Skocz do zawartości
Argetlan7

Pierwsza firma - strona internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie smoki!
Założyłem firmę handlową i chciałbym się Was zapytać o coś.
Pomyślałem sobie, że posiadanie strony internetowej może znacząco zwiększyć sprzedaż. Pytanie brzmi : Ile kasy trzeba na takie coś wybulić jednorazowo, a ile miesięcznie? Czy ktoś z Was w tym siedzi? Czy ktoś z Was jest w stanie kogoś polecić?

 

No dobra, firma handlowa to dosyć dużo powiedziane, chodzi tutaj o kwiaciarnię oraz o hurtową sprzedaż Gladioli na terenie trójmiasta.
 


argetlan.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Argetlan7 po dyskusji na discordzie wklejam moje podsumowanie dla potomnych :P 

"Jak bym tworzył łancuch zależności dla przedsiębiorcy na start to: Panorama Firm->(inne darmowe huby przedsiębiorstw)->FB->LinkedIn->strona WWW->wizytówki u klientów->kartki świąteczne takie IRL dla czołowych klientów"

Udanego biznesu :D 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas zbieram kasię i myślę o mojej wymarzonej "pierwszej firmie" w przyszłości, nie dodam nic od siebie do tematu ale życzę Ci powodzenia i dużo hajsów na nowe statki w SC z udanego biznesu! ;p 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO on raczej chce wizytówkę, a nie e-sklep. @Argetlan7 tak jak rozmawialiśmy zgadamy się w temacie.

@Zgudi sorry ale te koszty to za przeproszeniem z tyłka wziąłeś, bo najtańszy hosting kosztuje znacznie mniej, jak nie ma na stronie sklepu to SSL mu zbędne (poza tym można je mieć za darmo, niekoniecznie trzeba bulić), domenę za 100/rok to chyba u tych zdzierców z nazwa.pl albo AZ, a nikt normalny tam nie kupuje, chyba że sra kasą... 

Wszystko się da zrobić taniej. A jeśli ma być e-commerce to też są sposoby.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primo nie jest powiedziane, że on chce robić e-commerce. Secundo najpierw robi się małe, a jeśli jest potrzeba i się kalkuluje, to skaluje się w górę.

To jest biznes, to ma być cost-effective ;). A jak ktoś ma za dużo kasy, przytulę każdą ilość - :miecio: dużo żre, tak więc tani w utrzymaniu nie jest.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marketing szeptany wg mnie nadal jest najlepszą formą ;) pomaga w niej kontakt osobisty, a te nasze wszystkie internety to tylko taka dobudówka :P Jednak trza w nich być.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, z tym nie sposób dyskutować :) 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności