Skocz do zawartości
Dastro

nieaktualne Wymienię Freelancer MIS upgrade+Statek Xi'An Khartu-al na pakiet CONSTELLATION AQUILA.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie:

 

Proponuję:

 

  • Freelancer MIS Upgrade [upgrade statku] (upgrade na MIS jak i sam statek, aktualnie nie jest dostępny w sprzedaży na RSI)
  • Xi'An Khartu-al (statek bez pakietu, też nie jest dostępny w sprzedaży RSI)

 

Za:

 

  • Constellation Aquila (pakiet!)*

 

Zainteresowanych proszę o PM. 

 

 

 

 

*Oferta złożona przeze mnie jest oparta na "unikatowych" rzeczach, skąd wyliczyłem stawkę.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no opłaca się - 

MIS - 180$

Xi'an - 150$ 

Connie Aquila - 325$ (przy najmniej za tyle "pali się" moja)

 

więc jeśli chodzi o kasę to +5$, plus MIS i Xi'an są nie do kupienia aktualnie.

 

cóż, ja zarówno MIS jak i Aquilę mam, Xi'an mnie nie interesuje (a Aquili i tak nie mogę oddać, bo przepaliłem starą, żeby kupić paczkę)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Ja oferuje sam Upgrade do wersji MIS a nie cały statek, a co do "atrakcyjności oferty" wspomniałem, że oferta jest złożona z unikatów na chwile obecną, stąd pewna rozbieżność cenowa która według mnie jest w pewnym sensie uzasadniona.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się za bardzo, aby ta 'unikatowość' była warta 125$ zwykłego freelancera.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_ohmy.png"> Może jednak jakiś chętny się znajdzie xD.

 

btw. Standardowa Andromeda jest chyba najtrafniejszym wyborem.

Edytowane przez Nirvash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby utrzymać porządek w części "giełdowej" zaktualizowałam lekko regulamin. Wszelakie wnioski, zastrzeżenia itp można publikować w wątku mu dedykowanym  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta nieaktualna, wątek zamykam.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Jeśli ktoś ma niepotrzebne Kingdom Come i / lub Adeptus Mechanicus z Humble Monthly, to proszę o ofertę na priv.
      Możliwa również zamiana na vouchery do Cinema City.
    • Przez niebieski
      No więc... ponabijam sobie posty... a co... ale wracając do tematu...
       
      Aktualnie mam LG34UM58-P, i5 4570 3,2 - odblokowany mnożnik ale nie podkręcałem i nie mam zamiaru do tego MSI GTX 760 oraz pamięć 2x4GB Patriot . Nigdy nie byłem jakimś maniakiem gier, głównie cisnę gry typu Civilization, tycoon czy gry ala Command and Conquer. Od zawsze grafika dla mnie była najmniej ważna ALE chciałem zmienić podejście do Star Citizena
      Co byście polecali do Medium/High czy wymienić np. grafikę (do medium mi ktoś polecał na radeona 580 8gb albo 1060 6 gb a resztę zostawić) czy resztę też powymieniać. Co do high to wiem iż wymienić trzeba resztę ALE chciał bym to jak najniższym kosztem zrobić. Jak pisałem inne gry nie bardzo mnie interesują tak samo jakieś ultra ustawienia. Za wszelkie sugestie będę wdzięczny lub dźwięczny jak tam kto woli...
    • Przez P107REK
      Hej, mam klucz do gry total War  Warhammer, chyba na steam, nie wiem dostalem z karta graficzna, zamienie sie za cos z star citizen, dzieki
    • Przez Tommy Rich
      UWAGA, UWAGA ! KOSMICZNY SKLEPIK TOMMIEGO ZOSTAŁ OTWARTY !
       
      Tommy Space-Bazar, to wyjątkowe miejsce, które pozwala ponownie przemyśleć niepodjęte wcześniej decyzje, spełnić marzenia lub uzupełnić swoją kolekcję. 
      Tylko tu znajdziecie to czego nie dane wam było wcześniej kupić !  
      Kosmiczny podróżniku !  Nie czekaj odwiedź moje skromne progi !!!
       
      Wszystko co tu widzicie może być wasze, wystarczy tylko przestrzegać następujących warunków:
      sklepik dostępny dla wszystkich odwiedzających, bez względu na rasę, religię czy pochodzenie dla aktywnych członków Ater Dracon wszystkie towary są sprzedawane w cenie sprzedaży na stronach RSI z VAT - brak marży !!! w przypadku sprzedaży po kosztach cena w złotówkach jest równa kwocie pobranej przez bank w rozliczeniu transakcji w przypadku kilku zainteresowanych tą samą ofertą mile widziana jest licytacja - na bazarze można się targować  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> kupujący lub zainteresowani zakupem dóbr, proszeni są o informację na PM, aby nie zaśmiecać wątku płatność gotówką lub przelewem na konto bankowe, żadnych Vanduulskich kredytów ! nie wysyłam towaru akonto, przed odbiorem konieczne jest potwierdzenie płatności oferta może się zmieniać, zastrzegam sobie prawo do wycofania towaru ze sprzedaży bez podania powodu mile widziane są propozycje zamiany na inne dobra, każda oferta zostanie rozważona Oferta będzie aktualizowana, a ekspozycja towarów zamieszczana w kolejnych postach.
      Dla wszystkich miłośników dekoracji oraz osób nieposiadających subskrypcji polecamy zapoznać się z ofertą - wszystko po 5$ + VAT   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


      Dodatkowe informacje:
      wszystkie modele TAKUETSU posiadają w zestawie odpowiednią dla siebie gablotę do ich prezentacji ! nowa kolekcja PUGLISI to seria udostępnionych publicznie kopi znanych artefaktów, każdy posiada własną podświetlaną gablotę  aby szafa grająca odtwarzała zgodzoną na dysku muzykę należy wczytać ją do folderu z grą ( domyślnie odtwarza utwory z gry ) szafka na odzież skrywa przedmioty należące do CR, w tym bardzo ciekawy plakat   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> uwaga częste sięganie do barku z rzadkimi alkoholami, powoduje brak koncentracji i rozmycie pola widzenia Space Globes - kule są trzy, cena dotyczy jednej sztuki, przy czym zakup jest losowany niestety nie można samemu wybrać ! Patron of the Arts Award  - prestiżowa tablica z uznaniem naszego wkładu w rozwój SC ( subskrybowanie, datki ) Takeutsu KHARTU-AL - kolejny model statku do kolekcji tym razem obcej rasy Xi'an ( w tej samej gablocie co M50 )  Poniższa oferta zawiera wystawione do sprzedaży przedmioty, cenę i wartość w kredytach RSI.
      PACKAGE - AMD NEVER SETTLE - MUSTANG OMEGA -  130 zł  PACKAGE - ARBITER - ORIGIN 325A FIGHTER + ALFA ACCESS - 120 $ - Rezerwacja ( Wrzesień )  STANDALONE SHIP - AEGIS RECLAIMER  - ANNIVERSARY -  350 $  - Rezerwacja ( Wrzesień ) STANDALONE SHIP - BANU MERCHANTMAN - ANNIVERSARY - 300 $ STANDALONE SHIP - STARFARER - ANNIVERSARY -  195 $  STANDALONE SHIP - CUTLASS BLUE - ANNIVERSARY -  195 $  STANDALONE SHIP - AURORA LX - ANNIVERSARY -  30 $ STANDALONE SHIP - M50 INTERCEPTOR - ANNIVERSARY -  100 $ STANDALONE SHIP - ORIGIN 350R RACER -   125 $ STANDALONE SHIP - GLADIATOR Carrier Based Bomber -  215 $ STANDALONE SHIP - F7C-M SUPER HORNET - ANNIVERSARY - 215 $ STANDALONE SHIP - HULL A - LTI - 80 $ STANDALONE SHIP - HULL B - LTI - 120 $ STANDALONE SHIP - HULL C - LTI - 260 $ STANDALONE SHIP - DRAKE HERALD - LTI - 115 $  - Rezerwacja ( do Listopada ) STANDALONE SHIP - DRAKE HERALD - LTI - 115 $ STANDALONE SHIP - STARFARER GEMINI - LTI - 300 $ - Rezerwacja ( Wrzesień ) STANDALONE SHIP - RELIANT MINI HAULER - LTI - 70 $ - Rezerwacja ( Wrzesień ) STANDALONE SHIP - VANDUUL GLAIVE - LTI - 540 $ SHIP UPGRADES - ORIGIN 325A TO 350R UPGRADE -  55 $ SHIP UPGRADES - ORIGIN 325A TO M50 UPGRADE -  30 $ SHIP UPGRADES - FREELANCER TO FREELANCER MIS UPGRADE -  70 $  SHIP UPGRADES - CUTLASS BLACK TO BLUE UPGRADE - 50 $ SHIP UPGRADES - CUTLASS RED TO BLUE UPGRADE -  40 $ SHIP UPGRADES - HORNET TO F7C-M SUPER HORNET UPGRADE -  70 $ SHIP UPGRADES - F7C-R TRACKER TO F7C-M SUPER HORNET UPGRADE -  35 $ CROSS-CHASSIS UPGRADES - AVENGER TO MUSTANG DELTA UPGRADE -  15 $ Wszystkie statki pochodzące z rocznicowej sprzedaży  ( zawierające dopisek ANNIVERSARY ), posiadają 24 miesięczny okres ubezpieczenia 
      Wkrótce poszerzenie oferty sprzedaży !!! UPDATE 2015-09-04
    • Przez Frosty
      Mam na sprzedaż/wymianę kilka tytułów (głównie) w postaci keyów:
      1. Anno 2070 (Uplay) - 10zł
      2. Warhammer 40,000 Dawn of War II (Steam) - 8zł
      3. World in Conflict Complete Edition (pudełko, folia) - 10zł + cena przesyłki
      4. Dead Island GOTY (Steam) - 7zł
      5. Dead Island Definitive Edition (Steam gift) - 30zł
      6. Dead Island: Riptide Definitive Edition (Steam gift) - 30zł
      7. Dead Island Definitive Bundle (Steam gift) - 50zł
      8. Outlast Whistleblower (Steam) - 15zł
      9. Bundle: Company of Heroes Complete Edition, Warhammer 40,000: Dawn of War - Master Collection, Medieval II: Total War Collection, Rome: Total War - Collection, SEGA Genesis/Megadrive Strategy Pack (Shining Force, Shining Force 2, Gain Ground, Columns) (Steam) - 30zł
      10. Sid Meier's Civilization IV Complete (Steam) - 20zł
      11. Spec Ops: The Line (Steam) - 6zł
      12. Company of Heroes (Steam) - 7zł
      13. Wiedźmińska koszulka czerwona srebrny miecz, rozmiar L, rozmiar klatki piersiowej: 101,06 cm, nowa (dla mnie jednak okazała się za duża ) - 40zł + cena przesyłki

       
      Wymiana za jakieś inne klucze bądź przedmioty z SC też wchodzi w rachubę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności