Skocz do zawartości
Szomberg

Szomberg

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 chciałem się przywitać i ... właściwie nie wiem co mam napisać jeszcze. Do Star Citizena przekonał mnie w pewnym sensie kumpel z klanu, podesłał na TS`e link do gameplaya,  spodobał mi się. Rozważałem jeszcze Elite:Dangerous , ale jak każdy chyba facet, jestem wzrokowcem i bardziej spodobał mi się SC. Wczoraj skończyłem triala do EVE Online i czekam na F2P. W pewnym sensie EVE i SC to troszkę inne gry, ale olbrzymi, otwarty kosmos i możliwość jego eksploracji to coś, co mnie zawsze pociągało, dlatego oprócz EVE postanowiłem też spróbować czegoś innego i padło na Star Citizena. I to tyle.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu Szomberg, również próbowałem swoich sił w Eve Online, ale coś mnie od tej pozycji, niby obowiązkowej przynajmniej w podstawach odrzuca. Prawdopodobnie nie mam ochoty samemu przebrnąć przez początek.
Star Citizen ciągnę mnie również nowoczesnym silnikiem.

Edytowane przez Jaskier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu Jaskier, EVE od samego początku jest grą bardzo wymagającą. Trzeba się dużo uczyć, a nauki jest ogrom. Tutorial w postaci Aury uczy niewiele, podstawy podstaw. Zostają poradniki, fora itp. Dużo poradników w języku polskim jest na youtubie. Jest też do ściągnięcia kompendium wiedzy o EVE, jedyne 800 stron :tongue: . Trzeba mieć dużo cierpliwości i samozaparcia (co za wyraz), aby to opanować , a w nagrodę lipa. Gra ma 13 lat, powoli graficznie odstaje, nie ma eksploracji planet, co prawda sam kosmos prezentuje się pięknie nawet na starszym sprzęcie. I najważniejsze. Gra jest płatna, nawet nadchodzące F2P, nie pozwoli w pełni cieszyć się grą.

Tak więc, zobaczymy jak bardzo zainteresuje mnie SC, mam obawy, że mój komp może się zbuntować. Nowoczesny silnik może mu lekko zaszkodzić. Trzeba będzie pomyśleć o nowym sprzęcie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności