Skocz do zawartości
Frosty

Podkładka z grą za 35zł

Rekomendowane odpowiedzi

Przy zakupie podkładki pod mysz od firmy SteelSeries za 35 zł można odebrać Diablo 3 lub Kozaków 3 za jednego grosza.

http://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/diablo-3-lub-kozacy-3-za-001-zl-przy-zakupie-podstawki-steelseries-za-35-zlotych/


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się ostrzy na Diablo, to bardziej polecam kupić Battlechest płacąc na CDP blikiem -> https://cdp.pl/diablo-iii-battlechest-pud-pc.html

D3 bez dodatku mega dużo traci, a QCK mini które jest w w/wym promocji to maciupka szmacianka. Fakt, dużo przeżyje - ale miejcie na uwadze że rozmiarów wielkich nie jest (21x29), no i bez nadruku.

Inna sprawa jak ktoś chce Kozaków.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Wygląda na to, że jednak się piecze. Artykuł z Le Monde traktuje głównie o zwolnieniach, reorganizacjach, niskim morale we francuskim oddziale firmy (i pomyśleć, że kiedyś kusiło mnie, żeby tam aplikować... ), ale nadmienia też że ponoć pokazano Diablo 4 pracownikom europejskim. Jest szansa na premierę w 2020.
      Le long tunnel des salariés de Blizzard France, géant du jeu vidéo visé par un plan social massif
      WWW.LEMONDE.FR La maison-mère américaine veut supprimer 134 postes dans sa filiale versaillaise, où les négociations ont échoué et le moral est au plus bas. Szczerze powiedziawszy patrząc na to, co Acti wyczynia w ostatnich latach to ja nie mam zbyt wielkich nadziei na to, że coś cudownego tam zdziałają - wręcz odwrotnie, pewnie będzie gra za 230-250 PLN plus masa MTX. 🔥
    • Przez Nebthtet
      Do Early Access trafiła gra Pagan Online - ARPG ze studia Wargaming kojarzonego bardziej z czołgami, statkami i innymi cudami, które robią duże bum - ale w bardziej realistycznych klimatach. Pagan to ARPG (czyli diablowaty wynalazek) w klimatach mitologii słowiańskiej - z kilkoma klasami postaci, mający nie mieć MTX.
      Mechanika jest trochę inna niż w Diablo - przemieszczanie się jest na WSAD, ataki na myszy. Patrząc na reakcje branży i opinie tu i ówdzie, gra wygląda interesująco i nie ma jakieś koszmarnie wysokiej ceny. Ktoś grał, może powiedzieć, czy wg niego gra jest warta uwagi?
      Pagan Online | Early Access, Buy now!
      WWW.PAGAN-ONLINE.COM Early Access, Buy now!
    • Przez eerozeteen
      Ostatnio naszlo mnie zeby pograc w diablo 2. Ktos jest moze chetny zeby wspolnie pobiegac od zera o pobawic sie?
      Niestety z racji sprzętu na nic lepszego nie moge sobie pozwolic, ale i tak gra jest przednia i ponad czasowa
      Jak coś gram druidem summonerem. (naraize mam 9 lvl na battlenecie). No ale moge z kims inna postacia od 0 zaczac.. Jak ktos chcialby odkurzyc gre, to zapraszam po 21 dzis na TSa i wspolne granie
      Pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności