Skocz do zawartości
RedDeer

wts [SPRZEDANE] Oculus Rift CV1 - 100% nowy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

Wygralem ostatnio w konkursie ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. ) gogle vr Oculus Rift CV1. Sprzedaje poniewaz kupilem dopiero co HTC Vive i z checia splace kredyt na nie :) Pudlo otworzylem aby zrobic zdjecia i upewnic sie ze wszystko ok z przesylka. Gogle nie byly uzywane ani nawet wyjete z pudla (kable dalej oklejone naklejka, folie na sensorze, etc).

Jako ze to 100% nowka to chcialbym za nie 3000zl

Mozliwy odbior osobisty w Warszawie a najlepiej jakby ktos po nie podjechal do Hornowka - w razie co podam adres ;)

Mozemy tez dogadac kuriera, moge wystawic na alledrogo, czy jak tam kto woli :)

Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez RedDeer
SPRZEDANE

reddeer_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Dako
      Klucz standardowej wersji EoT i tym razem nie pójdzie na losowanie ale na sprzedaż.
      Jeśli ktoś byłby zainteresowany to taniej niż na alledrogo bo za 99,00 pln do wzięcia.

• Przez Nebthtet
      Zapraszam do mojego Buybackowego Butiku 
      W ofercie znajdziecie poniższe pozycje. Zasady standardowe - dla Ater Dracones rabat (w zależności od statku, proszę o kontakt PM), jeśli ktoś sobie życzy middlemana nie widzę przeszkód, ale pokryje jego koszt. Płatność PayPal (F&F lub invoice, jeśli invoice to kupujący opłaca prowizję), przelew, Revolut - lub jeśli ktoś się strasznie uprze na styl retro również gotówka .
      Origin 325A + LTI - 80$ + 16,10$ VAT M50 Game Package (PU + Squadron 42) - 130 $ + 26,45$ VAT - opcja warta uwagi, można go przetopić na inny statek o podobnej wartości. Wprawdzie ubezpieczenie jest krótkie, ale możesz mieć grę oraz Squadron 42 za małą kwotę dopłaty!
      M50 Standalone (6 mcy ubezpieczenia) - 110$ + 23$ VAT Cutlass Blue Game Package (PU + Squadron 42) - 180 $ + 37,95$ VAT - kolejna opcja warta uwagi, można go przetopić na inny statek o podobnej wartości lub mieć naprawdę fajną jednostkę nadającą się do działań bojowych solo lub z kumplem. Możesz mieć grę oraz Squadron 42 za małą kwotę dopłaty!
      Banu Merchantman Anniversary Standalone (24 miesiące ubezpieczenia) - 265$ + 57,50$ VAT - statek, który na pewno urośnie w dobrej cenie, z długim ubezpieczeniem. Kruger P-72 Archimedes Standalone LTI - 60$ + 6,90$ VAT
    • Przez zaraz
      Cześć.
      Nadeszła ta wiekopomna chwila, że się zebrałem w sobie i chcę oddać (za drobną opłatą) w dobre ręce mojego własnego Sabre. Jest to akcja pilotażowa, badam nastroje i zainteresowanie. Jeśli się dogadamy to oczywiście zakończymy finalizacją całej akcji. Jak to wygląda zatem?
      Przedmiotem sprzedaży jest jeden z lepszych, dostępnych myśliwców ze stajni Aegis. Sabre chyba wszyscy znają, może się podobać, albo nie  Statek jest mało używany, lekko zakużony, oczywiście bezwypadkowy. Nawet w środku nie paliłem. Czasami tylko piłem - boję się latać na trzeźwo. O zaletach pisał nie będę, bo każdy potencjalny chętny wszystko wie. Jedną z zalet nie-oczywistych jest to, że Sabre jest starterem, posiada 1k UEC na start i w zestawie SQUADRON 42. Prawie unikat. A teraz coś o wadach, tak na koniec. Statek posiada tylko 2 miesiące ubezpieczenia. Błędy z młodości, no nic nie poradzę... Jest to  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Dako
      Jeśli posiada ktoś jedynie joystik a chciałbym mieć pełnego HOTAS-a to mam do sprzedania:
      Stan bardzo dobry.
    • Przez Nebthtet
      Mam na sprzedaż Esperia Glaive LTI z opcją przeróbki bez dopłaty na jedną z następujących jednostek:
      Anvil Carrack Anvil Crucible Aegis Reclaimer MISC Hull D MISC Endeavor Cena 474,00$ lub dla Ater Dracones 430,50$, melt value to 350$, ale niestety vatu nie odpuszczę. Jeśli ktoś ma ochotę na Carracka (aktualnie wartego 400$), to patrząc na to, jak owo bydlę urośnie pewnie i tak mu się zwróci, zwłaszcza że kadłub jest LTI.
      Stan igła, nie bity, pierwszy właściciel. Vanduul płakał jak mu zabierali.
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2019_04/image.png.2f08e457824af0faec7b6d29e1cb3799.png" src="/applications/core/interface/js/spacer.png">
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności