Skocz do zawartości
Marshal3d

2.6 Live

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wczoraj pobrałem wersję 2.6 Live i tyle...

Na kilkanaście prób logowania czy to do SM czy do Crusaidera ani razu nie wczytywało mnie do gry - zawsze crash. Też tak macie? Może źle mi się pobrała gra... ?

Czy może serwery są tak oblegane że aż nie wyrabiają?

 

Edytowane przez Marshal3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby serwery były obciążone, być może faktycznie coś się źle pobrało, do tej pory (przegrane w PU AC i SM mam około 7H) miałem jeden crash podczas rozgrywki w SM. Proponuje zweryfikować pobrane pliki raz jeszcze, oraz sprawdzić forum CIGa być może ktoś opisał podobny problem.

 

Wesołych świąt!!

Życzę ci aby  twoja gra zaczęła działać poprawnie!!


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marshal3d zweryfikuj pliki i dopilnuj aby nic Ci się nie pobierało w trakcie grania w SC. Nawet windows update, czyste łącze to podstawa.. :/


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń folder USER z katalogu Star Citizen\Public\ i uruchom ponownie grę, czasem pomaga na różne błędy. U mnie póki co kilka razy wyskoczył error 30009 przy próbie dostania się do Crusadera, ale poza tym działa bez żadnych niespodzianek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co powiecie o SM? 

Gra mi się całkiem przyjemnie, ale to jak szybko postacie się poruszają w parze z niedorobionymi animacjami tworzy całkiem nieprzyjemne środowisko. 

"Apteczki", które całkowicie leczą w ułamku sekundy też źle wpływają na gameplay. 

 Bardzo podoba mi się pływający celownik przy strzelaniu z biodra. 

Z jakiegoś powodu gra mi się podoba, ale definitywnie trzeba zmniejszyć szybkość biegu, przeładowania i leczenia bez tego gra zostanie chaotyczna, a tego przecież nie chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Gdyby nie pingi po 150 to może i by się fajnie grało. Raz zagrałem i daje sobie spokój do czasu poprawy pingów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No tu trochę jeszcze przyjdzie poczekać, aż wejdą jakieś europejskie servery które będą się łączyć ze wspólną chmurą dzięki bajerom z Lumberyarda. Jedyne rozwiązanie to po prostu grać na priv z ludźmi z Europy. :P


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że będę więcej grał w SM, ale na razie średnia to jeden mecz dziennie, za każdym razem gdy rzucam granat skacze mi ciśnienie. Nie zliczę ile razy miał polecieć dwadzieścia metrów do przodu, a okazało się, że wylądował mi pod nogami :P

Na szczęście na uspokojenie nerwów po Star Marinie jest PU z nową ge-nial-ną muzyka :)

001.jpg 

 

Edytowane przez Nuir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Star Marine - no cóż morduje mnie ping i własne granaty.

Lokacje miodzio, można się ślinić.

2.6 dało pożywienia dla nas fanów na najbliższy miesiąc, zobaczymy co dalej ;) Trochę martwi mnie kierunek Arena Commander, jednak muszę zobaczyć, czy w PU jednostka zachowuje się dokładnie tak samo...


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dłuższej przerwie zaktualizowałem klienta i chciałem trochę pograć ale po kilkudziesięciu godzinach pobierania gra zamraża mi się w loading screen
czy ktoś ma jakiś pomysł jak to bezboleśnie naprawić? usunięcie usera i verify nie działa. sam launcher wygląda tak:

https://vpx.pl/image/yKDb

czy to normalne że "launch game" się nie podświetla?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też się nie podświetla ale po kliknieciu na launch odpala gre


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest, specyfikacja mojego kompa to i5 6600K 4,5 GHz , 16gb RAM ddr4, MSI 1070 Gaming X i SC zainstalowany na dysku SSD przy takiej konfiguracji w grze mam średnio 35 FPS a widzę że GPU jest wykorzystywany na poziomie 30% a CPU na poziomie 80%. Taka liczba FPSów to wynik optymalizacji czy może czegoś innego? Gram na ustawieniach very high oraz przy rozdzielczości 2560 x 1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie musimy poczekać na patch. w PU pełno nowych visual bugów i co ciekawe generowanych przez kokpit. W SM teleporty, warpy, ghosty i pojawiające się z d**y granaty. Szkoda liczyłem na bardziej dopracowany moduł.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marshal3d radzę Tobie wyłączyć wszystko co ciągnie net w domu (np. komórki, TV), ustawić na sztywno procek i kartę na wysokiej wydajności i odpalić grę. Te kroki zapewnią Tobie max efektywności Twojego łącza i sprzętu. Niestety wąskim gardłem tak jak pisał @Zgudi jest netcode na który za dużo nie poradzimy..

Netcode i tak trochę poprawili bo ja teraz w PU jestem wstanie walczyć z np. Piratami przy stacjach a w 2.5 to była loteria w której przeważnie byłem na straconej pozycji..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaszalałem z czasem i z 2h pograłem w 2.6 ;) No i moje odczucia:

  • Zdarzał się problem, że nie dało się przywołać statku bo "all landing pads are full" - rozwiązałem ten problem relogując się od nowa do PU
  • Wczoraj grałem z 30 min i będąc załogantem Catepillara którego pilot chyba zniszczył / wleciał w "crusader security" - obudziłem się w Grim Hex, nie miałem żadnego stopnia "criminal" a mimo to byłem ganiany i niszczony przez ochronę Crusader.. Raz poleciałem na "security outpost" aby się "wybielić" z nieistniejących zarzutów i nie pomogło.. Dopiero po relogowaniu do kolejnego PU i poleceniu na "security outpost" i ponownej edycji danych w rejestrze stałem się czystym obywatelem.. Nie wiem czemu tak się stało..
  • Wykonywałem misję z włączaniem nadajników no i uważajcie bo czasem zła animacja jest załadowana i napis jest, że offline a w rzeczywistości online. Tak o to przez przypadek znów stałem się kryminalistą. Rozwiązaniem jest chyba sprawdzanie pod F1 czy na pewno dana satelita jest potrzebna do przełączenia..
  • Winda na Grimhex potrafi trolować.. Chcesz jechać na górę a ona nie otwiera drzwi.. No i tak się przejechałem kilka razy w górę i w dół aż mnie wypuściła..
  • Rampa od Catterplillara morduje mnie regularnie...
  • Jest lepiej niż było w PU przynajmniej dla mnie. Mniejsze dropy i stabilniejsza gra. Nie wywalało mnie z gry jedynie potrafiło ostro przymulić. Więc pomimo wielu niedogodności wg mnie jest lepiej :) 

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilę spróbowałem pograć w PU i miałem na low taki pokaz slajdów, że głowa zaczęła mnie boleć... W 2.5 w ogóle nie grałem, a w wersjach 2.0 - 2.4 było całkiem przyzwoicie na high. jak będzie się dało to spróbuję w niedługim czasie jeszcze raz, ale w star marine gra mi się całkiem dobrze (chyba R6S przyzwyczaiło mnie do gry z ludźmi mający ping mniejszy o 80 ms).

@Tommy Rich widziałem Cię w czasie jednego meczu, ale akurat gra mi się posypała :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Potwierdzam, że coś z tym jest nie tak. W moim przypadku leciałem włączyć nadajnik i już przy nim  zaatakowało mnie dwóch graczy w aurorach. Oczywiście stoczyłem ładną walkę zakończoną zniszczeniem przeciwników, włączyłem sygnalizator i w trakcie powrotu na Cutlassa zostałem zaatakowany ponownie (nie zdążyłem do kokpitu dolecieć) i... obudziłem się w Grimm hex bez zarzutów. Następnie gra mi się scrashowała.

Edytowane przez Darayaharus

sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To nowy bug, jest już zgłoszony w Issue Council SC-34052, Nadajnik jest wyłączony, bo pojawiają się piraci, ekran nadajnika też pokazuje "offline", ale jedyną opcją jest "Power Off".

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to odpowiedni temat ale dzis (moje pierwsze spotkanie z gra) nie udalo mi sie nawet polatac z tego powodu:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Inni na czacie pisali ze maja ten sam problem ale paru osobom udalo sie wystartowac...co dziwne sprawdzilem lauchpady w skafandrze i byly puste. Nie wazne ktora stacje prz wybieraniu launchpadu uzywalem efekt byl zawsze ten sam. Ktos wie jaki mogl byc powod? Za duzo ludzi czy blad gry? A moze poprostu cos zle robilem?

Ogolnie to jestem pod wrazeniem grafiki - widac ogrom pracy wlozony i duza liczbe detali. 


BQztkO9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany babol, trzeba się przespacerować do innej kondygnacji. Zazwyczaj na D działa.
 

 

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się zdarzył ten błąd. Żadna z osób będących w Porcie Olisar nie mogła przyzwać swojego statku. Nie pomogło nic. Osobiście zwiedziłem i próbowałem przyzwać statek ze wszystkich terminali jakie są na Olisarze. Wszystkie pokazywały, ze jest full. W tym czasie na Olisarze zebrało się już kilkanaście osób i każda miała ten problem. 

Wyszedłem do menu głównego i od nowa spróbowałem wejść w universe. Efekt? Cutlassa mogłem przyzwać bez problemu, ale Heralda już nie bo jest full. Jak mi się w końcu udało Heralda przywać za trzecim razem (po ponownym wyjściu do menu głównego) to... zanim do niego dotarłem eksplodował więc musiałem czekać ponad 5 minut na jego respawn lub przyzwać Cutlassa. 

Problemy zniknęły jak zamknąłem klienta gry i uruchomiłem go ponownie. 


sygn.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności