Skocz do zawartości
Berecik26

Życzenia Noworoczne 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń choćby tych najmniejszych, zdrowia bo ono jest najważniejsze no i oczywiście wyjścia pacza 3.0 live.

28f8c_Star_Citizen_Screen-Shot-2014-12-19-At-53936-PM.png


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to najlepszego, dużo statków za niższą cenę i Squadrona w 2017 :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego i w ogóle, ja wracam pić. :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, szczęścia, pomyślności i dostatku, pełnego hangaru i zadowolenia z życia oraz czegokolwiek jeszcze sobie możecie wymarzyć!
      Redakcja i Administracja Star Citizen Polska
    • Przez komandor_tarkin
      Na jakie gry czekacie w 2019 roku? Nie licząc oczywiście Star Citizena i Squadrona oraz Cyberpunka 2077.
      Ja najbardziej czekam na:
      Wasteland 3
      Division 2
      Outer Worlds
      Zapraszam do dzielenia się swoimi życzeniami oraz do dyskusji
    • Przez Dako
      Ogarnia mnie powoli świąteczny nastrój czyli miłość do bliźniego, nienawiść do karpia (w końcu trzeba go w spokoju sumienia jakoś zatłuc ) i tym podobne pierdoły  ...
      No to może ja trochę wcześnie tu zainauguruję ...
       

    • Przez Nebthtet
      Wszystkiego najlepszego z okazji świąt, spełnienia marzeń, wysokich FPS, niskich temperatur, wymarzonych gier oraz czasu i sprzętu by w nie pograć. No chyba że sobie życzycie czegoś innego, to niech się spełni
    • Przez Darayaharus
      Z okazji dnia admina życzę @Nebthtet dobrej współpracy z @Miecio oraz rzeszy tro... przepraszam - fanów którymi będzie mogła się zająć,  do tego życzę współpracy sprzętu z chęciami oraz chęci z czasem  

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności