Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów. Mam na imię Michał. Jestem osobą w średnim wieku. Od jakiegoś czasu śledzę postępy produkcji "Star Citizen". Uznałem, że już nadszedł czas by zainteresować się dokładniej tematem i wraz z Wami przygotować się na nadejście jakże oczekiwanej przez nas gry. Mam nadzieję, że poznam tu ludzi podobnie myślących jak ja i wyznających podobne zasady moralne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w naszym kosmicznym gronie! Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej ;)


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miłym przywitaniu mojej skromnej osoby i po awatarach jakich używacie już widzę, że zostanę tu dłużej. Kiedyś dawno temu byłem członkiem klanu Polish Legions i bardzo miło wspominam tamte czasy. Niedługo zapadnie decyzja o zmianie kompa i wtedy będę mógł w pełni dołączyć do polskiej społeczności Star Citizen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zapraszam również do rozważenia wstąpienia w szeregi Ater Dracones - jesteśmy jedną z najstarszych i największą polską organizacją ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Larva
      Cześć wszystkim, jestem Larva
      Chciałem się przywitać i podziękować niektórym osobą za dotychczasową pomoc (one będą wiedzieć)
    • Przez SATAN
      Witam wszystkich,
      jestem Gracjan mam 32 lata i obecnie mieszkam w woj. lubuskim. Star Citizenem interesuje się od ponad roku, a od paru miesięcy należę do grona szczęśliwych posiadaczy własnego statku:)).  
    • Przez Chudy
      Witam Mechanix z tej strony! Dopiero zaczynam zabawę z Star Citizen, a że w grupie raźniej to zawitałem do was:)
    • Przez romulus123
      Witam jestem Romulus123 i tez zaczynam przygode ze Star Citizen a że w zespole rażniej postanowiłem dołączyć do Was .Mam nadzieję że wspólnie polatamy.
    • Przez Bartosz Stodolny
      Dzień dobry!
      Bartek Stodolny z Polygamii z tej strony. To ja poproszę o ten dostęp do czegoś więcej, niż "wersja alpha" forum, bo widzę, że w tym wątku ludzie się strasznie pieklą, że założyłem konto i nie wiem co dalej Spokojnie, wiem, po prostu czasu jak zwykle brakuje. Od razu klaruję, wbrew na pewno popartej znajomością mojej osoby słowom, trollem nie jestem i raczej preferuję cywilizowaną dyskusję.
      Pozdrawiam,
      BS
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności