Skocz do zawartości
zaraz

Holiday 2016 Live Stream & Sale

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety ogólnie było crapowato ale na pociesznie mi to pozostało. :D

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Reprezentować trzeba jakoś! ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro obejrze co wrzucą na YT ;) ciekawe jednostki wrzucili. Hoplite ilu desantowców może przewieźć?


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nic nowego jak wspomniał Zgudi nie pokazali. Ale większych bugów ingame też nie zauważyłem... Chyba że coś przegapiłem, bo jechałem  w ETS2 z twitchem w okienku lol.

Nowy racer i hoplite cenowo nie stoją zbyt kusząco, a samą funkcjonalnością też nie zwalają z nóg, zbyt wielu nabywców to raczej nie znajdą, zwłaszcza po tak "dopracowanym" streamie. Pan mądry będzie miał pożywke na kolejne pół roku. 


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze kilka filmów z livestream. Na oglądanie całości szkoda życia i zdrowia :P

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na cuda nie czekałem, ale spodziewałem się czegoś soczystego na temat obcych. A zamiast tego dostałem pieprzenie o dupie Maryny i problemy techniczne. Zasadniczo rozumem założenie to miało być kumpelskie świąteczne spotkanie integracyjne gdzie teamy z USA i EU integrują się grając w SM i AC. 

Niestety waliło amatorszczyzną i tyle. Wybaczyłbym im ten stream gdyby nie żenujące wpadki.

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że CIG doszedł do punktu kulminacyjnego w testowaniu cierpliwości i wyrozumiałości fanów SC. Kolejny taki gniot może być punktem zwrotnym dla wielu zdegustowanych osób. Jest to o tyle dziwne, że to co robią w samej grze jest naprawde świetne. Tylko forma w jakiej to przedstawiają graczom (nie pojmuje co za tępy debil odpowiada u nich za PR) to jakaś totalna aberracja. Naprawdę nie chciałbym doczekać chwili kiedy ostatecznie cały wysiłek Robertsa zostanie skwitowany słowami klasyka:

"No i w pizdu, i wylądował, i cały misterny plan też w pizdu..."

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli PTU będzie mieć za dużo baborów to nie uratuje sytuacji. Derek serio zafapuje się nam na śmierć po tym streamie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zrobili wideo podsumowujące ostatniego streama. Dość trafne...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Padłem ... 10/10 ;)


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak wyglądał stream to: oh my god ;)

 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

PTU ma się dobrze, był tylko stary bug ze skryptem co nie aktywuje wygranej z misji ICC na PU, stabilność i FPSy były boskie przed wypuszczeniem ostatniej wersji na publiczne PTU. Malutkie poprawki do SM i do stabilności sesji da nam całkiem przyzwoite 2.6. :)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Desynki muszą zrobić w SM, bo to niedorzeczne będzie, jeśli wejdzie w live build, gdzie może Cie zabić gościu, którego nawet nie widzisz, bo albo u ciebie go jeszcze nie ma i wczyta się po twoim zgonie, albo strzela w "ciebie" który stoi w miejscu gdzie byleś minute temu.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Quelen To jest problem nie tylko SM. Mnie dziś na Crusaderze (2.6.0a) denerwował pirat NPC, który się regularnie teleportował. Teoretycznie teleportował się minimalnie, ale celownik latał we wszystkie strony, bo o ile pozycja zmieniała się minimalnie, to kierunek lotu już dość mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Xeroeth nie cytuj proszę filmików, zbędnie to pompuje wysokość postu i nic nie wnosi do dyskusji. 

Teleporty to bardzo zły znak, bo to znaczy, że dalej są kosmiczne problemy z kodem sieciowym. A w strzelance (SM) to mocno psuje grę. I jeśli tego nie rozwiążą w zadowalającym stopniu to niestety - ale szlag bombki strzeli i świąt nie będzie.

Chyba to kolejny rok z ostrym crunchem zamiast Xmas w CIG :/


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zgudi tnij cytaty! Zwłaszcza jak odpowiadasz na post bezpośrednio znajdujący się powyżej... :facepalm: Polecam lekturę regulaminu forum, zwłaszcza punktu 12.

Kod przepisany czy nie - jest z nim problem. Użytkowników i opinię publiczną mało to obchodzi, patrząc z zewnątrz wygląda to słabo - zwłaszcza w świetle tragicznego wręcz streamu.

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie Rainbow 6 Siege.

Z początku kod sieciowy był beznadziejny, pełno było cheaterów, a matchmaking nie działał. Był rubberbanding (przeskoczyłeś przez przeszkodę, ale tak na prawdę stałeś przed nią), trafienia byly często nie rejestrowane, a te niezgodne z żadną logiką były zaliczane. Teraz - po roku poprawek jest lepiej, ale od czasu do czasu błędy się zdarzają. Przyzwyczailiśmy się do tego i mimo wszystko wielu graczy uważa R6S z jedną z lepszych strzelanek tego roku głównie dzięki nowej - nietypowej mechanice. 

Zmierzam do tego, że błędy przy dobrym gameplay'u giną. Jeśli Star Marine jest dobre to obroni się mimo wszystko, a błędy w kolejnych wersjach będą usuwane, pojawią się nowe bronie, możliwości, tryby, mapy (statki ;)), ale wszystko sprowadzi się do "miodności" w tej podstawowej wersji. 

A przyznam że na filmikach nie wygląda nie wygląda to źle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po screenach ciężko się nie zgodzić (PTU się pobawię po świętach). Ale - nie samym wyglądem człowiek żyje, czego dowodzi popularność CS. Ważniejsza IMO jest niezawodność, łatwe wyszukiwanie meczy i ciekawe rozgrywki. W to ma się po prostu łatwo dać zacząć grać. Popatrzcie co blizz robi z Overwatchem - i jak sukcesywnie go rozwija (i nie mam na myśli pieprzonych mikrotransakcji :)).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać CIG'a do Blizzarda. W Blizzardzie pracują kompetentni ludzie, a amatorzy z CIG nie potrafią nawet zrobić live streama. Mimo wszystko ciągle wierze że cały projekt Star Citizen jednak się uda choć zespół dowodzony przez Chrisa co chwilę wystawia moją wiarę na próbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze uważałem, że FPS animacją stoi. Nie grafiką :P Kiedy się biega i szuka przeciwnika wystarczy, że grafika nie razi. Za to na animacje znacznie częściej zwracam uwagę.

Właśnie te "rwane animacje" i brak poczucia fizyczności postaci odrzuciły mnie od grania w SC. Może teraz jest lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/15636-Holiday-Sale-2016

Do nabycia między innymi game package:

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Aurora-MR-SC-Starter-Holiday-Warbond-Edition

40e zostało 4700 sztuk

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Mustang-Alpha-SC-Starter-Holiday-Warbond-Edition

40e zostało 4600 sztuk

F7C Hornet Wildfire - 196e

Sabre Comet - 207e

Aegis Gladius - 123e

Avenger Titan - 84e

Origin 85X - 56e

Vanguard Hoplite LTI - 252e

5 ship packów - od 280e do 2800e

 

Szczerze?  szału nie ma, liczyłem na więcej statków z LTI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności