Skocz do zawartości
Dragnarek

Toyota czy Nissan? 300-tka czy Msciciel?

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialem sie z Wami podzielic paroma rzeczami odnosnie mojej trzodki. I tak:

XI'AN SCOUT KHARTU.

O tej zabawce nie wiadomo prawie niczego. Jedyne co kiedys tam przecieklo to fakt, ze bedzie dwuosobowy oraz to, iz jego unikalny system dysz napedowych bedzie mu dawal wyjatkowa manewrowosc. Ja ze swojej strony oczekuje, ze jak przystalo na rasowego zwiadowce, bedzie mial bardzo niska sygnature energetyczna, dzieki czemu bedzie prawie niewidzialny dla "zwyklych skanerow". Te kilka niepewnych informacji i moich spekulacji sprawilo, ze zdecydowalem sie na Khartu a nie Horneta Ghosta.

M50

Kiedy RSI ruszylo z kampania sprzedazy M50 akurat bylem w trasie dookola Europy. Po przyjezdzie do Polski zezloscilem sie strasznie, gdyz bylo juz po wszystkim, a ja bardzo chcialem miec te wyscigowke. Na oslode jakis czas pozniej kupilem sobie 350R. Na szczescie rocznicowa sprzedaz limitowanych modeli statkow pozwolila mi pozbyc sie R-ki i kupic wreszcie Interceptorka. Bo przeciez wiadomo, ze jesli chcesz miec sportowe cacko to kupisz Porshe Carrera a nie Porshe Panamera. Osiagami M-ka powinna bic R-ke. Lzejsza, przy tej samej klasie reaktora i silnikow. Dodatkowo jej wymiary sa duzo mniejsze, czyli mniejsza powierzchnia w ktora moze ktos przypadkiem trafic niezbyt celnym strzalem. A ze nie ma modulu sypialnego? A kto na wyscigach bedzie chcial spac?

SUPER HORNET

Poczatkowo nie planowalem kupna jakiegokolwiek Horneta. Ale po ujawnieniu wariantow zdecydowalem sie na Superke. Ma dwa miejsca, wiec z powodzeniem mozna w nim przewozic VIP-a lub jakiegos Bad Guy-a dla nagrody. Mozna w nim zainstalowac reaktor na poziomie Horneta w wersji wojskowej, wiec enargii powinien miec dosc, a przynajmniej wiecej od reszty cywilnych modeli, przy nieznacznie tylko wiekszej wadze i dlugosci. Hornet ma imponujacy arsenal. 8 dzialek to potega. Ja jednakze myslalem o montowaniu w nim radaru z wersji Tracker, zamiast gornej wiezyczki. Wciaz pozostaje 6 gunow, a dodatkowo oko saurona, przed ktorym ukryc moze sie jedynie maly hobbit. Idealna konfiguracja na lowy.

FREELANCER

Bardzo ladny i zgrabny stateka z milutka i przytulna ladownia.Nawet widocznosc z przodu tak bardzo mi nie przeszkadza, choc nie bede zly jak to zmienia. Mam nadzieje, ze wsrod ujawnionych wariantow bedzie jeden wybitnie przeznaczony do "long range exploration". Taki wlasnie stanie w mojej stajni.

CONSTELLATION

Trzeba przyznac, ze "gwiazdeczka" ma bardzo efektowny wyglad. 20 slotow na apgrejdy pozwoli zrobic z nia prawie wszystko co tylko sobie wymyslimy. 4 ruchome silniki powiiny dac jej bardzo wysoka manewrowosc. Troche rozczarowal mnie fakt, iz poczatkowo miala miec mozliwosc montazu dwoch dzial klasy 1, a pozniej jej to zabrali. Po cichu licze, iz bedzie dostepny wariant ze zwiekszonym uzbrojeniem. Taka Badass Stella. 4 gimbaled cannony na silnikach powinny jej dac mozliwosc pokrycia ogniem pelnej sfery wokol statku (przynajmniej ja to tak rozumiem). Dwie wieze maja tylko niewielki martwy punkt z tylu, ale da sie z tym zyc. No i teraz wlasnie wspanialym uzupelnieniem mogly by byc te dwa brakujace dzialka strzelajace prosto przed dziob.

Wnetrze Stelli to niestety porazka. O ile kokpit jest swietny, to ladownia i umiejscowienie przestrzeni mieszkalnej z tylu to katastrofa. W razie alarmu, biegnaca do kokpitu zaloga zabije sie po drodze o ladunek, a przynajmniej niezle sie poobija. System wypuszczania Merlina tez do dupy. To chyba projektowal jakis Rusek. Dac to do zrobienia Niemcom albo Japonczykom i bedzie po klopocie. Gorna wieza jest w porzadku, za to dolna? Matko Boska! Ciekawe jaki hardkor bedzie chcial obslugiwac dolna wieze przy tej widocznosci, ktora mu oferuje? Sorry, ale rycerz w sredniowieczu widzial przez te szparke w helmie wiecej, niz operator dolnej wierzy Stelli w 30 wieku. Moze i nie mial calej tej elektroniki do dyspozycji, lecz pomaga ona tylko z grubsza zlokalizowac cel, a nie dokladnie przycelowac. Poprawcie te Stelle, plisssss.

To tyle odnosnie moich zabawek i tego co mnie przekonalo do wyboru wlasnie takich, a nie innych.

Pozdrawiam i zapraszam do wylewania tutaj swoich smutkow lub tez piania z zachwytu na temat Waszych "gruchotow".

Pozdrawiam

P.


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na Khartu to może być fajna maszyna do kurierek z żywym ładunkiem... Takich gdzie trzeba przeskoczyć blokadę a nie forsować ją brute force. Ja zmieniłam 325a na Avengera - wprawdzie wygląda na to że będzie mniej zwrotny jednak przemawia do mnie inny design ładowni i większe opancerzenie. Konkretniejsza maszyna po prostu. Dodatkowo z bazowej aurory przeskoczyłam na model który został wypuszczony rok później - ulepszenia całości konstrukcji w pełni to usprawiedliwiaja, a skórzany fotel z LX można było sobie przełożyć i do tej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> RSI zrobiło fajny mały statek który będzie takim konikiem pociągowym którym nie będzie mi żal zapuszczać się w mniej bezpieczne regiony - a nowsza wersja powinna obsłużyć coś więcej niż standardowe pukawki na groch. Connie i Cutlassa też chętnie widziałabym w swoim hangarze lecz niestety cena jest taka że będę raczej je kupować za środki uzyskane w grze.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nebthet... ten kolo to SF zboczek... lubie go  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Bawilem sie dotychczas 315stka, chcialem robic scouta , male szmuglowanko i takie tam, zmienilem na przepieknego Avengera ;D Oczywiscie dobrze bedzie miec swojego mysliwca, jednak ja celuje w swoj wlasny Firefly ship, taki Starfarer ? Zobaczymy. Strasznie podoba mi sie rowniez Caterpillar, zdecydowanie moj typ statku.... maly jednak :)


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie zabijcie mnie śmiechem - zakup przeze mnie pakietu był nagłym impulsem - wybrałem z powodu ceny i nazwy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> >> Avenger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fullik, co ty gadasz, ja tez mam tylko Avengera. Spokojnie. Nie ma sensu pakowac sie w nic wiecej obecnie tak naprawde. Mysle, ze Avenger bedzie najlepszym mysliwcem przechwytujacym i plasujacy sie zaraz po Hornecie (moze na rowni z 300tka) jesli chodzi o dogfight. Mocne silnik = dobry rekonensans, to co lubie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie nowego mustanga ? W next generation starship 1.4 jest material z projektowania. Miodzio  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> Mysle ze spooooro Aurorek stopnieje :D


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aż będzie konkretnie wiadomo co lepiej się sprawi do eksploracji. Chociaż trzeba przyznać, maszynka wygląda bosko.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boski to jest ten niszczyciel klasy oszczep. Musimy sobie taki sprawic. Patrzac na koncept to cudo moze ladowac na planetach. Zglaszam sie na ochotnika na kapitana. P.


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Freelancera i Constellation, teraz gram musi mnie przekonać że chcę jej poświecić czas  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od Aurory MR a teraz posiadam Aurore LN. Póki co po najniższym budżecie jade byle by być w Alphie. W planach jest jeszcze jakiś explorator kosmosu, narazie czekam jak się rozwinie sytuacja ze statkami w grze.

 

Patrząc po ilości statków Dragnarek to jesteś chyba najhojniej wyposażoną osobą w syndykacie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> wiem już do kogo uderzać jak mnie ktoś zezłomuje w kosmosie ^^


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Na kazdym statku musi sluzyc jakis majtek. Mnie sie tez przyda.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat, ale wole piwo i fajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny konieczne jest 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku miałem Aurorę, później wymieniłem na Freelancera. Teraz czekam na warianty i zastanawiam się nad Cutlassem.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


... just like you imagined ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, być może zrobiłeś tę drogę którą ja pragnę pójść  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> ale na razie czystka na kącie rozwiewa myśli o zmianie statku...


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie jeszcze za czasów LTI kusiło zamienić aurkę i avengera na freelancera / cutlassa. Ale teraz nie ma LTI więc chyba się nie zdecyduję i wyoram je w grze.

 

Z resztą niech pokażą asteroid hangar.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nad Cutlassem też się zastanawiałem. Dużo silników manewrowych.  Dużo punktów montażowych. Jednak poszedłem w kierunku Freelancera. Najbardziej mi pasuje do moich wyobrażeń, od czego bym chciał zacząć. Raczej też na nim pozostanę, chociaż pewnie upgraduję go do którejś wersji rozwojowej - ciekawie się zapowiadają patrząc po przecieku z Hangaru. Po za tym może jeszcze za wcześnie na jakieś ostateczne decyzje, mam nadzieję, że jeszcze długo będzie możliwa wymiana. Za kilka miesięcy będzie o wiele więcej danych co do mechaniki gry, pojawią się nowe wersje, statki zmienią specyfikacje. Chyba na razie warto się wstrzymać z większymi ruchami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie żal przy tych wymianach LTI... Bo póki co na obie moje zabawki mam.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbże trochę screenów porządnych i podeślij. Mnie kusi, mocno kusi - pewnie mu się uda. Pytanie czy dokupię, czy zamienię Aurorę na Cutlassa.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też kusi... dlatego wszystkie nadwyżki zł migiem przelewam na konto oszczędnościowe  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> wrzuć screeny :D poślinię się trochę...

 

Wiadomo do kiedy będą statki sprzedawane? Planują dodanie jeszcze nowych statków do zakupu? (bo gubię się powoli a informacje o statkach nie są jakby aktualne) 

 

Ciekawe jest to, że tak mnie ciągnie do zakupu statków a przecież nawet gry nie ma.... Jedyne co to mogę w hangarze poskakać dookoła niego...


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja daje sobie na wstrzymanie, mam 2 na razie styknie. I tak muszę 'przed premierą' lapka nowego kupić.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności