Skocz do zawartości
Dako

serial Dark Matter serial s-f

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu obejrzałem całkiem fajny serial s-f pt. "Dark Matter". Aktualnie nakręcono dwa sezony.

Info na:

Filmweb

Imdb

Krótka zapowiedź pierwszego sezonu

Bohaterowie budzą się nie mając żadnych wspomnień na temat tego, kim są, ani w jaki sposób znaleźli się na pokładzie. Statkiem steruje nowoczesny i niebezpieczny android, zaś ładownia wypełniona jest bronią. Wkrótce zdezorientowani członkowie załogi zostają wciągnięci w międzygalaktyczną wojnę. Każdy z nich będzie musiał zdecydować, po czyjej stanąć stronie, próbując jednocześnie przetrwać i powoli odbudować swoje życie.

 

Całkiem sympatycznie się oglądało ...

Nie jest to kino na miarę Firefly (choć akurat ten też nie miał na dzień dobry statusu kultowego)

ps.

Dodatkowy smaczek to ten, że załoga lata statkiem "Raza" podobnym do naszego Reclaimera :D

Spoiler

Raza_transport_featured.jpg

IwL6Jh5.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam od samego początku :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odgrzeję temat pojawiły się informacje, że może nie być trzeciego sezonu, mam nadzieję, że to tylko plotka.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś linki? Bo ja znalazłam wywiad z reżyserem z 21.11 gdzie nic na to (na szczęście) nie wskazuje: link do wywiadu. Tym niemniej jeśli mają problemy to mam nadzieję, że kupi to Netflix i pociągnie dalej.

A tu masz info z początku września o przedłużeniu zarówno Killjoys jak i Dark Matter (<3!) link do artykułu.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U super zatem to były plotki wyczytałem to na forum o serialach różnorakich. Już się cieszę. 

A tak na marginesie co powiesz o Kill Joysach? Nie widziałem drugiego sezonu i nie wiem czy warto.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie nie miałam kiedy całego drugiego obejrzeć, ale to temat na osobny wątek, ten jest o Dark Matter :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Będzie nowy serial o wyścigu kosmicznym - For All Mankind to alternatywna historia, świetna obsada... Nic tylko czekać na jesienną premierę.
       
    • Przez Nebthtet
      Dobra - ósmy sezon prawie się już skończył. Tu możecie się dzielić opiniami. To jakie wrażenia jak dotąd?
      Proszę korzystać z przycisku spoiler do dwóch dni po emisji nowego odcinka.
    • Przez Nebthtet
      Macie jakieś ulubione serialowe ścieżki dźwiękowe?
      Ja mogę polecić pod tym względem:
      The Blacklist  Lucifer (co więcej Ellis naprawdę fajnie tam śpiewa w paru odcinkach :)) Tin Star (jak ktoś nie widział to nadrobić, Tim Roth jak zawsze jest EPICKI) Counterpart (kolejny z niedocenianych a bardzo doszlifowanych seriali) Umbrella Academy I rzecz jasna intro do Stacji Berlin. Ale David Bowie sam w sobie jest bezkonkurencyjny więc...
    • Przez Nebthtet
      Cóż, Netflix właśnie ubił ostatnie dwa marvelowskie seriale. Nie jest to jakieś zaskoczenie, ale... Cholernie szkoda. Bo ich rodzime produkcje jakoś nie dorastają do poziomu tego, co robili z postaciami Marvela. Co więcej, anulacje nie były inicjatywą Disneya / Marvela tylko Netflixa.
      Netflix Has Cancelled 'The Punisher' And 'Jessica Jones,' Completing Its Marvel Extermination
      WWW.FORBES.COM Netflix has already cancelled Iron Fist, Luke Cage and Daredevil, and now has axed The Punisher, shortly after its second season, and Jessica Jones, shortly before its third season, which will still air despite this news. Na pewno jest to zakończenie jakiegoś okresu w telewizji. Ciekawe, co przyniesie przyszłość i czy Disney zdecyduje się na kontynuację któregoś z seriali z obsadą jaka tak świetnie dawała sobię radę na netfliksowych "deskach".
    • Przez Nebthtet
      Jeśli moglibyście mieć jeden, dowolny statek kosmiczny (fikcyjny lub realny, z gry, filmu, książki, serialu...) jaki wybralibyście i dlaczego? Napiszcie  - jestem ciekawa efektów.
      Wklejanie do posta ilustracji poglądowej z wymarzoną krypą zalecane.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności