Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No pilot Polarisa torpedami raczej sobie nie postrzela bo od tego jest oficer uzbrojenia i odrębne stanowisko bojowe :devil:

Zresztą to domena wszystkich capital ship-ów ...

Dobrze, że kapitan będzie mógł samodzielnie skorzystać z toalety (przynajmniej mam taką nadzieję ... ):tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z tego wynika, że można, ale głupi (tani) NPC wielką pomocą nie będzie, a stracić stateczek szkoda. I o ile, żeby się przemieszczać wystarczy, to do obsługi uzbrojenia lepiej mieć prawdziwych ludzi :blush:


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A ja wolę mieć to: 

Dziś support CIG w końcu zmielił mi pakiet, więc kupiłem te dwa kolosy :P 

pAezblL.png

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wiadoma sprawa ale we flocie takich Polarisów fajnie będzie wspólnie polatać, w kupie raźniej i bezpieczniej no i może się jakiś Idris do rozklejenia trafi ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich te wszystkie statki kupuje hurtowo bo później w Star Citizen planuje w grze otworzyć swoją konkurencję dla ASTRO ARMADA Dealerships :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

DAKO !  Zdradziłeś mój super tajny plany podboju wszechświata i co ja teraz zrobię... ? :(

No dobra wymyślę nowy  :P 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z moimi dwoma na pewno mamy ich 5 !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Javelin - szt. 1

Idris - szt. 1

Polaris - Ja 1 szt. + Tecon 1szt. + Dastro 1szt. + Tommy 2 szt. + Khirion 1szt. = 6

Czy ktoś ma Pomysł jak na to ludzi poszukać? 

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję obok miodów i borówek na 3jce jak się nad morze jedzie transparent walnąć, że szukamy załogi do gwiezdnej floty ;) na bank ktoś się zgłosi :) 

Org urośnie jak coś zacznie się dziać w PU, powstanie w końcu hierarchia walka o władze itd.. a na końcu z chaosu wyleci on "Dżawelin dragon" i swym ogonem zmiecie spiskowców na planetę z tym wielkim robalem :) a później będzie z górki.

Została wrzucona druga część  Q and A:

 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Liczę na to że w AD do czasu premiery będzie z 1000 osób przy czym przynajmniej z 250 aktywnych i choć to wygląda na pobożne życzenia na początku na pewno tak będzie. Dopiero po jakimś czasie liczebność korporacji zacznie się zwiększać a aktywność zmniejszać - typowe dla każdego MMO.

Żeby odpalić wszystko to, co na dzień dzisiejszy mamy, ( przy wartości bojowej statku ), potrzebujemy:

Javelin -> 24
Idris P -> 10
Polaris -> 7 

A wiec 24+10+( 6x7 ) =  76 graczy 

Do tego dojdzie jeszcze z 14 osób w mniejszych statkach ( Hornet, Sabre, Buccaner, Gladiator itp ) słowem potrzebujemy 90 osób !

No i cały entuzjazm opadł :( 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich i tak instancja będzie na 64 osoby ;) będzie fajnie, na początku będzie zgrzyt bo każdy będzie chciał latać swoją furą.. Po jakimś czasie będzie się latało u osób które ogarniają (organizacyjnie) swój statek i da radę wspólnie fajnie przygody przeżyć.. Część statków zawsze będzie czekała na godzinę "W" i dobrze bo będzie czym zrobić odwet!


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Na całe szczęście przy kolosach ograniczenie co do ilości graczy będzie miało mniejsze znaczenie niż w ogromnych flotach jednoosobowych statków. Z tego co wiem docelowo ma być nie 64 osoby a 128 i liczę że uda się to osiągnąć, nawet jak tego CIG nie dokona, to należy pamiętać, że każdy statek jest zaliczany jako jedno oczko, a więc 24 osobowy Javelin jest liczony jako 1 !

W mojej symulacji z PU zabierzemy jedynie 22 miejsc z dostępnych 64 lub 128 ;) 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

CR mówił na ten temat we wczorajszym RtV

CR: So it’s really more just about the fact that there will be a limit to how many players we can simulate on one server. Right now it’s 24 in Arena Commander and it’s about 40 when you’re running around Arc Corp. Really, that’s actually 8 instances running on one server. So, if you just times it by 8 and figure it out we could have 200 players if we could scale the game linearly that way but right now we can’t because it’s not - parts of it are built for multithreading and distributing to all of the cores but some aren’t. That’s what we’re doing a lot of refactoring on, so an individual server instance could perhaps run 200 players which then is obviously a lot denser than what we have right now and you would still seamlessly go between locations. But, on top of that if you can mesh those servers together and each server is authoritative over a group of players and generally those players would be based on colocation and each server tells the other servers what it has done with the players it’s responsible for. You can sort of, on a peer-to-peer basis on the server side, you can have thousands of players being simulated all at once but each server is only doing the work for its little portion. That’s the new model, we’re not the only people that are working on this or trying to work on this. It is the new model of using the big - using the cloud to give you a lot more game experience and that’s where we’re going. At some point, you know, we may even - that may allow us to have 2,000 people in the same area or whatever but what if there was maybe 10,000? At that point we probably would still have to instance.

At the beginning here we’re trying to make it not feel instanced so you would be gated. So, if there’s already too many people in a location, ‘the landing pads are all full’. Just like, you want to get into that bar but it’s busy because it’s at capacity and the fire marshall would shut it down.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

good luck w zebraniu tylu osob w tym samym czasie nawet jak wyjdzie gra,nawet w eve'ce przy korpie z podobna iloscia ludzi co u nas zebranie 90 ludzi na jakikolwiek event byl wieeelki problem,dlatego ja osobiscie nie rajcuje sie kapitalami ,jak idrys,polaris,(nie mialbym problemu ,zeby ktorys kupic),to so inwestycje dla organizacji z bardzo restrycyjnymi wymaganiami tj, ze eventy sa OBOWIAZKOWE i za opuszczenie kilku z nich dostaje sie kopa ,przerabialem to w evce i napewno tutaj tez beda takie,bo jest multum ludzi z evki beda stosowac te same wymagania co tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności