kapitańska.

Jak chcesz coś ładnego, wygodnego to bierzesz coś od Origina. Jak chcesz handlować to Banu. To ma mieć torped dużo i wytrzymałości na tyle żeby porządnie zaszkodzić capitalom, które mają ochronę i są raczej twarde. Więcej torped = więcej możliwości przerobienia ich na żyletki.

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reteliator ma wieżyczki wielkości 6 - co zgodnie, z najnowszymi informacjami od Chris oznacza, iz mozna na nie wstawić 2 size bronie lub 1 size 4.

 

Prawdę powiedziawszy, wciąż mi się wydaje, iż pojedynczy Super Hornet, ma szanse strącić Reteliatora, jak się trafi dobry pilot.

 

Inna kwestia, iż rozumiem pragnie by ulubiony statek był przekoksiony;p

 

PS. Ale Freelancer z działami 4xS5 to bezie kładł Reteliatory jak miło;p 

PS2 Mówiłem, już, iż Freelancer to mój ulubiony statek;p?

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

To z kolei zależy od tego jakie zdolności manewrowe będzie miał Retaliator. Ponadto jest to statek który musi znieść długotrwały ostrzał przy podchodzeniu do celu zatem jego zdolność do przetrwania musi być bardzo duża. 

 

A że Retaliator wzorowany jest na B17 które potrafiły wrócić na lotnisko na jednym silniku z poważnymi uszkodzeniami kadłuba i usterzenia śmiem twierdzić, że do przykopania Retkowi będą potrzebne dwa Freelancery.   


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że B17 potrafił wrócić zmasakrowany. Tylko, że do jego masakracji wystarczył 1 max 2 myśliwce. Chyba, że leciał w formacji to wtedy bywało różnie i zależało od szczęścia załogi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Wg mnie Retaliatora 2 lub 3 Hornety będą mogły ostro styrać. Jednak jeszcze nie zestrzelić. Może im dosłownie brakować ammo, a przy broni energetycznej to pancerz może się okazać za gruby by uszkodzić wnętrze. Ciekawy będzie ten statek.

 

Freelancer MAX będzie mógł go za to go ostro sponiewierać..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że żadna krypa to nie IWIN button. IMO Retek nie będzie niemożliwy do rozpękania, zwłaszcza jak się znajdzie kreatywny pilot - a na brak tej cechy społeczność SC się nie uskarża  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Gdyby posiadanie większego / lepiej uzbrojonego statku oznaczało automatycznie że nikt takiej jednostki nie strąci to wszyscy by latali wielkimi krowami. Tak naprawdę okaże się w praniu - a do tego daleko jeszcze...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie trafi sie swir ktory poprostu zrobi kamikadze i tyle z oslon i pancerza.. jak nie hornetem to Aurora ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale jak by się skończyła kolizja tira i osobowki?

Stawiam, ze podobnie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jeśli gra bedzie skill based jak zapowiadają i nie będzie sytuacji, iż bigger ship=win, to czarodziej będzie miał szansę strącić Reteliatora w Aurorze MR,

wybietnie dobry pilotw Aurorze LN,

wybitny w Mustangu Delta(albo dobry, jak nie będzie walki dookoła - stealth pancerz+72 niewykrywalnych przez radary dumbfire rakiet vs statek większy,wolniejszy od Horneta statek, brzmi prawie jak instant kill;p) lub w Freelancerze

bardzo dobry w F7C lub Cutlassie Blacku

dobry w SH lub w Blue

średni w Redeemerze

etc

 

To powiedziawszy, proponuję zakończyć tę dyskusję, gdyż tak naprawdę póki co to są tylko spekulacje równouprawnione jest twierdzenie, iż Reteliator nie będzie nic warty jak i to iż będzie to statek z przyciskiem "I win". Tylko w mojej osobistej opinii radziłbym pamiętać, iż ta gra ma być wielokrotnie zbalansowana.

 

/me robi sobie notatkę w dzienniku: "Nie zaciągać się na statek o nazwie "Abandon All Hope" -chyba że chcę porzucić wszelką nadzieję na przeżycie".


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeceniał bym uzbrojenia obronnego Retaliatora. Może od myśliwców się odgoni, ale myślę że z Phoenix'em miałby ciężko, zwłaszcza przed zrzuceniem głównego ładunku.

Chyba że faktycznie będzie miał wieże size 6, wtedy będzie mógł zamontować 10 dział size 3... podlecenie do 10 Panter raczej mało prawdopodobne  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Z drugiej strony, jeśli Phoenix ma wieże które pomieszczą działa size 4 to jest ona minimum size 7 wedle nowego modelu pylonów... więc jeśli by zamienić wieże na Railguny size 7 i jacuzi na dodatkowy powerplant nie trzeba będzie podlatywać  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Ale jak zwykle trzeba poczekać, aż wszystkie statki będą na tym samym etapie rozwoju i z zaimplementowanymi mechanizmami (modułowość, pylony, masy statków), teraz jeśli porównasz masę Retka z PAX i Phoenix'a ze strony to Phoenix jest myśliwcem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

CR na forum wyjaśniał, iz nie będzie można tak po prostu wyjąc sobie wieży i włożyć tam uzbrojenie bez gimbali - tak samo nie będzie można zawsze wstawić jednej broni o zsumowanej wielkos. Wieżyczki Connie wg CR będą prawdopodobnie size 8. Ponadto, wieżyczki Reteliatora są s6 - ale tracą 2 rozmiary za to, iż są wieżyczkami z obsługą - więc na działa będą tylko 4 rozmiary - nie wiadomo, czy będzie można tam dać s4 (czy pojedynczą s3) broń czy tylko 2 s2.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jestem pewny, że da się zestrzelić każdy statek, Retaliatora również. Otwartą kwestią pozostaje ile sił i środków do tego trzeba będzie użyć.

 

Zatem łatwo policzyć.

 

Załóżmy że zastosuje się na Retaliatorze najmocniejszy power plant i osłony. Już ten fakt czynił będzie Retka trudnym przeciwnikiem. A zważywszy na to, że  przy odpowiednim manewrowaniu pojedynczy myśliwiec będzie pod ogniem 4 wieżyczek czyli co najmniej 8 działek sterowanych niezależnie przez ludzi których jedynym zajęciem będzie strzelanie ponieważ będą skupiać się tylko na tym. W dodatku z możliwością prowadzenia ognia 360 stopni . Nasuwa się pytanie jakie ma szanse w takim przypadku samotny myśliwiec? Coś mi mówi, że niewielkie. Owszem, może utrudniać celowanie strzelcom przez korekty lotu ale wtedy sam nie będzie mógł prowadzić wypełni skutecznego ognia.  

 

Ponadto co jest istotne Retaliator może samodzielnie bronic się przed 5 wrogami na raz. Owszem im większy statek tym większe wyzwanie. Jednak wystarczy policzyć sumę zadawanych obrażeń z działek Retaliatora i porównać to z suma obrażeń działek każdego innego pojedynczego statku i bardzo szybko będzie można poznać potencjał zadawanych obrażeń każdej jednostki. 

 

Nie po to buduje się statki Counter Capital aby mógł go zniszczyć pojedynczy statek który nie jest Capitalem. Proste. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się 2 piloci w Mustangach delta będą śmiertelnym przeciwnikiem dla Retka. Duży powolny cel as się prosi o serię 40 niekierowanych rakiet w silniki. może mieć twarde osłony, ale głębia pada po 2-6 rakieta wiec 40 na bombowca powinno wystarczyć żeby zrobić nowy korytarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Załóżmy, iż jakikolwiek znający się na rzeczy pilot mysliwca, wykorzysta swą podstawową zaletę nad Retaliatorem(zwrotnosc) i sprawi, iż nie będzie w ogniu z 4 wieżyczek - podleci z dołu na przykład i będzie w ogniu 2 wieżyczek.Pamiętajmy jednak jeszcze, iż Retaliator jest znacząco większy - duży cel, łatwiej trafić. Powiedzmy, iż 2 razy łatwiej. Ekstrapolując obecne moce tarcz, uzyskamy tak 1500-2500 mocy tarczy maksymalnej Retaliatora. SH ma moc maksymalnie 1200. Ale pamiętajmy, iż tarcze dzielą się segmenty - dobry pilot z SH mógłby trafiać w ten sam segment Retaliatora, samemu zas sie tak pozycjonować, by działka trafiały w różne jego segmenty. 

 

Korzystając z tych danych wynika,Retaliator, potrzebuje jakis 12 sekundy by rozwalić SHorneta - problem leży w tym, iż w tym czasie SH ze swymi (2s4 2s2 2s1), w pakuje w niego jakies 15k obrażeń - co biorąc pod uwagę porównanie, rozmiaru Ret/SH powinno wystarczyć, by Retaliator był w strzępach.

 

Ale póki co to są tylko spekulacje - zobaczymy jak to będzie wyglądało w AC w wakacje.

 

EDIT: To w sumie ostatni mój post w tym temacie (a przynajmniej taką mam nadzieję). Póki co wszelkie spekulacje są dla mnie bezcelowe - chciałbym tylko na koniec powiedzieć, iż moim zdaniem, jeśli jakimś cudem dobry pilot w SH nie będzie miał szans , to skończy się tym, iż CIG osłabi Reteliatora- balans musi być.

EDIT2: Do obliczeń bałem dane z tego arkusza https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CGTrBZ9qdOjhL1mkwH7_Fb_gZZsWVJXFUcJEsizv-ao/edit#gid=0. Dla ułatwienia obliczeń brałem bronie tylko z serii CF(Bulldogi, Badgery, Panthery no i ekstrapolowana S4)

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć ze działowy nie ma tak fajnie, bo nie wie w którą stronę pilot zrobi unik/zmieni kurs, wiec i celność będzie pozostawiała trochę do życzenia.

Co nie znaczy ze neguje potencjal Retaliatora, w sumie odnosi się to do każdego dużego statku.

Dobra celność działowych to spokojny lot a spokojny lot to krzyczenie: "Zestrzel mnie".

Będzie jak będzie, a będzie i tak zajedwabislście  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie przyczaiłem tego wątku wcześniej na RSI.

 

Myślę że najczęściej będzie co innego niż 2xS2. Prawdopodobnie 1xS3 Pantera + 1xS1 Targetting Computer dla latających solo :)

Podobnie będzie na Phoenix'sie 1xS5 + 1xS1 Targetting Computer lub 2xS2 + 1xS2 Targetting Computer.

 

Taka walka mogła by nawet nieźle wyglądać :) Phoenix krążący dookoła Retka ładujący do niego z automatycznych wież i składający się do salwy z pozostałych S4 które ma na silnikach, a Retek manewrujący żeby jak najwięcej wież mogło strzelać do Phoenix'a :)

 

Ciekawe jaki będzie dźwięk Retka ładującego z 10 Bedgerów :) 6 gnatów serii CF na SH brzmi naprawdę dobrze, a 10... :wub:

 

Pozdrawki

BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie,że retaliator powinien być używany w formacjach przynajmniej kilku albo kilkunastu maszyn, i w tym będzie tkwiła jego siła i słabość. Samotny rajd na n-pla to będzie raczej misja samobójcza. Pojedynczy retaliator będzie zbyt łatwym celem dla nawet średniej klasy pilota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności