Skocz do zawartości
Jack Wolf

oddam Cyborg FLY 5 - oddam za darmo w dobre ręce Ater Dracon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz farta to nawet i za 50 zł, wraz z całkiem przyjemną bonusową paczką  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

A jak masz tylko trochę szczęścia to za 75 zł, raczej przy premierze taniej nie będzie :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dako dzięki za informacje na PW, doceniam chęć pomocy.
Co do twojego pytania ja problemu nie widzę, a odpisując na post Goomich'a nawiązywałem do wcześniejszych osobistych założeń co jest dla mnie ważniejsze, Gra w którą nie pogram bo nie mam PC który ją pociągnie, nie mówiąc że jeszcze jej nie skończyli czy PC na którym mogę pograć w każdą inną grę a później zakupić SC.

 

I choć twoją wiadomość odczytałem rano w tramwaju na komórce to nie znaczyło, iż zapoznałem się z zawartością linka który w niej się znajdował. Więc może tu jest problem o który się pytasz.

Zupełnie inną kwestią jest gdzie już po zapoznaniu się z treścią przesłanego przez ciebie linku, posiadam grafikę i szkoda by było kupować nową, także pech iż nie otrzymałem tej informacji z 2 miesiące wcześniej, no ale cóż kto wiedział.

Edytowane przez mm10241

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli chcesz grać w Star Citizena i nie zależy Ci na bonusach które się dostaje za każdy punkt osiągnięcia, to fakt kiedy kupisz grę nie ma znaczenia.

No chyba że faktycznie prawdą okażą się opowieści że sama gra i statki przed premierą będą znacznie droższe ale na tą chwilę to zwykłe wróżenie z fusów  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

Wychodząc z założenia, że pieniądze możesz ulokować w produkt aktualnie dostępny i w pełni grywalny jest bardzo dobrym argumentem i trudno się z Tobą w tej materii nie zgodzić.

 

Wielu z nas po prostu bawi się dostępnymi modułami i czerpie przyjemność z poznawania każdego nowego detalu, który pojawia się w uniwersum, SC jest tworzony na bazie tzw "open development process, więc jesteśmy niejako częścią tego procesu, testujemy patrzymy na zmiany, czasem się zachwycamy, a czasem marudzimy, to też jest sposób na poznawanie gry od kuchni i wspólną zabawę, o ile się docenia takie drobne przyjemności  :D

 

Prawdą jest też, że bez choć najsłabszego ale kompatybilnego sprzętu w  SC sobie nie pograsz, więc jedynym bonusem pozostaje, forum, społeczność i bonusy za strech goal  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim FLY 5 ułamał się guzik nr 2. W Polsce w Agito mnie spuścili na drzewo.

Do UK napisałem pytanie - gdzie mogę kupić guziki, w odpowiedzi odesłali mi nowego Joya.

 

Ogólnie to bardzo fajny joy, świetnie mi się na nim gra. Do porównania mam w domu Thrustmaster Hotas X - joye inne, równorzędne, oba fajne, finalnie zostaję przy FLY5 bo mi do biurka bardziej pasuje.

 

A naprawa guzika jest prosta i na wieki. Blachowkręt.

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Kyokushin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi poradził, by zamontować opaski na sprężynę w równej odległości, dobry pomysł wg was?


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Dobra robota z tym wkrętem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">, no gratki, bo w sumie teraz masz dwa joye :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma joystick na pozbycie się który działa poprawnie ze StarCitizen i tylko zajmuje miejsce chętnie przyjmę.
Pomimo że mój cyborg Evo Force działa raczej mało poprawnie, dziewczyna uparcie twierdzi że innego nie potrzebuje 0_0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Chyba nie chcesz, żebyśmy ci doradzali jakiego joysticka potrzebuje twoja dziewczyna?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_trollface.png"> 


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie sama kupiłam X52 Pro. Ot co.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Cudo. Nie mogę się tylko zdecydować przez cenę.

Co do Cyborgów sam bym mógł nawet chętnie przygarnąć i sprawdzić na własnej skórze czy to naprawdę takie "zło wcielone" i "rozlatuje się po miesiącu grania" co często widzę. Fakt, że rozwalił mi się wiekowy joy, którego nazwy nie nie pamiętam stawia mnie w sytuacji, że raczej muszę zdobyć jakikolwiek co działa, bo raz próbowałem lecieć w symulatorze na klawiaturze i myszce - to nie dla mnie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Rób to co ja i trolluj allegro (ustaw sobie powiadomienia) - ja swojego zdobyłam właśnie tak i to za naprawdę przyzwoitą cenę.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na to cudo poluję, więc jak ktoś ma info gdzie i za ile to chętnie kupię !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Nie powiem ciekawe. Warto spróbować.

Tak na marginesie dwie rzeczy: co znaczy "przyzwoita cena" w tym konkretnym wypadku oraz jak długo "trollowałaś allegro" zanim ta okazja się trafiła.

 

 

Za pamięci. Nie wiem gdzie to napisać więc wcisnę w tego posta. Proszę niech Jaśnie nam Panująca pochwali się wrażeniami z tego cudeńka.

 

Złe Allegro, nie pamiętam jak ustawić te powiadomienia... Może wujcio google pomoże.

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro X55 jest tańszy od wersji Pro to jest dobrze. Jak wyjdzie X55 Pro to ceny będą zupełnie inne. Nie ważne że X52 to poprzednia generacja. Sprzęt trudno zajechać.

Edytowane przez Nebthtet

Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zastanawiam się czy jednak czekać na X55 Pro i kupić nówkę, czy łyknąć używkę X52 Pro, jak myślicie ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to kwestia gustu  i przepastności portfela, która jest raczej spora tu patrząc na wątek starcitzienoholicy.

Mnie osobiście dajmy na to podoba się joy od x52 pro i przepustnica x55 (nie, że ta od x52 jest zła), ale u mnie pewnie by się skończyło na 52, bo "macałem" i wiem jak to dokładnie wygląda, a 55 ze zdjęć, parametrów i recenzji.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Hmmm, szkoda że nie mogę oba po testować, bo u mnie nie jest to zależne od kwoty, a raczej od sensowności zakupu a do tego potrzebuję albo wieli opinii albo własnych doświadczeń.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie wie jak ustawić sobie powiadamiajki allegro:

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

7G2JfPv.jpg


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie wiadomo, czy będzie SC HOTAS. Wiadomo że będzie jakieś urządzenie peryferyjne ale jeszcze niestety nawet nie potwierdzili co to by miało być.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/533-hotas-za-rok/

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez komandor_tarkin
      Assassins Creed Unity - kod XBOX. Jak w temacie. Się rzuciłem na promocję zapominając że już mam na koncie toto. Więc chętnie oddam kodzik, niech się komuś przysłuży.
    • Przez komandor_tarkin
      Oddam kilka kluczy Steam za free, kto pierwszy ten lepszy, decyduje kolejność zgłoszeń. 

      Star Wars Battlefront II (2005)
      Star Wars Dark Forces
      Star Wars Jedi Knight Dark Forces II
      Hearts of Iron III Collection
      Mirrors Edge (stare)
      FTL Faster Then Light
      Limbo
      Mark of The ninja
      Trine 2
      Red Alert 3 Uprising
      Crysis 2 klucz  Origin
      Tomb Rider Underworld
      Tomb Rider Legend
      Tomb Rider Anniversary
    • Przez P107REK
      Witam, mam  kod do gry QUAKE CHAMPIONS który chętnie oddam, komuś potrzebny? 
    • Przez komandor_tarkin
      Kod steam do Grim Fandango Remastered - został mi z paczki HB.   Poszło.
    • Przez komandor_tarkin
      Oddam kupon -50% na Civilization VI Digital Deluxe  na Steam. 
      Edit: Ważny do 30 października
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności