Skocz do zawartości
Adi666

Adi666

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy w naszych skromnych progach!

Miło gościć Elitowych braci, u nas zawsze znajdzie się ktoś grający w tenże tytuł ;)

Po napisaniu jeszcze dwóch merytorycznych postów uzyskasz dostęp do reszty forum, więc możesz się przedstawić oraz coś tam jeszcze od siebie sensownego dodać i będziesz miał pełen dostęp.
Zapraszam także na naszego TSa i Discorda.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jazz napisał:

Witaj, cieszę się, że się nawróciłeś. :) Ok kończę aby nie było, że znów EDka atakuję ;)

@Jazz daj spokój ED, nie kop leżącego :rotfl:   

Salam aleikum  @Adi666 zajebisty avatar.

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Adi666 napisał:

Alejkum salam :) Muzułmanie też latają i nie tylko na world trade center:D pozdro

Kolego ale to nie jest w żaden sposób śmieszne. Tam zginęło prawie 3 tysiące osób ... Tylko dlatego, że jak co dzień przyszli do pracy.

ps.

I w nawiązaniu do tego co napisałeś Twój awatar też mi się nie podoba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się również nie podoba, ale... proszę nie rozkręcajmy się. Kolega @Adi666 pewnie nie chciał nikogo obrazić, po prostu nie do końca przemyślał i chlapnął... i żałuje. Nie mylę się Adi666 ?


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega może być sobie wyznania jakiego chce. Tym niemniej proszę nie żartować sobie z pewnych rzeczy (@Adi666 zakładam, że nie śmieszkujesz sobie z Holocaustu, Wołynia czy niedawnego zamachu w Nicei).

Avatar usuwam (tak samo jak nie chcę, by ktoś tu świecił Hitlerem, Stalinem czy Banderą nie będę "puszczać" ibn Ladena), co do wypowiedzi - przypominam że zaakceptowałeś regulamin. Jeśli go nie przeczytałeś, to może warto nadrobić takowe niedopatrzenie :)

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz do Pepe? Idioci nie kumający memów robią z niego symbol diabli wiedzą czego. To nie Pedobear.

Poza tym to nie miejsce na tę dyskusję.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez qla18
      witam ....mam zamiar pobawic sie w SC...zastanawiam sie od czego zaczac gre i szukam porad na waszym forum,mam nadzieje ze znajde tu potrzebne informacje....
       
    • Przez vinnie89
      Cześć wszystkim!!
      Jestem nowy na forum i w grze  liczę na pomoc przy pierwszych krokach
      pozdrawiam!!
    • Przez Tedxxx
      Czesc jestem Tedxxx
      cos o sobie... ucze sie latac, nowy w grach typu "space shooting" tak ze chetnie sie wszystkiego naucze
    • Przez podwik
      Witam wszystkich,
      mam na imię Maciek, mieszkam we Wrocławiu, mam 34 lata (od wczoraj, sic!). Pomyślałem, że w prezencie urodzinowym sprawię sobie SC  Po rozczarowaniu No Man's Sky wiążę z grą ogromne nadzieje.
      Pozdrowienia dla wszystkich, do zobaczenia w innych działach i samej grze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności