Skocz do zawartości
Chudy

Mechanix

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj na forum @Mechanix !

Oczywiście że w grupie raźniej, jeśli masz jakieś pytanie możesz utworzyć odpowiedni wątek na forum lub porozmawiać z nami na serwerze Discord lub TS.

Zapraszam serdecznie do rozmowy na Team Speaku !

aterdracon.ts3.cloud

 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam nadzieję że będziesz się tu udzielać :)

Napisz jeszcze 2 posty, to dostaniesz pełny dostęp do forum (sekcji o SC).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Larva
      Cześć wszystkim, jestem Larva
      Chciałem się przywitać i podziękować niektórym osobą za dotychczasową pomoc (one będą wiedzieć)
    • Przez SATAN
      Witam wszystkich,
      jestem Gracjan mam 32 lata i obecnie mieszkam w woj. lubuskim. Star Citizenem interesuje się od ponad roku, a od paru miesięcy należę do grona szczęśliwych posiadaczy własnego statku:)).  
    • Przez Valla
      Witam szanownych forumowiczów. Mam na imię Michał. Jestem osobą w średnim wieku. Od jakiegoś czasu śledzę postępy produkcji "Star Citizen". Uznałem, że już nadszedł czas by zainteresować się dokładniej tematem i wraz z Wami przygotować się na nadejście jakże oczekiwanej przez nas gry. Mam nadzieję, że poznam tu ludzi podobnie myślących jak ja i wyznających podobne zasady moralne.
    • Przez romulus123
      Witam jestem Romulus123 i tez zaczynam przygode ze Star Citizen a że w zespole rażniej postanowiłem dołączyć do Was .Mam nadzieję że wspólnie polatamy.
    • Przez Bartosz Stodolny
      Dzień dobry!
      Bartek Stodolny z Polygamii z tej strony. To ja poproszę o ten dostęp do czegoś więcej, niż "wersja alpha" forum, bo widzę, że w tym wątku ludzie się strasznie pieklą, że założyłem konto i nie wiem co dalej Spokojnie, wiem, po prostu czasu jak zwykle brakuje. Od razu klaruję, wbrew na pewno popartej znajomością mojej osoby słowom, trollem nie jestem i raczej preferuję cywilizowaną dyskusję.
      Pozdrawiam,
      BS
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności