Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

"Lans na kwadracie musi być" :D 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zmielić, kupić Polarke i pare razy ją pomielić żeby mieć do odkupu większą ilość, ale boje się, że mój Jump przepadnie :/


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

w kółko będziesz mielił i odkupywał ten sam statek, z tego co wiem to tak się nie rozmnożą :blush: 


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Kupujesz, mielisz. Za kasę z przemiału kupujesz kolejny ze sklepu. Mielisz. Powtarzaj co 24h aż do końca oferty.
Profit.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

a no tak, myślałem o BBP ;-)

EDIT: Ja poczekam na obrazki z concept sale, a potem i tak nie kupie, Ha! (tym razem) dam radę :rotfl:

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Constellation Phoenix także był limitowany podczas koncepcyjnej sprzedaży, chyba 5000 szt. czy jakoś tak i po zmieleniu tego statku można go bez problemu w BBP odkupić, wiem bo kilka w BBP mam :D  

Różnica polega na tym, że ten statek był dostępny po raz drugi w sprzedaży, co prawda bez LTI i chyba też z ograniczeniem ilościowym ale jednak był. Chcę przez to powiedzieć że jednak pewne ryzyko że będzie po nim istnieje. Na stronach CIG i w opisie BBP jest napisane że na 100% nie można odkupić rzeczy zawierających fizyczne dodatki oraz nabyte w postaci specjalnej obniżki ( tak jak wszelkie tanie pakiety z Aurorą ), nic nie jest napisane o limitowanych jednostkach ale może Jump należy do takich specjalnych, kto wie ?

PS. Jeśli miałbyś pomysł żeby ryzykować i melcić, bo nie chcesz go już w swojej flocie to lepiej mi go sprzedaj :P 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to zmiele 3 statki i będę najwyżej czekać 3 kwartały na odkup... :/ 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja się zastanawiam czy nie zmelcić mój Mega Exploration Pack ( 900 $ ), żeby łyknąć dwa takie Polarisy. Zawsze będę mógł jednego meltnąć i odkupić paczkę ( bo jest już nowy token ), a dzięki tej operacji miałbym w BBP przynajmniej 2 takie statki lub nawet kilka jeśli sprzedaż będzie trwała kilka dni :D 

Wyobrażam sobie że zanim gra wyjdzie to takich Polarisów będziemy mieli w orgu całą flotę ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasę może bym znalazł, ale muszę zobaczyć arty i przynajmniej zarys statów. Mocno się zastanawiam, bo jeżeli ma około 100 metrów, to jest wielkości Carracka, który przecież jest ex militarnym statkiem. Nie jestem pewien na jak duże różnice w uzbrojeniu i tarczach względem niego mogą sobie pozwolić zachowując jednocześnie wielkość. Dodatkowo pytanie czy te różnice będą wartę dodatkowych 400 dolców. Szczerze mówiąc, chyba prędzej kupił bym Idrysa jak by go dali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jak będziemy grzeczni to może znów w grudniu puszczą paręset sztuk.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Na zakup Idrisa ma się tylko kilka sekund (sprawdzone empirycznie) i raczej nie uda się zrobić tego wówczas za walutę z przetopionych statków (mało czasu aby zdążyć wklepać te cyferki).

Jednak jest to możliwe tylko trwa kilka miesięcy dłużej i wymaga długiej korespondencji z supportem ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie jeszcze ,że  Polaris może pojawić się w paczce z innymi statkami  (według mnie prawie napewno) np. Battle Combat Pack i być może warto  będzie zmielić wszystkie staki  bojowe dołożyc i kupić zestaw , ba może być w zestawie z Idrisem - no i ból głowy się zacznie  .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Było by to jakieś rozwiązanie, gdyby można było pojedyncze statki z paczki zmielić.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peiruńsko drogie to to. Biorąc pod uwagę obecną cenę i balans fighterów, myślę, że dobrze obsadzony Polaris jako korweta typowo wojenna będzie połykał Carracki na śniadanie tak samo jak Sabre połyka 315p Explorera. Zapewne sobie założyli, że statek eksplorscyjny nie może podskoczyć do pure war ship-a i to dwa razy droższego. No ale inną kwestią jest czy i kiedy się go doczekamy flight ready.

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem że nie wielkość armaty się liczy, a mądrość kapitana i ogarnięcie załogi.

No i najważniejsze, od kiedy to porównujemy lornetkę z karabinem...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę inflację cen i aktualny etap gry. Gdyby ten statek był wystawiony rok temu, nie kosztował by 750, tylko ~500. Myślę że porównywanie dwóch statków z zupełnie innym przeznaczeniem mija się z celem, Carrack nie służy do "sprzątania", a Polaris do odkrywania. Ehh, ten hypetrain ...


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie żartuj. I nie będzie o czym rozmawiać? :D:D

Myślę, że porównywanie ich ma jeszcze jakiś sens chodźmy dlatego że:

1. Są wielkościowo bardzo podobne,

2. Oba mają szereg dział i mogą powalczyć,

3. Do czego innego porównasz Polarisa?

4. I chodźmy dlatego żeby dyskusji nie kończyć. :P

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No może nie 500 ale na pewno taniej myślę że jakieś 650$ ;)  CIG się bardzo ceni w przypadku dużych konstrukcji wystarczy spojrzeć na ceny Idrisów 1200$ czy Javelina 2500$, które przecież były już bardzo dawno temu sprzedawane. Modę na wysokie ceny zapoczątkował Reclaimer 350$ którego sprzedaż była ogromnym sukcesem, ostatecznie kropkę nad przysłowiowym "i" postawiła sprzedaż Jump 890 która pokazała że i konstrukcje za 600$ nie są straszne dla kupujących jeśli są unikatowe.

Tak samo będzie z Polarisem, cieszmy się że tylko 750$, bo mogło być znacznie więcej ale to z kolei może oznaczać, że statek ten albo będzie niemal o połowę mniejszy od Idrisa albo będzie słabo wyposażony i nieatrakcyjny wizualnie :( 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich musi się sprzedać (jest bez ograniczeń) więc będzie piękny super wyposażony i mocarny ...:tongue:

W razie czego za jakiś czas dla równowagi CIG "podpicuje" Idrisa i Javelina :)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Oby tak było bo już przygotowałem na niego pieniądze i byłby to dodatkowy i bardzo istotny bonus dla racjonalizowania tego zakupu ( który i tak nie ma sensu heheh ).

Idealnie by było gdyby był groźny, straszny a mimo wszystko piękny, pełen detali rodem z najlepszych filmów S-F, nie wspomnę już o bogatym uber uzbrojeniu które kosi wrogów mieląc ich niczym maszynka do mięsa :P;) 

Hehehehhee, a teraz czas abym się obudził .... :trollface:


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go wezmę tylko na BBP chyba, musiał bym przetopić 60% mojej floty żeby go przygarnąć i potem 9 miesięcy będę odkupywał lol, a nie wiem jak będzie wyglądała sytuacja z załogą. Ciężki orzech do zgryzienia, bo nie chce czegoś tak wielkiego jak Idrys, a te 100m i około 6-8 osób załogi nawet na solo dało by radę (o ile npc będą się wogóle sprawdzać na stanowiskach wieżyczek). Kusi jak zawsze, zobaczymy co pokażą ;)

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności