Skocz do zawartości
romulus123

Romulus123

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy na forum! Oraz w społeczności Star Citizien, jeżeli będziecie mieli pytania to zawierajcie je w odpowiednich działach bo inaczej admin będzie was tępił.

Mam nadzieje, że się zadomowicie :) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita was na forum nikt inny jak zwykły Inżynier. Programista. Poza tym w sumie normalny i właściwie nieszkodliwy dla społeczeństwa metal. Chciałby budować Systemy sędziowskie, ale jako że jakoś zapotrzebowania nie ma, gównie implementuje interfejsy. Czasami coś zepsuje. W wolnych chwilach pozwiedzał by wszechświat, ale za naszych czasów pewnie tego nie doczeka także jedynym wyjściem jest wybór Star Citizen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.01.2017 at 14:27, zorf napisał:

Wita was na forum nikt inny jak zwykły Inżynier. Programista. Poza tym w sumie normalny i właściwie nieszkodliwy dla społeczeństwa metal. Chciałby budować Systemy sędziowskie, ale jako że jakoś zapotrzebowania nie ma, gównie implementuje interfejsy. Czasami coś zepsuje. W wolnych chwilach pozwiedzał by wszechświat, ale za naszych czasów pewnie tego nie doczeka także jedynym wyjściem jest wybór Star Citizen.

jakoś dziwnie znajoma 'formatka'... http://gamearmada.org/author/tecon/ :rotfl:

Ale kolegę inżyniera oczywiście witam :tongue:


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Larva
      Cześć wszystkim, jestem Larva
      Chciałem się przywitać i podziękować niektórym osobą za dotychczasową pomoc (one będą wiedzieć)
    • Przez SATAN
      Witam wszystkich,
      jestem Gracjan mam 32 lata i obecnie mieszkam w woj. lubuskim. Star Citizenem interesuje się od ponad roku, a od paru miesięcy należę do grona szczęśliwych posiadaczy własnego statku:)).  
    • Przez Chudy
      Witam Mechanix z tej strony! Dopiero zaczynam zabawę z Star Citizen, a że w grupie raźniej to zawitałem do was:)
    • Przez Valla
      Witam szanownych forumowiczów. Mam na imię Michał. Jestem osobą w średnim wieku. Od jakiegoś czasu śledzę postępy produkcji "Star Citizen". Uznałem, że już nadszedł czas by zainteresować się dokładniej tematem i wraz z Wami przygotować się na nadejście jakże oczekiwanej przez nas gry. Mam nadzieję, że poznam tu ludzi podobnie myślących jak ja i wyznających podobne zasady moralne.
    • Przez Bartosz Stodolny
      Dzień dobry!
      Bartek Stodolny z Polygamii z tej strony. To ja poproszę o ten dostęp do czegoś więcej, niż "wersja alpha" forum, bo widzę, że w tym wątku ludzie się strasznie pieklą, że założyłem konto i nie wiem co dalej Spokojnie, wiem, po prostu czasu jak zwykle brakuje. Od razu klaruję, wbrew na pewno popartej znajomością mojej osoby słowom, trollem nie jestem i raczej preferuję cywilizowaną dyskusję.
      Pozdrawiam,
      BS
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności