Skocz do zawartości
Dragnarek

Toyota czy Nissan? 300-tka czy Msciciel?

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to zmyła taktyczna, chłopy zawsze jak widzą cycki to głupieją. To pewno jest ta alien tech , "cycek na dziobie, wróg w grobie !" . Więc nie ma co marudzić zawczasu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza jest niewiadoma odnośnie tego co zrobią jeszcze co dodadzą , zabiorą .Najlepiej chyba zacząć budżetowo nie od razu z gróbej rury i poczekać jak się sprawa rozwinie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam wszystkich SC i Aterdracon'ów.

 

Przeczytałem ten wątek, ponieważ zastanawiam się nad własnym pakietem startowym i o ile wcześniej brałem pod uwagę tylko Freelancera lub Horneta, to teraz jestem niemal przekonany że najlepszym wyborem może okazać się Cutlass.

 

W przypadku wersji mniej budżetowej spoglądam w stronę Avenger'a, zresztą zauważyłem że wiele ludzi tu zmienia statki niemal jak rękawiczki  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Poprawcie mnie jeśli się mylę w kilku kwestiach:

- LTI to ubezpieczenie statku, działa na wszystko co ma się w danym pakiecie startowym, przez okres jaki jest podany w opisie  ?

- używanie LTI daje komfort odzyskania zniszczonego statku bez względu na ilość rozwałki ? Czy może inaczej to działa ?

- rodzaj hangaru to tylko bajer graficzny czy są innego rodzaju z tym związane bonusy ?

- w przypadku pakietu z Cutlass, hangar typu deluxe jest temporary ??? WTF to oznacza że nagle mi zniknie :) i co pojawi się inny czy może muszę sobie jakiś kupić ?

- czy faktycznie traci się ubezpieczenie jeśli stopię aktualny pakiet i wymienię na inny ?

 

Oczywiście mam milion innych pyta ale nie chce spamować wątku :D

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Mea Culpa, muszę uaktualnić swoje info. ;)

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

 

Dratro, siejesz dezinformację w paru przypadkach:  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

  • LTI działa na cały pakiet podstawowy tj ship + bazowy gear jaki na nim był (silnik, pukawki, boostery, cokolwiek z danego konfigu) 
  • Hangar tymczasowy dla Lassie jest taki ponieważ docelowo ma ona otrzymać Asteroid Hangar tak więc dali Deluxe póki nie udostępnią asteroidowego. Rodzaj to kubatura - np w budżetowym Constellation nie zmieścisz choćbyś pękł (testowane przez ludzi za pośrednictwem różnorakich edytorów plików  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">)
  • LTI już nie sprzedają - teraz zostały tylko czasowe ubezpieczenia w pakietach startowych (no chyba że odkupujesz ship od kogoś kto zachomikował coś na handel albo chce zmieniać. Ale licz się z inflacją bo ja gołego Avengera z LTI kupiłam za $60 a sprzedałam za 110). Poza tym były zmiany w giftingu więc b. ostrożnie z kupowaniem z szarego rynku.

LTI = dożywotnie ubezpieczenie ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi na wszystkie pytania.

 

Podsumowując:

LTI - to skrót od "Life time insurance", w głowę zachodzę dlaczego tego sam nie rozszyfrowałem.

LTI - dożywotniego już nie sprzedają, aktualnie można kupić tylko w pakiecie z ograniczeniem czasowym ( 1,2,3,4 lub 6 miesięcy ).

LTI - dotyczy statku wraz z osprzętem jaki posiada w pakiecie startowym, zwracane jest wszystko o ile ulegnie zniszczeniu w strefie o zwykłym poziomie bezpieczeństwa.

Hangar tymczasowy ( temporary ), jest do czasu wdrożenia/prezentacji nowego rodzaju hangaru - wykutego w asteroidzie ...wow robi się coraz ciekawiej.

Typ hangaru to prócz jego wykonania, także powierzchnia użytkowa, zaczynając od najmniejszego discount, bussines, deluxe ( ciekawe co z asteroid ).  

Topienie statków skutkuje utratą wszystkiego co było zawarte w danym pakiecie, zostaje gotówka, którą należy rozważnie zainwestować ( najlepiej porównując dodatki ).

 

Słowem od zera do bohatera, z każdym dniem wiem coraz więcej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się Tommy. Planują zrobić tak, że dostęp do alfy, bety będzie oderwany od statku ale póki co tego nie wprowadzili. Więc na co się zdecydowałeś?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Wczoraj wprowadzili nowe miary przenoszenia ładunku które troszkę namieszały  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Rozmowa o tym jest tu: http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/170-nowa-miara-ladunku-freight-units/?view=getnewpost

 

BTW nick jest wyżej, Freelancer to ranga na forum  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na Cutlass, ale skoro istnieje alternatywa, to zawsze mogę go przetopić na....

Jak można się było domyśleć na Freelancera  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak, ale działa to wszędzie bez względu na poziom bezpieczeństwa. Dopiero jak zamontujesz jakieś ulepszenia i je będziesz chciał ubezpieczyć to mogą pojawić się ograniczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak masz rację, LTI już nie można kupić, kupuje się zwykłe czasowe Insurance  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

To chyba dobrze że obejmuje to całą galaktykę, na początku zwiedzania przynajmniej nie będzie bolało podczas zwiedzania.

Zresztą na starcie nie będzie mnie stać na zakup super działek itd...


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności