Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie powinno być z tym problemu. Ja mam pod kciukiem w moim Warthogu tak ustawione. Korzystam z tego profilu http://3dpipeline.net/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie legendarnej wersji militarnej F7a oto info od Bena co do upgradu do tej wersji (która jest równie legendarna):

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

No i wszystko jasne, w skrócie militarna wersja od cywilnej różni się wyglądem i nic poza tym. :D

 

Czyli możecie trenować cywilnymi hornetami do kampanii SP w SQ42! :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhhh, kiedy będzie można kiedyś kupić ten ball co ma SH? Wcisnął bym go w Ghosta :P 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No nie do końca tak jest :)
Istnieje wersja militarna F7A, ale była dostępna, naprawdę bardzo dawno temu i od cywilnych Hornetów różniła się dwoma dodatkowymi działkami w dziobie (w sumie 8 :P ).
Updrade o którym piszesz (i Ben też), to był faktycznie tylko po to aby zmienić wygląd Horneta. Upgrade ten był w sprzedaży bardzo krótko (liczone w godzinach chyba niż dniach) z okazji dnia weterana w US.

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Czyyyliii jest F7a i "F7A" z tego co rozumiem? Haha lol, CIG why! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do zwykłego Horneta F7C można założyć jakieś działka pod dziobem, czy o wyposażony jest tylko w uzbrojenie na skrzydłach ?


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W F7C pod nosem masz standardowy hardopint S3, czyli bron S3, gimbal S3, lub N4-160F i masz jak z Super Horneta. Dorzucasz jeszcze na plecy C4-360R (którego jeszcze nie ma w sklepie Voyager Direct) i tarcze Allstopy i masz Super Horneta w wersji 1 osobowej. :P 
No, prawie, bo na SH wchodzi elektrownia S4 a na zwykłego S3.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Prócz tego, SH ma pancerz HCM Bastion Armor , który  zmniejszenia obrażenia (35% na balistycznych, 5% na energetycznych, 40% na rakietach) a zwiększa twój profil CS.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No to po co przepłacać :D 

A tak na poważnie to starczy mi żeby pod dziobem wsadzić CF-227 to samo na skrzydła i wio.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No taki setup jest mega jak uda ci się w coś trafić, ja się strasznie męczyłem :P , ale pomyśl jaką ten setup będzie miał przewagę jeśli w SH druga osoba będzie wam ochraniać tyłek dwoma CF-117 z wieżyczki :D 

To może się sprawdzać w atakach na większe cele, wieża odgania myśliwce a ty łoisz Retka albo Connie z 3 Tarantul GT-870-Mk3 :) 

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No z tym oganianiem się chwilowo to nie jest za ciekawie bo obrót tej wieżyczki jest strasznie wolny, a słaba widoczność przy gwałtownych manewrach pilota w walce potrafi zmącić orientację najwybitniejszego strzelca. Osobiście mam Horneta w odwodzie bo czekam, aż sprecyzują jego parametry i jeśli faktycznie pod skrzydłami będzie miał S4 to nie będzie w tej klasie statku dorównującego mu DPS-em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Teraz można zamontować S4 jak podmienisz wieżę na specjalny hardpoint i ta S4 jest ogromna, pod skrzydłami się po prostu nie zmieści.

Hardpointy Horneta mocno się zmieniły, początkowo było 2xS4 pod skrzydłami, 2xS3 w dużej wieży, 2xS1 w małej wieży i 2xS2 w dziobie.
Teraz mamy 2xS3 pod skrzydłami, 2xS2 w dużej wieży, 2xS1 w małej wieży, a 2xS2 w dziobie jest zarezerwowane dla wersji wojskowej.
Ale w między czasie zmienił się cały system klasyfikacji uzbrojenia więc też trochę ciężko jest to tak bezpośrednio porównywać.

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro szybkie pytanie... Podaj swojego fita na SH :P Tak się zastanawiamy ile Omnisky VI na niego wchodzi? No i z gimbalami czy fixed? Jak to z tym jest?


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ogólnie to teraz zabawa z Ominsk'ami jest dość skomplikowana: 4xVI (skrzydłą i ball) i 2xIII (canard) dają Ci dużego "kopa" ale szybkość przegrzewania się tych działek może postawić Cię w trudnej sytuacji podczas PVP, na PVE jest idealnie. Gimball'e pod skrzydła jak grasz na myszy w innym wypadku fixed.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś próbował zamontować Panther Reapeter'y na hornecie? Choćbym nie wiem co robił, nie chcą się pokazać na vanduul swarmie, a na free fly są zamontowane i działają jak trzeba.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kojarzymy.

SH ma Invincible Quad, zwykły ma Invincible. Da się je zamienić ze sobą. 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No właśnie, przegrzewanie się Omnisków na arenie doprowadza mnie do szału... Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś więcej po tym sprzęcie :P Macie może jakieś rady dla poczatkującego co zamontować na Hornecie lub Super Hornecie żeby nie być ciągle jak ta bita dupa na Combat Arenie??? Dodam że jestem raczej zwolennikiem gimbali, bo na sztywne zamocowanie jestem chyba jeszcze trochę za cienki jak o umiejętność pilotażu idzie... I czy kupując dwuosobowego Super Horneta będę mógł korzystać z jego wszystkich funkcjonalności podczas walki grając w pojedynkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 series Broadsword jako S2 i 9 series Longsword jako S1 wsadź gdzie się da.

Super Hornet działa dokładnie tak samo jak zwykły Hornet gdy nie ma drugiego pilota na pokładzie.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Cały szkopuł polega na tym że w aktualnej wersji SC 2.4.3 11 Series Broadsword ma S3 i nie mieści się na gimbala S3 (bo jak wiadomo na gimbalach można zamontować broń o klasę niższą jak gimbal), a sam Longsword 9 x2 na dziobowej dolnej wieżyczce w połączenieu z CF-117 Badger Repeater na skrzydłach 'rozjeżdża się' przez co traci się na koncentracji ognia i precyzji, a co za tym idzie na skuteczności. I czy wie może ktoś dlaczego nie można na skrzydłach w Super Hornecie zamontować wieżyczki N4-160f Turret? Na stronie producenta nie ma o tym mowy a w hangarze na holotable gdy odpalimy sloty z bronią to jak wół pisze na slocie skrzydłowym że można montować 'gun turret' a mimo to się nie da... :( Macie może jakieś inne pomysły na zestawy uzbrojenia dla SH???

Edytowane przez EvileyePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może warto zaczekać do 2.4 i zmiany holotable.

Opisy na stronie niestety nie są wiarygodne.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Powyższą wieżyczkę można montować tylko pod nosem Horneta. Opis na stronie Electronic Access jest właściwy, można ją zamontować tylko pod "Canard" które w rozumieniu universum StarCirizen jest punktem zaczepienia pod dziobem statku (możesz to sprawdzić na stronie "Ships" i np Super Hornecie. Dlatego nie możesz jej zamontować na skrzydłach ;) 

Poniżej masz link do statystyk broni z wersji 2.3.1:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/16_zNRURFym1V-zxlvjGTSsnOwh_rgJ_KT9CXE01MZ_0/edit#gid=1241570521

Zagłęb się w Tabele ;) Poniżej setupy na których ja latałem na Hornecie. Są to setupy dla opcji walki na gimbalach:

OPCJA 1 - balistyczna - średnia szybkostrzelność/niska prędkość pocisku/większa siła ognia na pojedynczy pocisk

  • Size 1 - 9-Series Longsword (pod dziobem w N4-160f i jeżeli posiadasz ball to również na plecach) v=1600
  • Size 2 - Tarantula GT-870 (na skrzydłach i w ball turret) v=1510

Jak sam widzisz różnica w prędkości minimalna dzięki czemu masz przez 90% celowniki ze sobą zbieżne. Mocny hit jak trafisz wroga, prawie zawsze coś mu odpadnie jak będzie miał uszkodzone osłony.

OPCJA 2 - energetyczna - duża szybkostrzelność/duża prędkość pocisku/mniejsza siła ognia na pojedynczy pocisk

  • Size 1 - M3A Laser Cannon v=2700 (pod dziobem w N4-160f i jeżeli posiadasz ball to również na plecach)
  • Size 2 - CF-117 Badger Repeater v=2500 (na skrzydłach i w ball turret)

Zamiast size 1 możesz dać CF-007 , ta konfiguracja jest do spamowania ogniem. Jak już zdejmiesz osłony zaczniesz przysmażać wroga. Efektywna jedynie jak masz cel przez 70-100% w celowniku.

OPCJA 3 - MASS DRIVE :D niska szybkostrzelność/średnia szybkość pocisku/duża siła ognia na pocisk

  • Size 2 - Sledge II Mass Driver Cannon v=2100 - na wszystkich gimbalach i ball turret

Kompromis w prędkości lotu pocisku pomiędzy balistykami i laserami, jedna z moich ulubionych konfiguracji. Nie wymaga jeżdżenia myszką po stole, pomimo słabszego hita niż Opcja 1, łatwiej mi się tą opcją celowało i niszczyło wroga.

Wypisałem 3 opcje na których ja latałem, z czego OPCJA 1 i 3 były najbardziej niszczycielskie.

Można wykonać również modyfikacje opcji 2, dając za SIZE 1 - Omnisky III Laser. Wtedy mamy konfigurację w której połowa działek strzela wolno a druga połowa się przegrzewa ;) Ciekawe jest również danie w SIZE 1 - Suckerpunch Distorion Cannon - pozwala to na zdejmowanie osłon wroga i smażenie go działkami ze skrzydeł. Według mnie bronie EMP jeszcze nie działają do końca dobrze, jednak na papierze i w teorii jest to również mocny setup ;) 

Działka jakich nie polecam:

SW16BR2 "Sawbuck" - broń która w teorii powinna być świetna bo strzela serią 3 pocisków. Mi jednak bardzo nie przypadła do gustu, z 3 pocisków trafiałem max dwoma. Natomiast strzał kolejnej serii jest dopiero po chwili...

 

Wszystkie te konfiguracje testowałem na Hornet Ghost. Daleko mi do super pilota, jednak na tych zestawach broni mieściłem się zawsze w pierwszej 1/3 stawki. Jak miałem lepsze dni udawało się być na pierwszych miejscach.

Kluczem do sukcesu jest jednak jak najmniejszy lag ;) 

PS. Rakiety ! - używałem tylko Marksman I - są takie se.. Dlatego ważna jest pozycja strzału. Najlepsza pozycja do strzału rakiet wg mnie to:

  • Lot dziobem-dziobem wroga na ciebie i odpalenie rakiet jakieś 2-3 sec przed minięciem się, prując jednocześnie z działek. Często mniej doświadczeni piloci się mylą i zapomną albo puścić środków przeciw-rakietowych albo zrobić unik ;) Nawet jak go nie zdejmiesz to często po jednej rakietce nie ma części osłon. Czasem zdarza się, że rakieta zrobi "hit" jak będziesz się z wrogiem mijał no i cóż wtedy sam stracisz część osłon :P jednak, jest ryzyko jest zabawa !
  • Lot na decoupled "tyłem" jak ktoś Ciebie goni. Wykonujesz standardowe uniki lecąc tyłem, trochę w górę, bok, dół zmniejszając powoli dystans - w pewnym momencie odpalasz dopalacze będąc skierowanym dziobem w stronę wroga i znów odpalasz rakiet 2-3 sec przed minięciem (może nawet 1-2 sec). Wynik podobny jak powyżej. Dużo osób nie kontroluje danych na HUD takich jak zbliżanie się czy oddalanie wroga, więc można ich zaskoczyć ;) 

Co do innych rakiet to nie mam zdania, bo nie używałem ;) 

Mam nadzieję, że trochę pomogłem. Daj znać jaki config Tobie pasuje najbardziej!

EDIT: Ponieważ nie mam ball turret to popełniłem błąd... W Ball Turret można montować działka S2 !!

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności