Skocz do zawartości
Quelen

kierownica Kierownica - czyli Quelen się przebranżowuje...

Lepsza kierownica czy lepsze homoseksualisy?  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lepsza kierownica czy lepsze homoseksualisy?

    • 30cm wsadzone w alcantare brzmi dobrze!
      1
    • Wolę mieć lepszych pedałów pod butem!
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Zmagam się z wewnętrznym demonem i nie mogę się przez niego zdecydować. Planuje zakup kierownicy, Thrustmastera T300, ale nie wiem który wariant wybrać.
T300RS "Alcantara-Edition" która ma 30cm kierownice obitą w mięciutką i puchatą alcantare ale ma standardowe pedały czy... 

Spoiler

7e4c8ffa-8f7b-4ca0-a016-95728a89c754.jpg


T300RS GT Edition, która ma 28cm kierownice oklejoną gumą ale w zamian oferuje pedały z ulepszonymi, bo większymi, nakładkami.  

Spoiler

thrustmaster-t300rs-gt-edition-1.jpg

 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał RS GT bo ma więcej przycisków na kierownicy a to się przydaje, bo rzadziej trzeba korzystać z klawy. Ja mam Logitech driving force GT i jak gram to tylko kierą a nie klawą. No i ładniejsza jest.


maciejozaman.png.png.2953edd0ad1d8e5f9a4f18f5b5061804.png

 

76561198117174943.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Alcantara ma 30cm co podobno daje dużo lepsze odczucia, bo 28cm to taki trochę zabawkowy rozmiar.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Moja ma 28 cm i elegancko się jeździ. Spójrz jeszcze na Logitech G29. Logitech robi dobre kiery oraz mają obrót 900 stopni czyli tyle ile w prawdziwym samochodzie, a jak będziesz chciał mniej to zawsze sobie zmniejszysz w programie do obsługi kierownicy.

Edytowane przez Maciejoza

maciejozaman.png.png.2953edd0ad1d8e5f9a4f18f5b5061804.png

 

76561198117174943.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przycisków jest klawa - albo można mieć pad obok. Alcantara ma większe kółko, a chyba po to się kupuje taki kontroler żeby mieć max zbliżone wrażenia do prowadzenia samochodu... Tam nie masz aż tylu guziczkków na kole (wiem, wiem są wajchy obok :P). Pedały które są w zestawie też źle nie wyglądają.

No i lepiej wygląda, ale to już bonus IMO.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta G29 kosztuje trochę więcej, ale myślę że warto dać więcej za dobrą kierę. Ja bym dał.


maciejozaman.png.png.2953edd0ad1d8e5f9a4f18f5b5061804.png

 

76561198117174943.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G29 odpada jak dla mnie, bo ma mechanizm na kole zębatym, który może i jest cichszy, ale też daje mniej płynne odczucie.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Quelen tu masz bardzo dobre forum dotyczące wyścigów http://simracing.pl/forum/

Znajdziesz tam bardzo dużo informacji dotyczących kierownic.

Moim skromnym zdaniem kup z alcantarą a pedały i tak z czasem zamienisz na minimum takie ( od T500 ) :P

Spoiler

958TM109_TH0110_4.JPG

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperam po necie i natknąłem się na to... Sęk w tym, że ostatni raz widziano ją w maju 2016 i nic do tej pory o niej nie wiadomo, spekulują, że będzie to Direct Drive. I mam zagwozdkę czy kupić T300 czy czekać na to cacko... :D
 

Spoiler

thrustmaster-gtsport-wheel-1.jpg

 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak chcesz "cacko" to skompletuj sobie zestaw jakiegoś Fanatac-a lub zbuduj/kup OSW  (Open Sim Wheel) :P

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ze wsparciem od Fanateca? Na PS3/PS4 nie pogram, a inne gry niż typowe hard-simy? :D


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności