Skocz do zawartości
oKo4x4

oKo4x4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Cześć,

Chyba jestem już weteranem jeśli chodzi o gry (~20 lat). W ostatnim czasie głównie grałem w Arme II ,Arme III + wszelakie mody. Od wielu lat czekam na dobrą grę stawiającą na rozgrywkę w kosmosie, trafiłem tutaj dzięki kolegom z teamspeaka Drakones. 

Pozdrawiam

oKo4x4

Edytowane przez oKo4x4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum Game Armada!! ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, milo że nas odwiedziłeś, jeśli interesuje cie świat SC to zapraszamy do naszego syndykatu Ater Dracones ;)

 


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze dwa posty i reszta forum stanie dla Ciebie otworem :) 

Oczywiście zapraszam również do aktywności w działach dedykowanych innym typom gier!


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, oKo4x4 napisał:

Chętnie ale nie mogę się połączyć na wasz TS od jakiegoś czasu :/ .

Ostatnio mamy pewne problemy z naszym TS (badamy problem), tak więc zapraszam na naszego Discorda! ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez SepReykan
      Witam wszystkich.
      W ramach umilania sobie czasu oczekiwania na SC, czy znajdą się chętni na partyjkę albo kilka Stellaris'a lub Total War Warhammer 2 (mortal empires)?
      Szczegóły się omówi jak będzie zainteresowanie tematem.
      Poziom bez znaczenia, liczą się chęci - sam w TW Warhammer'a  nigdy jeszcze nie grałem w multi. Chciałbym spróbować. W Stellarisa grałem, ale nie dużo. Co do drugiego, idealnie by było więcej niż 2 osoby.
      Kontakt możliwy na forum jako odpowiedź do tematu, lub bezpośrednio na discordzie (nick: SepReykan).
      Pozdrawiam.
    • Przez Yoda
      Proste pytanie - gra ktoś z Was na PC?  
    • Przez Shivon
      Gra karciana będąca blendem sci-fi i fantasy.

      Za friko, wciąż w Early Access na czas pisania posta.
       
      LINK:
      Mythgard on Steam
      STORE.STEAMPOWERED.COM Welcome to Mythgard, a CCG of boundless depth and strategy. Dragons vie with jets for control of the skies, and mortals rise to...  
    • Przez Shivon
      Wielo-osobowa strzelanka sci-fi, podobna do Warframe'a.
      W skrócie — doszło do powstania SI, ludzkość prawie została wybita do nogi, ale SI też (nie ma to jak spamowanie atomówkami).
      Gra bazuje na blockchainie (Enjin Coins).
      Cena - bezpłatne (aktualnie w Early Access).
       
       
      Link:
      https://store.steampowered.com/app/920470/Dissolution/
    • Przez Nebthtet
      Chcecie lecieć w kosmos? Ale ten prawdziwy, jaki macie nad głowami? Teraz jest szansa na wygranie takiej atrakcji - na Tennoconie ogłoszono konkurs, gdzie nagrodą jest 250 tys. dolarów dedykowane właśnie na to (nie, nie będzie można tej kasy zamienić na statki w SC). Więcej w newsie poniżej (źródło jest, jakie jest, ale to mi akurat pierwsze w feedy wpadło).
      Nowy konkurs związany z Warframe zagwarantuje nam prawdziwy odlot
      WWW.PPE.PL Twórcy Warframe ogłosili nagrodę, jaką można będzie wygrać w ramach oficjalnego konkursu związanego z grą. Zdecydowanie, popisali się rozmachem.   
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności