Skocz do zawartości
Cordis

Cordis

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Zaczynam przygodę z SC. już mi się przydały przygotowane przez was materiały. dzięki bardzo!! :)

 

 

Edytowane przez Cordis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Cordis napisał:

Cześć. 

Zaczynam przygodę z SC. jucz mi się przydały przygotowane przez was materiały. dzięki bardzo!! :)

 

 

Witaj, jeszcze 2 posty to odkryjesz pozostałą zawartość materiałów na forum. ;)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrpit
      witam. 
      jestem miłośnikiem gier kosmicznych. jako ze grałem w wing comandera w dzieciństwie na amidze l. teraz czekam na ukończenie tego tytułu :-) 
      na razie gram w star conflikt ale czekam na bete  SC
    • Przez Pan Byku
      Cześć wszystkim!
      SC obserwuję od jakiegoś czasu, co można zauważyć po dacie dołączenia mojej niesamowitej persony . Właściwie to nie pamiętam czemu założyłem tu konto
      No ale skoro już takowe jest, sim (bo to sim prawda?) wszedł w stadium alphy i można się pobujać po przestrzeni kosmicznej, bez wydawania grosza, należałoby wybudzić się z dwuletniego kosmicznego snu, nadstawić uszu i zorientować się co w trawie piszczy po takim czasie. A że niewiele się dowiem bez napisania trzech sensownych postów, to czynię tę niewdzięczną powinność i skrobię pierwszego ;).
      Jak jeszcze ktoś nadąża i rozumie coś z tych zdań - kolosów. Chyba nie ma sensu bym opowiadał o swoich doświadczeniach z simami, kosmosem, czy grami jako takimi.
      Jestem kimś na pograniczu uśpionego każuala, którego średnia czasu poświęconego na gry wszelakie, jest na hiper-wysokim poziomie.
      Czy w SC zawitam na dłużej? Nie wiem, nie obiecuję. Na razie jestem pozytywnie nastawiony, ale nie podniecony. Widzę potencjał i pewnie mam jakieś wyobrażenie jak 99% zainteresowanej społeczności.
      Moje plany po alphie? Uzależnione od wiedzy nt. tego jakie są możliwości  No i wiadomo - dom, dziecko, drugie w drodze, hobby, praca, etc. 
      Sorki za ort, składnie, przestawność wyrazów, etc. Nigdy nie przykładałem się do "polaka"
      To cześć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności