Skocz do zawartości
  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, szczęścia, pomyślności i dostatku, pełnego hangaru i zadowolenia z życia oraz czegokolwiek jeszcze sobie możecie wymarzyć!
      Redakcja i Administracja Star Citizen Polska
    • Przez komandor_tarkin
      Na jakie gry czekacie w 2019 roku? Nie licząc oczywiście Star Citizena i Squadrona oraz Cyberpunka 2077.
      Ja najbardziej czekam na:
      Wasteland 3
      Division 2
      Outer Worlds
      Zapraszam do dzielenia się swoimi życzeniami oraz do dyskusji
    • Przez Dako
      Ogarnia mnie powoli świąteczny nastrój czyli miłość do bliźniego, nienawiść do karpia (w końcu trzeba go w spokoju sumienia jakoś zatłuc ) i tym podobne pierdoły  ...
      No to może ja trochę wcześnie tu zainauguruję ...
       

    • Przez Nebthtet
      Wszystkiego najlepszego z okazji świąt, spełnienia marzeń, wysokich FPS, niskich temperatur, wymarzonych gier oraz czasu i sprzętu by w nie pograć. No chyba że sobie życzycie czegoś innego, to niech się spełni
    • Przez Darayaharus
      Z okazji dnia admina życzę @Nebthtet dobrej współpracy z @Miecio oraz rzeszy tro... przepraszam - fanów którymi będzie mogła się zająć,  do tego życzę współpracy sprzętu z chęciami oraz chęci z czasem  

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności