Skocz do zawartości
riten

riten

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakiś czas temu zobaczyłem film na youtube odnośnie star citizen'a, dzisiaj googlując Polskie strony znalazłem waszą z interesującym działem "testuj za darmo", także jestem ciekaw co tam się znajduje :) Mam nadzieje, że zostanę w społeczności na dłużej, jednak póki co staram się zrozumieć mechanikę gry i czy warto w nią inwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Mam na sprzedaż urządzenie Steam Link - fabrycznie nowe, nieotwierane. 
      Uwaga: jeśli ktoś ma Steam Controller, to można sobie ustawić wszystko tak, że nie musicie przepinać dongle / kabelka pomiędzy kompem a Linkiem - Steam Link "dogada" się z padem bezprzewodowo i bez żadnych dodatkowych urządzeń.
       
      Cena: 50 PLN + koszt przesyłki
       
      Urządzenie wysyłam jako paczkę pocztową / przesyłkę rejestrowaną, koszt przesyłki (powinno się zmieścić w kwocie do 15 PLN zależnie od wybranych opcji - urządzenie z akcesoriami waży ok 850g plus opakowanie) ponosi kupujący - jeśli chce to mogę nadać jako priorytet. W Warszawie możliwy odbiór osobisty, wtedy rzecz jasna dodatkowych kosztów nie ma.
       
      Informacje ogólne
      Rozdzielczość 1080p z prędkością 60 FPS Łączność z siecią przewodową 100 Mbit/s Fast Ethernet oraz bezprzewodową 802.11ac 2x2 (MIMO) 3 porty USB 2.0 Możlwość wewnętrznego parowania bezprzewodowo Steam Controllera Bluetooth 4.0 Wyjście HDMI Obsługuje Steam Controller, przewodowy kontroler konsoli Xbox One lub Xbox 360, bezprzewodowy kontroler konsoli Xbox 360 do systemu Windows, Logitech Wireless Gamepad F710 lub klawiaturę i mysz  
      W zestawie:
      Steam Link Zasilacz i kabel zasilania Kabel HDMI 2.0 Kabel Ethernet Przejściówki do zasilacza do wszystkich typów gniazdek elektrycznych  

       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
      Opis i FAQ
    • Przez Dako
      Ciekawy nowy paradokumentalny serial od National Geographic Channel
      Seria MARS łączy elementy serialu fabularnego z sekwencjami dokumentalnymi, ilustrując dzieje ludzkiego dążenia do kolonizacji Marsa. Historia produkcji, której akcja osadzona jest zarówno w przyszłości, jak i teraźniejszości, opowiadana jest z perspektywy odbywającej się w 2033 r. fikcyjnej misji załogowej na Czerwoną Planetę. Fabularne elementy scenariusza i efekty specjalne malują realistyczny obraz świata przyszłości. Historie współczesnych starań, by dotrzeć do Marsa, opowiadane są za pomocą wstawek dokumentalnych oraz wywiadów z naukowcami i innowatorami, którzy kierują badaniami oraz rozwojem technologii kosmicznej. W produkcję zaangażowali się światowej klasy eksperci, jak James Lovell, były astronauta NASA i dowódca misji Apollo 13, czy Elon Musk, założyciel SpaceX i Tesla Motors. Za produkcję serialu odpowiadają laureaci nagród Akademii i Złotych Globów, Ron Howard oraz Brian Grazer. Reżyserem serii MARS jest pochodzący z Meksyku Everardo Gout, osobiście wybrany przez duet producentów. (źródło Na Ekranie)
      Światowa premiera już była (pierwszy odcinek), w Polsce terminarz wygląda następująco:
      Odcinek 1. MARS: Nowy świat. 13 listopada, o godz. 21:30.
      Odcinek 2. MARS: Lądowanie zakończone. 20 listopada, o godz. 21:30.
      Odcinek 3. MARS: Spadek ciśnienia.  27 listopada, o godz. 21:30.
      Odcinek 4. MARS: Siła.  4 grudnia, o godz. 21:30.
      Odcinek 5. MARS: Najmroczniejsze dni. 11 grudnia, o godz. 21:30.
      Odcinek 6. MARS: Na rozstaju dróg.  18 grudnia, o godz. 21:30
       
       
    • Gość Diabeł Piszczałka
      Przez Gość Diabeł Piszczałka
      Witam. Właśnie zakupiłem Star Citizen i szukałem kompetentnej organizacji gdy trafiłem na niejakiego Dastro™. Komander przyjął mnie do ATER DRACONES i zaproponował bym się tu przywitał co niniejszym czynię.
      Witajcie serdecznie.
      Pozdrawiam
      CMDR Diabeł Piszczałka
    • Przez Bart Smith
      Witam Serdecznie
      Jestem Bart Smith i witam wszystkich uzytkownikow tego forum. Zaczynam swoja przygode ze Star Citizenem i mama nadzieje na dobra zabawa w przednim gronie. Nie posiadam jeszcze gry ale planuje nabyc jakis pakiet w najblizszym czasie. Licze tez na duzo pomocy ktorej bez watpienia bede potrzebowal gdyz ostatnia gra o tematyce kosmicznej w jaka gralem to Privateer z 1993 roku a wiec mozna rzec: pare lat temu
      Pozdrawiam
      Bart Smith
    • Przez Dako
      Jak na "tylko" reklamę samochodu to mają skubani rozmach 
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności