Skocz do zawartości
  • 0
DarthGhost

Jaka paczka na początek ?

Pytanie

Witam.

Jestem nowym użytkownikiem na forum i chciałem zasięgnąć porady.

Chce zakupić Star Citizen. Dodam, że jestem zielony w tym temacie. 

Z tego co wiem mniej więcej grę nabywa się przez zakup paczki ze statkiem.

Natknąłem się też na 3 hasła których nie do końca rozumiem:

1. Arena Commander

2. Star Marine

3. Squadron 42

 

I mam 3 pytania.

 

Czy to są osobne gry?

Czy Arena Commander i Star Marine są zawarte już w Star Citizen, bo to dodatkowe opcje rozgrywki ?

Czy mam zakupić paczkę ze Squadron 42 czy wystarczy SC?

 

Być może już wiele osób zadawało takie pytania, ale nie natknąłem się na nie w najbliższych tematach.

 

Edytowane przez DarthGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Squadron 42 to kampania single z opcją co-op. Jeszcze jej nie ma i nie wiemy tak do końca kiedy się pojawi. Ale ukończenie jej przełoży się na benefity w multiplayerowej części gry, tak więc warto ją mieć, aczkolwiek nie jest to wymagane.

Tu znajdziesz poradnik, jak zakładać konto - korzystając z zawartego tam reflinku wspierasz redakcję serwisu, a także dostaniesz 5000 UEC (waluta do pełnej wersji gry warta 5$).

BTW - temat przenoszę do odpowiedniego działu :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuję za tak szybką i konkretną odpowiedź. Bardzo ułatwiło mi to podjęcie decyzji :)

Wiem, że nieładnie zadawać tyle pytań w jednym temacie, ale czytałem też coś o kodach, dzięki którym otrzymamy trochę kasy na start.

A jeżeli założyłem już konto bez kodu? 

 

Edytowane przez DarthGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej, chodzi pewnie o refferale, to kod polecający którego używasz przy tworzeniu konta. Daje to 5k UEC na start ;) Pod avatarem po lewej jest mój referral, nie krepuj się :whistling:


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Rozumiem. Tyle tylko, że założyłem już konto nie używając kodu i z tego co widzę na stronie to przyporządkowało mi już jakiś. Czy jak go zmienię na Twój będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety, jedyna okazja aby użyć refferala jest przy tworzeniu konta. Kod który widzisz, możesz zostać użyty przez inne osoby tworzące nowe konta i służy tylko temu, nie da się go zmienić.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@DarthGhost wybrałeś juz jakąś konkretna paczkę z grą? Ja proponuje Tobie pakiet z Avangerem Stalker. Ewentualnie ekonomiczne rozwiązanie to podstawka z Mustangiem Alpha.  Szczerze odradzam Aurorę. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No własnie wybieram i nie wiem, Mustanga czy Aurore ? Avenger jest za drogi. Dlaczego nie Aurore?

Chce dobrze wybrać, bo na razie kasy brak na zmianę po zakupie.

Aurora jest chyba transportowa, czy nie bardziej przyda mi się statek transportowy?

Edytowane przez DarthGhost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@DarthGhost tak jak pisałam w odpowiedzi na Twoje pytanie masz link do poradnika jak zakładać konto z referralem. I jak chcesz wesprzeć ludzi tworzących ten serwis to skorzystaj z tego, co tam jest. Jeśli nie kupiłeś jeszcze pakietu to po prostu załóż sobie nowe konto.

Statki w tej samej cenie możesz sobie przerabiać za 0$ (przetapiać), tak więc jeśli masz paczki za tyle samo kasy bierz cokolwiek.

I skorzystaj z szukajki.... bo o statkach tu było od metra pisane.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

OK. Zrobiłem jak poradziłeś, zamieniłem konto i kasa jest. Wiem, że pytań zadałem dużo, ale pewnie pojawi się ich jeszcze więcej wiec pora na praktykę i postudiowanie forum. Jeszcze raz dziękuje za rady. Pomykam to ściągać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Baw się dobrze!

W razie potrzeby chętnie pomożemy ponownie. Rozumiem że odpowiedź wystarczy i temat można zamknąć? Jeśli nie, to daj znać :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@DarthGhost Pytaj ile chcesz tylko w odpowiednich tematach. Ponieważ jest taki jeden koleś... Zwie się Mieczysław alias Miecio. I on często pożera źle umieszczone topiki wraz z ich właścicielami.  


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Zamierzam zakupic gre niedlugo stad mam kilka pytan klasycznego nooba:

Ktora paczke kupic na poczatek - nie wiem czego oczekiwac po grze i nie chcialbym przeplacac na poczatku jezeli gra mi tzw: siadzie i spolecznosc bedzie pomocna to pomysle na czyms wiekszym/drozszym. Czy podstawowa paczka z Mustangiem Warbond Edition da rade? 

Jak wyglada sprawa ubezpieczenia? po 3 miesiacach w przypadku tej paczki musze wykupywac je za realna kase czy kase z gry?

Edytowane przez Bart Smith

BQztkO9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pierwsze pytanie, to pytanie co zamierzasz robić w grze? Walczyć? Eksplorować? Handlować?

Mustang Alpha jest lekkim statkiem, który lata - i jest zwrotny. Może probować walczyć i może próbować transportować - ale nie będzie za dobry w żadnej z tych ról.

W tej paczce, jesli dobrze widzę jest tylko multiplayer. By mieć dostęp do kampanii musisz dokupić jeszcze SQ42 (albo kupić pakiet i z tym i z tym)

Co do ubezpieczenia, to będzie miało ono znaczenia jak gra wyjdzie z Bety (czyli jeszcze spooooro czasu, pewnie kilka lat). Wtedy, jak skonczy się 3 miechy, które przegrasz (czyli np. 90 dni gdzie codziennie grasz, lub rok jesli grasz co 4 dni - acz tu nie wiadomo jak dokładnie będą to liczyć), będziesz mógł za walute w grze wykupić nowe ubezpieczenie. Ale jeszcze sporo czasu zanim się tym trzeba będzie przejmować.

Edytowane przez Vim

vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Coz tak jak pisalem zobacze najtansza paczke a jak gra mi sie spodoba i wciagnie na dlugie godziny to pomysle o czyms bardziej solidnym. Dziekuje za pomoc.

P.S juz sie sciaga 30 GB...

Edytowane przez Bart Smith

BQztkO9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pamiętaj, iż jak cos to możesz bez wydawania $ mieć inne statki w grze - używając oczywiscie systemu walut REC - czyli walutę którą zarabiasz w Arena Commanderze i mozesz za nią wypożyczać statki.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Bart Smith pamiętaj, że grą która będzie dostępna offline będzie Squadron 42, aby go obecnie móc kupić razem ze statkiem to musisz poszukać czegoś na dziale WTS na forum lub wystawić na WTB.

Co do większych statków to radzę kupić Tobie od kogoś z forum np archimedesa z ubezpieczeniem LTI (na zawsze) a później powoli ulepszać go do statku którym będziesz chciał latać (np. do Cutlassa, Catepillara, Carracka). Dużo ubezpieczeń można kupić na "eventach" organizowanych przez CIG.

Ubezpieczenie LTI ubezpiecza tylko bazowy statek wraz z bazowym wyposażeniem które będziesz miał w paczce razem z nim. Resztę dodatkowego sprzętu będzie trzeba w grze doubezpieczyć.

Na forum jest opcja bezpłatnego sprawdzenia gry jeżeli zgłosi się w odpowiednim wątku.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności