Skocz do zawartości
Jazz

Nowe wcielenie Star Marine

Rekomendowane odpowiedzi

Ponownie dzisiaj kilkakrotnie obejrzałem rozgrywkę Star Marine. Z racji, że wczoraj wspólnie oglądaliśmy stream, a że gaduły z nas straszne i było nas kilkunastu. Trudno było się skupić na tym co działo się na ekranie. 

Wczoraj miałem wrażenie, że gra jest strasznie chaotyczna. Jednak po obejrzeniu kilka razy całej prezentacji doszedłem do wniosku, że nie jest tak źle. Współpracujący ze sobą team bez problemu da radę grać taktycznie. Dróg podejścia do celu oraz miejsc, w których można pokusić się o ambush jest naprawdę sporo. 

Owszem ta rozgrywka była klasycznym king of the hill ale wystarczy aby zrobić tryb rozgrywki znanej z CSa i natychmiast wszystko nabierze bardziej taktycznego wymiaru.  

Reasumując było mało bugów, całość wyglądała dobrze. A to świetnie wróży na przyszłość temu modułowi. 

innymi słowy jestem zadowolony. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy oglądałem w nocy to pierwsze co mi się cisnęło na usta to nie "Star" Marine a "Chaos" Marine :tongue:

Duża w tym "zasługa" przeskakiwania bez ładu i składu widoku pomiędzy poszczególnymi graczami ...

CIG opublikowało dobrze zmontowany krótki film z rozgrywki i nie jest źle, może okaże się, że to będzie dopracowany moduł ... :devil:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan Army zdecydowanie KUPA :poop::sick::klnie::suicide:

Jak będę chciał taki typ rozgrywki to pójdę sobie pograć w CS albo BF. Ciągle powtarzali ze będzie bliżej symulatorowi pola walki a nie arcade shoterowi ale widać jednak wola casual noob game MEH :confused:

Edytowane przez Szakal

6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tak właśnie miało wyglądać. W star marine mieliśmy sobie do siebie postrzelać i tyle. Może faktycznie za dużo tych kul trzeba przyjąć, żeby paść, ale reasumując to jest tak, jakby oczekiwać od arena commandera eksplorowania świata SC. To też nie tak miało wyglądać, prawda? ;) 

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Im dłużej go oglądam tym bardziej mi się podoba ;)

Star Marine trzeba traktować jako program treningowy, wprawkę do zabawy w PU. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ciężko wypowiadać bo w FPS-y gram zazwyczaj w singlu, a za ich niekwestionowanego króla uważam tegorocznego DOOM-a :) Tym niemniej mam nadzieję że w tegorocznym gąszczu SM uda się przebić i wywrzeć pozytywne wrażenie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tez jestem fanem Army i ja myślę ze to bardziej kwestia ukończenia bardziej zaawansowanego systemu medycznego ,obrażeń itp. który jest pewnie dopiero na początku swojej drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nie tylko... na ten moment rozgrywka jest po prostu płytka. Moduł nie oferuje nic ponad to, co oferował Quake (1), z dokładnością do lepszej grafiki. Sama rozgrywka jest bardzo mało skomplikowana i sprowadza się do biegania po planszy i strzelania. Oczywiście, nawet w tak prostej rozgrywce można zastosować taktykę, ale jak dla mnie to trochę za mało. Na szczęście w SC to nie jest ta część rozgrywki która mnie interesuje, więc nawet jak będzie płytka, to nie będę płakał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Khirion tylko widzisz w wizji Chrissa to ma nie być płytka rozgrywka. Trup ze względu na zaawansowane technologie pancerzy bojowych może nie będzie się ścielił za szybko (np jedna kulka jak w Armie), jednak docelowo ma być tak, że nie biegniesz ura bo jak Ci urwie nogę i jakoś tego nie zatamujesz to się wykrwawisz. Konsekwencją Twoich działań może być śmierć postaci.. Budząc się do życia w innym ciele może się okazać, że statek będzie po drugiej stronie galaktyki i aby go odzyskać to albo tam polecisz albo opłacisz kogoś kto Tobie go z holuje..

Star Marine będzie więc ulegał ewolucji tak jak ulega jej Arena Commander. Wystarczy dodać medyka i zamiast respa co 10 sec ustawić np rundy jak w CS..

SM bazę ma świetną, tzn:

  • działa płynnie latanie w przestrzeni kosmicznej a następnie przechodzenia na poziomy z grawitacją
  • przedstawiony gameplay trzyma się kupy
  • widać, że są zadawane obrażenia w różne obszary ciała
  • świetna grafika
  • animacje postaci (przy ścianach)
  • Fizyka granatów (np. w jednym z ujęć widać jak leci przez kosmos prosto ale po wleceniu nad poziom grawitacji zaczyna spadać)

Wydaje mi się, że urealnienie odczuwania obrażeń i kosmetyka trybu gry może zostać szybko stworzona..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Meandester Mi nie chodzi o to, że masz ginąć od jednej kuli. Biorąc pod uwagę jak cenne ma być życie w SC, to nawet jestem mocno przeciwny takiemu rozwiązaniu, bo jednak trzeba pamiętać, że SM nie jest osobną grą, a tylko elementem SC.

Brakuje elementów taktycznych, roli w zespole. Przydało by się pewne zróżnicowanie postaci, ze względu na sprzęt (nie skille). W szczególności, do przejmowania punktów ktoś mógł by być lepiej przystosowany (narzędzia hackerskie). Inna osoba może mieć ciężką zbroję, w której poruszasz się wolniej, ale możesz zaabsorbować więcej obrażeń, być może wystawić (emitować?) tarczę. Ktoś inny mógł by mieć broń, która pozwala na skuteczne położenie ognia zaporowego (minigun? Duży rozrzut, spora waga ale duża ilość pocisków/s). To wszystko, na dobrą sprawę nie wymaga nawet olbrzymich zmian w silniku. Przydało by się również trochę opcji taktycznych, wprowadzających zamieszanie / ogłuszających. Flashbangi, dymne, hologramy.

Rzeczy które mogą wymagać zmian w silniku, to sprzęt, który wymaga rozstawiania, albo zdalnie sterowany: osłony, stacje naprawcze, stacje medyczne, drony, wieżyczki rozstawiane, miny (np trip wire) inne pułapki: na przykład grawitacyjne?

Ja nie twierdzę, że to co zostało pokazane jest złe, twierdzę, że jest tego bardzo mało w stosunku do tego, czego mógł bym się spodziewać. Obecnie gra nie weszła nawet na poziom tego co oferują inne nowoczesne gry i nie mówię o grafice, bo ta jest przednia, mówię o poziomie skomplikowania rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damien Station.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mówili na streamie, mają być dwie mapy.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zagrali 4vs4, w jednym teamie 5ta osoba to był widz.

Sorry, masz rację 5vs5 + spectator :whistling:

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności