Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli rzeczywiście connie na full throttle ciśnie 50m/s to... Banu i reszta większych będą cisnąć 10m/s? A Bengal 1m/s?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ugh serio trzeba będzie ustawiać azymut i nastawiać budzik...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to edytowane assety w CryEngine. Prędkości takie jakie potrzebował do filmu. Sam sobie ustawił. Dont Panic.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 No tak to wygląda, ale faktycznie to jest dowód na to, że przerabianie statków ma sens i wyniki tych zabiegów są rewelacyjne.

Dla niedowiarków proponuje prześledzić ewolucję jakę przeszedł Hornet  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te screeny są niesamowite i na taki efekt wart poczekać.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Edytowane przez Nekrag
zapowmniałem

#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rewelacja !  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Ale mogli by je jednak przerabiać, po tym jak będzie się dało nimi latać, tak jak np Cutlass, choć pełen niedoróbek i zmiany są w trakcie to statek śmiga w AC. Efekty przeróbki Connie są świetne, tylko tą metoda jak je skończą uznają że teraz inne statki są za brzydkie i trzeba je też przerobić i tak w koło. Takie praktyki na pewno odbiją się na rocznym lub dwuletnim poślizgu :(


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie eksplozja była po prostu piękna (i jeszcze podkręciło mnie zbiorowe "WOW" na TS  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_woot.gif"> ) 

Ciekawe, czy to tylko przypadłość Connie, czy normalna reakcja przy uszkodzeniu reaktora. Mówię o wyładowaniach poprzedzających wybuch. Może to będzie coś w stylu ostatecznego ostrzeżenia nim twój awatar przejdzie w stan "permanent death"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, na stronie z nowymi modułami do Retaliatora jest obrazek z Constellation MK4  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">
To chyba wersja po ostatnich przeróbkach. Ciekawe czy ci co mają MK3 dostaną upgrade to MK4?

Pozdrawki
BHoleVX

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że MK3 zostanie zastąpiona MK4 i już więcej MK3 nie zobaczymy.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dmger, Czyli to pierwsza Connie, która uświadczyła swobodnego lotu bez włączonych silników  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

W ATV było mówione że zachowanie statku kosmicznego podczas dość długiej sekwencji eksplozji ( na tyle żeby dało się uciec w kapsule ), jest zależne od producenta danej jednostki. Jest to tłumaczone różnymi technologiami użytymi przez poszczególnych producentów w zainstalowanym osprzęcie statku. W sumie dobrze, bo będzie można po eksplozji z daleka poznać co padło no i mocno zwiększy to wizualną stronę większych potyczek ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W stosunku do MK3 zmiany wnętrza są imponujące, jednak wszystko już gdzieś tam było pokazane ( może nie tak dokładnie jak w ATV ). Natomiast zmiany poczynione na zewnątrz statku to już mała rewelacja, bardzo podoba mi się industrialne podejście do konstrukcji kokpitu oraz nowe włazy. Nie bez znaczenia mają też detale, których jest teraz znacznie więcej, nie mówiąc już o szerokiej windzie, która teraz pomieści na raz całą załogę ( nie jak w CitizenCon demie ) ;) 

Jest więcej światełek i dupereli, kable przy wieżach, no ah te wspaniałe detale, jest pięknie ! Nawet mechanizm turbinek systemu lądowania został przebudowany, teraz klapy i śruby wyglądają na dużo większe, poprzednie to był lekki śmiech na sali, jak to miało utrzymać takie wielkie bydle.

Szkoda tylko że wierze mają zainstalowane Buldogi, spodziewałem się minimum 2x Badger CF-117  :( 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No wygląda pięknie :) Teraz czekam na Phoenixa :) 
Co do gnatów, to docelowo pewnie będą Panthery :) 

Dla mnie poza wyglądem cieszy to co powiedział Josh Coons (chyba tak się go pisze), że nowy model ma około pół miliona mniej polygonów niż poprzednia wersja :D będzie mniej zamulać w hangarze i w locie.

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te  zmiany , które pokazali jak sądzicie, kiedy  będzie można zobaczyć w swoim hangarze?

Swoją drogą mam dylemat czy wolę mieć statek dopracowany ze wszystkimi detalami (i gra odunięta w czasie) , czy np. zaakceptować wersję statku na dzień dzisiejszy taką jaką już mamy w hangarach, ale niech będzie za to  więcej  statków gotowych. Kwestia paru miesięcy jest akceptowalna, ale uważam, że zmiany wyglądu można też ralizować już w trakcie gry uzasadniając nowszymi konstrukcjami.

Ciekaw jestem jakie macie zdanie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a miałem Phoenixa to zamieniłem na dupnego Jumpa którego pewnie zobaczę na gwiazdkę... 2020 roku :(

Ciekawe czy Phoenix będzie cokolwiek bardziej użyteczny czy jeszcze bardziej szpanerski?

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Prawdę mówiąc, jak CR będzie tak często zmieniał inne statki jak Connie, to Star Citizena doczekamy się w 2945.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, niech wypuszczają kolejne działające wersje, a szczególiki cyzelują później.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności