Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kupić czy nie kupić? Wygląda fajnie. :) Jak przynajmniej mi tutaj 4 osoby oznajmią, że biorą to kupie i ja. :D (ktoś musi bronić tej koloni)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Dastro napisał:

Kupić czy nie kupić? Wygląda fajnie. :)

To kupuję i czekam na jakieś info, że zaczynamy grać. ^^


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy aktualnie dostępnych jest tylko moduł solo. To tylko 1,5GB więc wcale mnie to nie zdziwi jednak gra wciąga bo jest klimacik i sporo utrudnień. Jest wiele niewiadomych jednak jest co robić a i walka o przetrwanie ciekawie wygląda. 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest online, aczkolwiek tylko na 12 osób. Gry nie mam ale zastanawiam się nad kupnem. Recenzje są pozytywne, jednak większość z nich zależny do osób które grały 30 minut. Poczekam jeszcze z tydzień.


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam obejrzałem kilkanaście filmików YT i również zastanawiam się nad tym tytułem... Jest multi albo przynajmniej coś na wzór coop (filmiki z YT gdzie 2 os wylądowały razem i razem eksplorują)..

Poczekam jak @Neraki aż ludzie dłużej pograją i zdecyduję wtedy czy kupić.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za gry-online "Fenomenalny debiut Osiris: New Dawn. Gra jest najlepiej sprzedającym się tytułem na Steamie "

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=100497

ps.

Też kupiłem ;)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dako napisał:

Za gry-online "Fenomenalny debiut Osiris: New Dawn. Gra jest najlepiej sprzedającym się tytułem na Steamie "

 

Ale ogólnie, czy od czasu No Man's Sky? :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś "małe" update

Build 0.930 is Live! Patch includes Spaceships, Rovers, Hovercrafts and more!

It took a tad bit longer than expected because we were able to track down a few additional issues that a lot of users were seeing but it should be worth the wait!

Highlighted Fixes:

  • Laboratory fix- this opens up vehicle crafting found in the trailer (note: the mech is currently not craftable)
  • Fixed storage container randomly deleting resources.
  • Fixed hallway issues - reload disappearing, coupling issues, etc
  • You will be able to build things in the barracks (no more pressurization error)
  • Private Universe creation error (the was an issue with special characters and spaces in universe and Steam ID names making it impossible to create a private session)
  • Single Player character creation error
  • Sound FX fixes (we have balanced many of the sound effects so they are no longer very loud)
  • Added hit points to structures so they will not be so easy to destroy
  • Colony name should no longer change after logging out and back in
  • Storage containers default to private ownership, and have an interact option to make public to colony
  • To accept a colony invite go into your character menu and hit accept (this has been changed so the player can choose to accept later when they are in a safe place if they choose)
  • Added small amount of plutonium near all spawn points
  • Use confirm box before destroying buildable fragments
  • Fixed a few small graphical issues
  • The “Glitch Effect” is now an Option in the Options Menu (you can turn this off if you wish)
  • Bullets no longer auto give resources into player inventories
  • Plus a handful of other minor issues

P.S. we are still working on a bunch of other issues like screen UI issues for sub-standard definition monitors, single player duplication issues and further optimization for better performance and frame rates as well as checking all of the bugs that you awesome people are bringing to our attention! Thank you so much for all of the support!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus gdybym kupił NM'sS to po 10 dniach byłbym jednym z mocno wkurw... No. Wolę być mądrym Polakiem przed szkodą. Oczywiście nie do tyczy to SC, ale to uzależnienie więc się nie liczy. :)


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jazz napisał:

@Nexus gdybym kupił NM'sS to po 10 dniach byłbym jednym z mocno wkurw... No. Wolę być mądrym Polakiem przed szkodą. Oczywiście nie do tyczy to SC, ale to uzależnienie więc się nie liczy. :)

jakoś NMS mnie nie przekonał i całe szczęście, przypadek tej gry jest inny i mam nadzieję że miło spędzę z nią kolejne godziny... mamy już zamknięta osadę jak co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Jazz napisał:

Dranie! Kusicie do złego ;)

Mnie tez właśnie tak kuszą i kuszą... Wątek śledzę no i prawie jestem skuszony. Jedyne co mnie powstrzymuje to to, ze po 12 godzin w pracy ostatnio siedzę i nie mam kiedy pograć nawet :|


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się doczekać 20-tej aż dorwę się do naszej osady.

Jestem bardzo ciekawy co tam @M_Paul wybudował bo jak ostatnio widziałem nieźle sobie radził.

Pewnie przyjdę i pierwsze co to do łopaty doskoczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko do wypłaty i biorę w ciemno ... z reguły trzymam się z daleka od rynku indie, bo 80% gier to poligony doświadczalne, zwłaszcza te w early access, ale ten oto twór ludzkiej wyobraźni mnie dość zaciekawił, zwłaszcza motyw z czerwiem rodem z Diuny;)

Czas oderwać się od survivalów z zombie w roli głównej haha


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Jazz napisał:

Ja czekam do CC i jeżeli data wyjścia SM będzie odległa to kupię. Jeżeli nie to Sorry. 

Raczej nie będzie SM na CC ale planowany jest w ciągu kilku najbliższych tygodni. Mam tę informację od... nie powiem :D

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności