Skocz do zawartości
  • 0
darkmanpl

Nie widze swojej postaci

Pytanie

Może ktoś miał podobny problem?

Gdy odpalam universum nie widzę swojej postaci. Nie widzę swojego ciała, gdy przełacze widok na 3 osobe nie ma nikogo. 

Gdy odpaliłem arene statek jest pusty, leci bez pilota.

 

Kasowałem user

weryfikowalem pliki

ściagałem wszystko od nowa

problem jest w kazdym miejscu w grze

 

 

 

Edytowane przez darkmanpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Panowie dzięki za pomoc.

Dostałem odpowiedź od supportu że naprawione i faktycznie ok.

właśnie odbyłem swój pierwszy start.

Nie znam jeszcze klawiszy ale będę się uczył.

pozdrawiam.

Treść dodana 0 minut później:

I chyba coś zepsuli bo do wyboru na stacji miałem 3 statki.

:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@darkmanpl Co ty biedaku zrobiłeś, że tak zalazłeś za skórę CIG?! :D:D:D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

O ile dobrze pamiętam w filmie "Darkman", owy bohater by mógł być widoczny dla innych, musiał na siebie założyć kompletny strój z kapeluszem albo sztuczną skórę inaczej niestety nie było go widać w każdym miejscu, no więc jak by to napisać, taka karma :P 

A tak na poważnie, jeśli sprawdzałeś już swoje konto na innej maszynie i było tak samo, to ewidentnie problem jest po stronie CIG i po rozwiązanie tam też należy się zgłosić, jeśli nie sprawdzałeś zrób to koniecznie, bo być może niepotrzebnie się z tym sam męczysz. 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Tommy Rich coś w tym jest bo jeśli inni również nie widzą to może warto poczekać z tym problemem do czasu wydania 2.6 bo może się okazać, że w Star Marine działanie w trybie Predatora aka stealth będzie bardzo przydatne :thumbsup:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja mam ten sam problem czasem w PU, po śmierci postaci i respawnie postaci w port Olisar, jednak u mnie to się niezwykle rzadko zdarza ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie też tak bywało ale nigdy permanentnie i częściej chyba zdarzało się sztywno chodzić a właściwie "lewitować" z szeroko rozłożonymi rękami.

Cały urok testowania Star Citizen ;)

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tu jest odpowiedź https://www.reddit.com/r/gamedev/comments/4aqsqj/cryengine_5_now_free_how_does_it_compare_to_ue4/

Tu devsi piszą że CE pomimo, że bardzo ładnie wygląda to "I was working with senior people, people working on all parts of CryEngine and our opinion only got worse as we used it more 

Well, I was working with senior people, people working on all parts of CryEngine and our opinion only got worse as we used it more, so probably not. It is a fantastic engine to look at what never to do.

For example, don't write your physics code as an unreadable mess that require 2 programmers looking at it for an hour to figure what the fuck your function does. Don't put in 7 different memory allocators. Don't use a uint32 for flags if you don't need to (we changed that in the particle system so we would run into hard limitations on how many particles we could spawn). The architecture in general is awful, trying to get very relevant information about the object you are currently handling is amazingly difficult.

It was a general rule that when figuring out how long a task would take, figure out how long it would take normally, then add one to two days for "CryEngine bullshit" depending on the complexity." :P i przez to trzeba dokładać drugie tyle czasu pracy by zrobić to samo :P

Nigdy nie mogłem zrozumieć, czemu dawno temu CR uparł się tak na CE. I co z tego, że w tedy wyglądał ładniej od UE, ale tamten ma dużo bardziej uporządkowany kod i wielokrotnie lepszą skalowalność. :P Stąd tyle błędów teraz.

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W takim razie pisze kolejnego ticketa :) 

pewnie odpowiedza za dwa tygodnie.

szkoda bo kupiłem pakiet 3 tygodnie temu i jeszcze sie nie przeleciałem moim Avengerem. 

Jest to chyba bardzo wczesna alfa a moim zdaniem produkt chyba nigdy nie bedzie skończony.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi gra śmiga świetnie. Gram bez kwiatków jak wyżej. No ale niestety wciąż coś mają nasr....ne bo by takich kłopotów nie było u nikogo. Miejmy nadzieję, że za pół roku w 3.0 będzie dużo lepiej.

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ok @darkmanpl, ponownie przeanalizowałem twoje konto i well... fuck! :D Znowu problem ze strony bazy danych! :D 

Masz bug z permanentną niewidzialnością i do tego nawet nie jesteś w stanie założyć kombinezonu albo kupić nowych ciuchów.  Czyli kolejny ticket do CIG i piszesz, że logowałeś się z innego urządzenia i masz to samo. Tym razem CIG musi Ci sypnąć jakąś rekompensatą... 

Tylko tym razem, zgłaszaj ten ticket do Tech Supportu!!! :D

Z smutkiem muszę Ci też powiedzieć, że twoje konto to taki przypadek raz na 10000 albo i lepiej. :D 

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dzięki Dastro za fatygę.

Niestety mam pecha :(

napisałem i teraz tylko czekać, może w końcu uda mi się gdzieć polecieć :)

 

 

Treść dodana 4 minuty później:
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie dziw się mojemu nastawieniu, wywaliłem 110 dolców i nie jestem w stanie zagrać od 3 tygodni.

Dla przeciętnego Polaka to nie mały pieniądz, pewnie inaczej podchodzą ludzie z państw gdzie takie pieniądze bez problemu przeznaczają na przyjemności bo zarabiają dużo więcej od nas.

Kupowałem już nie raz grę w wersji alfa ale takich problemów jeszcze nie miałem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Sprawdzałem, i możesz przyzwać statek i do niego wsiąść na PU, musisz jedynie przeniknąć przez śluzę powietrzną. Po prostu biegnij cały czas na nią i majtaj myszką lekko na lewo i prawo, aż w końcu się przedostaniesz na zewnątrz. Jedyny minus tego to jest, że nie będziesz widział wszystkich wskaźników na statku ponieważ domyślnie twoja postać jest bez kombinezonu a wszystkie wskaźniki są wyświetlane z hełmu.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Może przeprosiny za problemy? ^^


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie zepsuli, jest głosowanie na stronie RSI https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/15516-Galactic-Tour-s-Bomber-Of-The-Year

Dlatego przed podjęciem decyzji każdy może testować je przez ten tydzień :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A to nie wiedzoałem że każdy, ale w hangarze mam dodatkowo jeszcze horneta. Tylko jak go postawilem w hangarze to na stacji go nie mialem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Mam nadzieję, że już wszystko będzie ok! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności