Skocz do zawartości
Usunięte konto

film Alien: Covenant

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o stosowanie się do regulaminu forum (punkt 11). 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny trailer

Czekamy do 19 maja

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statek z Prometeusza tam był, czy mi się zdaje?


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie się też tak wydawało. Ale niekoniecznie ten konkretny, może to po prostu był taki sam :)

PS - znów debile poginają koło jajec obcych bez żadnych hełmów, zabezpieczeń przed skażeniem biologicznym etc... No przecież to podstawowa zasada jak nie wiesz z czym masz do czynienia, nie wdychać przynajmniej, nie nachylać się itp >.< PAŁA Z KSENOBIOLOGII! :) 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet bo głupota ludzka jest ponadczasowa ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótki prolog pokazujący co działo się z bohaterami po wydarzeniach w filmie "Prometeusz"

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dako napisał:

Krótki prolog pokazujący co działo się z bohaterami po wydarzeniach w filmie "Prometeusz"

Czy mógłbym zwrócić się z uprzejmą prośbą o to, żeby jakiś ktoś uprzejmy napisał mi jak idą chronologicznie serie i co jest zaraz po "Czwórce" - znaczy po filmie "Obcy 4" ?

 

Z góry bardzo dziękuję - bo taką sobie chrapkę narobiłem tym trailerem a nie chciałbym pooglądać czegoś nie po kolei. ( dawno nie miałem kontaktu z Obcym oO )

 

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie

Jacek ( Tronuss ) Sieńko


 

ad_sig_tronuss.png.5b438f8e6324ae880bd98d7554d296f7.png.404f09bf64d2ba9f6065cc4d481b082e.png

 Zapraszam Serdecznie na LIVE  !!!

Referral Code for Star Citizen : STAR-7YLP-94PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tronuss Tu masz szczegóły: https://en.wikipedia.org/wiki/Alien_(franchise)

Cytat
Kolejność chronologiczna
Kolejność na linii czasu Tytuł Data premiery
1
TED 2023 March 16, 2012
2
Prometheus May 24, 2012
3
Alien: Awakening TBA
4
Alien: Covenant June 16, 2017
5
Alien June 22, 1979
6
Alien: Out of the Shadows January 28, 2014
7
Alien: Isolation October 7, 2014
8
Aliens June 6, 1986
9
Alien 3 May 22, 1992
10
Aliens: Colonial Marines February 12, 2013
11
Alien: Resurrection November 29, 1997
12
Alien: Sea of Sorrows July 25, 2014

 

Rzecz jasna prequele dzieją się przed "starą" serią - tak więc jeśli chcesz chronologicznie wg uniwersum, to najpierw oglądasz najnowszy film, później idziesz do kina, następnie oglądasz stare.

No i rzecz jasna grasz w Alien Isolation, koniecznie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za info @Nebthtet - już sobie patrzę co to za gierka - jak mi przypadnie do gustu to chętnie zagram.

 

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie

Jacek ( Tronuss ) Sieńko

 

EDIT - Widziałem trailer - będę grał :) - jeszcze nie wiem kiedy

Edytowane przez Tronuss

 

ad_sig_tronuss.png.5b438f8e6324ae880bd98d7554d296f7.png.404f09bf64d2ba9f6065cc4d481b082e.png

 Zapraszam Serdecznie na LIVE  !!!

Referral Code for Star Citizen : STAR-7YLP-94PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jest w promo na wyprzedażach, kup GOTY, bo jest np. DLC z Ripley.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma niemożebnie zajebiaszczy klimat. Polecam grac na jedynym słusznym poziomie trudności - najwyższym, po ciemku i w słuchawkach ;)


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyszłam z seansu. Idźcie na to do kina, wg mnie naprawdę warto. Bawiłam się świetnie, dłużyzn wg mnie nie było, a Fassie zagrał kapitalnie. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nebthtet napisał:

Bawiłam się świetnie

Nie mów,że aż tak dobrze: 

 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Isolation to inne klimaty. W Covenancie IMO mniej klaustrofobii i ciężkiego klimatu, więcej S-F z elementami horroru. I mniej kretynizmów niż w Prometeuszu :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to jak dobrze się bawił Rock ;), a na film prawdopodobnie w niedzielę się wybiorę


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Shivon
      *** Wątek o krótkich filmach, dostępnych na YT, a z którymi warto się dzielić  ***
       
       
       
    • Przez Dako
      Taka ciekawostka czyli alternatywna wersja inwazji w Normandii w 1944 roku.
      Cytat z na Ekranie.pl:
      Fabuła skupia się na grupie amerykańskich spadochroniarzy tuż przed lądowaniem w Normandii. Zostają zrzuceni za linią wroga z misją, która ma kluczowe znaczenie dla inwazji. Gdy dochodzą do celu, odkrywają, że okupowana przez nazistów wioska to coś więcej, niż zwykła misja. A efekt eksperymentu Niemców ma demoniczny charakter.
      Premiera w listopadzie.
      Może coś z tego będzie
       
       
       
    • Przez Dako
      Dawno nikt tu nic nie napisał ...
      W sumie powyższa uwaga dotyczy większości działów i klubów na forum
      No ale koniec dygresji i do brzegu.
      MGM opracowuje nową produkcję o losach RoboCopa. Reżyserem projektu został Neill Blomkamp, uznany twórca widowisk science fiction. Film nosi tytuł RoboCop Returns. Studio ma nadzieję przywrócić do życia franczyzę, która rozpoczęła się od thrillera science fiction Paula Verhoevena z 1987 roku. Scenarzyści oryginału, Ed Neumeier i Michael Miner będą producentami obrazu. Fabułę opracowuje Justin Rhodes, który poprawi scenariusz napisany przez Neumeiera i Minera wiele lat temu jako skrypt planowanej kontynuacji hitu Verhoevena.
      Imho pierwowzór Paula Verhoevena z 1987 roku był super, remake też mimo wszystko dało radę ale liczę na wizję Neilla Blomkampa (tak ten od Dystryktu 9 i Chappie)
    • Przez Nebthtet
      Zapewne tego filmu większości fanów s-f przedstawiać nie trzeba, bo nowy nie jest - ale jeśli ktoś go ominął to polecam nadrobienie tego niedociągnięcia. Niestety sequela ani startu jego produkcji póki co na horyzoncie nie widać, ale kto wie, może kiedyś...
       
       
      W głównej roli Sharlto Copley (podobnie jak Blomkamp pochodzi z RPA - chodzili nawet do jednego ogólniaka), którego możecie kojarzyć np. z serialu Powers czy filmu Hardcore Henry.
       
      A tutaj możecie przeczytać kapitalny artykuł ze sporą ilością zdjęć i pokazem jak wyglądało robienie charakteryzacji do Dystryktu 9. Przykład wrzucam w spoiler bo się jeszcze ktoś przerazi  
       
       
    • Przez Amb3r
      W sumie dość stary film, ale wart obejrzenia jeśli ktoś jeszcze nie oglądał. 
      Historia sparaliżowanego bogacza i gościa, który potrzebował tylko notki, że próbował zdobyć pracę, ale jakimś cudem ją zdobywa. Ciekawy, momentami zabawny, momentami poważny film oparty na faktach.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności