Skocz do zawartości
  • 0
VloDi

Brak statku za REC w Crusaderze

Pytanie

Dlaczego nie mogę latać wypożyczonym statkiem w Crusader? Mam wypożyczony ESPERIA VANDUUL GLAIVE ale dostępny do latania tylko statek zakupiony w pakiecie czyli Mustang Alpha.


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dziś wypożyczyłem 325a i w porównaniu z mustangiem alpha to dzień do nocy oczywiście na korzyść 325a wersja stock. 325a też nie da rady latać w Crusader więc wnioskuje że trzeba mieć statek na własność by tam nim latać. A szkoda.


55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Bo za REC wypożyczasz sprzęt do Areny Commandera ponoć ;) Wejdź w AC i tam powinieneś móc polatać glewią


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W AC już tym statkiem latałem ale teraz chciałem zrobić nim misję lecz nie można :unsure: Z tego co pamiętam to w Crusader kiedyś można było latać wypożyczonymi statkami... 

Edytowane przez vlodeck

55ce4996ef081_chillchilloutcoolbarbroby-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@vlodeck masz rację kiedyś można było tak robić. Na chwilę obecną nie mam środków aby wypożyczyć statek którego nie mam zakupionego i przetestować Twój problem. Może być tak, że wraz z uszczelnianiem PU zablokowali możliwość używania statków za REC. Uzbrojenie 2 tygodnie temu zakupione za REC mogłem wsadzić na mojego Horneta... Postaram się w weekend odtworzyć Twoją sytuację i dam Tobie znać.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak jak pisali przedmówcy, ponieważ ludzie nagminnie wykorzystywali fakt braku zliczania długości czasu użycia wypożyczonego sprzętu za punkty REC ( czas upływał jedynie w module Arena Commander i statki w PU były właściwie permanentne ), CIG postanowił wyłączyć tą możliwość. Nie oszukujmy się to był bug, że można było używać wszystkiego poza AC.

Może w przyszłości wypożyczki wrócą do PU ale to dopiero wtedy gdy programiści zrobią dla tego modułu również upływ czasu.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szkoda :( @Tommy Rich tyczy się to również uzbrojenia, czy tylko statków?


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Akurat tego jeszcze nie sprawdzałem możliwe że bronie jeszcze tak działają ale nie liczył bym zbytnio na to. Nawet dla CIG jest to mocno  niekorzystna sytuacja, zarówno z punktu widzenia broni, które cały czas ewoluują i ludzie sprawdzając wszystko w PU nabierają błędnego poglądu o niej, z drugiej zaś strony przez to nikt nie kupuje już ich na stałe za UEC czyli realne pieniądze robiąc tym samym wpływy do budżetu gry.

Taktycznym posunięciem było by usunięcie tej możliwości, sprawdzać dalej możesz ale w AC, natomiast chcesz szaleć tym w PU kup albo czekaj na wydanie ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moim zdaniem dopóki w PU nie będzie można kupić wyposażenia statku za aUEC to zostanie możliwość używania uzbrojenia nabytego za REC w PU - i bardzo dobrze.

Z drugiej strony dopóki jesteśmy w alfie to niech sobie kombinują co chcą, ale docelowo uważam, że AC powinna być odseperowana od PU zupełnie. Z jakiej niby racji za punkty nabite w jakimś SYMULATORZE walk obywatel miałby nabywać rzeczywiste dobra? To bez sensu. 


| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

I tak właśnie będzie, AC to gra-w-grze i tak ma funkcjonować po release :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No to był bug a nie zamierzone działanie, swoją drogą ten bug skrzywdził wszystkich tych co wywalili realną kasę za zakup broni na forum RSI ( a inni teraz mogą tanio za REC'i ), gdybyś i Ty ją nakupował inaczej byś na tą sprawę patrzył i tak właśnie widzi to CIG, woli naprawę buga niż tysiące refundów ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zgoda, ale nawet nie widziałem, że była taka możliwość wcześniej. Chodzi mi tylko o to, że obecnie jedyną opcją zmiany wyposażenia statku jest kupno za REC (wedle mojej wiedzy) więc lepiej tak, niż wcale. Osobiście wolałbym, żeby kupować takie rzeczy za aUEC w PU, a za REC tylko w AC.


| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To nie jest jedyna opcja zmiany wyposażenia. Możliwe, że to kolejny bug, ale niedawno miałem z jakiejś tam okazji Horneta na stanie. Samym Hornetem nie latałem, ale wyposażenie przeniosłem sobie na Cutlassa celem sprawdznia na nim jak działa. Wyposażenie to nie zniknęło wraz z Hornetem (obecnie mam na Cutlassa przeniesione lasery z wież Freelancera i musiałbym spojrzeć dokładnie w listę czy po zdjęciu wyposażenia z horneta zachowało się ono). Co więcej jako, że jestem właścicielem Cutlassa Red który jest tylko "hangar ready" to do latania jako zastępczy mam CBlack. Między oboma statkami mogę dowolnie przenosić wyposażenie "stockowe" tych statków.

Także nie tylko REC i aUEC są opcją dozbrojenia statku ;)


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Docelowo REC pointy będą działać tylko dla trybu AC, ten tryb w pełnej wersji będzie po prostu symulatorem stojącym gdzieś w hangarze więc nie ma o co się martwić taki był zamysł i tak będzie ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak było to przy okazji darmolotu. I nie kasowałem do tej pory folderu USER nie licząc reinstalacji SC


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wg moich doświadczeń (2.6.3) sprzet zakupiony za REC nadal bez problemu można zamontować do statków używanych w Universe (przykładowy mój Super Hornet i 4x Longsword kupione za REC) ...

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Temat w zasadzie wyczerpany, tak więc zamykam. W razie kolejnych pytań proszę o założenie nowego wątku.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności