Skocz do zawartości
gruszek

Qhire Xi'An Scout

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że na tym etapie dla CIG priorytetem jest aby  Xi'An Scout ulotnić tak aby gracze mogli nim szybko polatać.

Maszynka nawet w Hangarze wygląda "nieziemsko" :) a co dopiero jak będzie nam się rekonfigurowała w trakcie lotu ... :thumbsup:

Inna sprawa, że to scout co w pewien sposób może determinować jego aktualne uzbrojenie i ilość załogi.

Kto wie czy za jakiś czas po wydaniu nie stanie się bardzo popularny a CIG przygotuje nam dla niego inną wersję czyli coś takiego czym Super Hornet jest dla Horneta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się tylko tego, że będzie to wielka tarcza strzelnicza, pierwsza w kolejce do namierzania. Działka  łatwo CiG może wzmocnić nawet w obecnym modelu tworząc zestaw 2x2  podobny do Freelancera (kocham ten pomysł :), ale łatwość wstrzelenia się w niego, przy słabej wytrzymałości na ostrzał powoduje, że jako fighter przyda się tylko najlepszym - dla tych może być doskonały bo ciężko będzie zejść z jego celownika (on może w ogóle nie potrzebować gimballi).

Jako zwiadowca powinien się świetnie sprawdzać nawet u słabych pilotów. Raczej nic go nie przechwyci, jeśli sam się nie wda w walkę. Na pewno go zatrzymam co najmniej do momentu przetestowania wersji finalnej. Jest śliczny i pozwoli zwiedzić solo najbardziej niebezpieczne obszary. Tak mniej więcej go widzę na dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Latający transformer" czyli Khartu-Al  Scout w PTU 2.3.0

Animacja startu

http://i.imgur.com/RbuLMRq.gifv

 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co faktycznie tylko 2xS3?

na filmie widzę M5A więc to żadna broń obcych czyli powinno dać się przefitować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie rzeczywiście jest 2 xS3 czyli 2 x M5A. Inna sprawa, że to PTU i taki Freelancer też miał inne uzbrojenie na początku ...

Za pomocą holotable założyłem Tarantule lub Boardswordy

W AC normalnie funkcjonowały choć nie pograłem bo z powodu bug-a miałem widok w kabinie głównie na moje nogi :P

ps.

W Universe działa ok

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawa nie dotyczy bezpośrednio samego statku ale jak by nie było z jego pokładu zrobioną ponoć tą fotkę. No chyba że to fake...

Mamy osobliwość w systemie???

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Mam identycznie więc to pewnie jakiś popularny bug. Mimo to nie widzę obecnie niczego co by przemawiało na korzyść tej futurystycznej krypy poza jej wyglądem.

Nawet system korekcji lotu związany z animacją silników nie bardzo współpracuje gdyż przy locie na wprost z dopalaczem macha skrzydełkami jak ważka na wietrze.

Przy tej kwocie to już wolę Coutlasa Blue.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oceny Scouta poczekam do wydania go w wersji Live bo jakby nie było to każdy ze statków w PTU na początku zupełnie inaczej latał i miał inne uzbrojenie ;) Inna sprawa, że niespecjalnie znajduję dla niego zastosowanie w mojej flocie. Zgadzam się, że w tej kategorii cenowej Cutlass jest bezkonkurencyjny.

ps.

Co do obrazka to imho fake, za wcześnie na takie rzeczy w SC :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko o zastosowanie we flocie rozmyślam. Nie bawią mnie statki za taką kasę tylko dla faktu żeby były i można się na nie pogapić.

On miał już w koncepcji 4xS3 (tyle że w takim setupie byłby mocniejszy dps niż w SH) i w tej wersji można było się nad nim zastanawiać, teraz to wole już jego model w hangarze, no chyba, że dorzucą mu jakiś cloack.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus ja zawsze miałem nadzieję, że scout w locie będzie zachowywał się jak latająca ważka ...

Przy czym z racji tego iż to technologia obcych pilot nie będzie doświadczał przeciążeń z racji gwałtownych manewrów :P

Może mieć małą siłę ognia, może być papierowe ale ma mieć możliwość wykonywania takich manewrów o których pilotom Super Horneta i Sabre nawet się nie śniło :devil:

Po cichu liczę, że CIG pójdzie w tym kierunku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako no to podeślij im ten filmik,  może da im to do myślenia :aha:

co do mojej metafory, zmartwiło mnie to że co innego widać niż się wyprawia.

Pewnie to poprawią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie poprawią mu zwinności lotu oraz szybkości, to statek ten prócz wyglądu nie będzie miał żadnych zalet, na szczęście bez kosztowo można go zamienić na Cutlassa Blue, który ma znacznie więcej zastosowań. Ten statek miał się cechować niezwykłą zręcznością lotu, wręcz nieziemską ( jak na alien ship przystało ), a wyszło jak wyszło. W koncepcie miał 4 działka, i mogło tak zostać najwyżej powinny być to 4xS2, co tłumaczyło by wysoką cenę przy jednoczesnym zbliżeniu się do Horneta ( choć wciąż Hornet byłby bardziej pancerną i tańszą jednostką ).

PS. Obrazek to na pewno fake, choć bym się nie obraził gdyby tak wyglądały duże czarne dziury rozpoczynające skok do innego systemu ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg reddit-a niestety CIG uraczyło Nas niechcianym lub pożądanym (to się jeszcze okaże) prezentem na Święta ...

Tak jak w przypadku Starfarera podnieśli ceny również na Scout-a podwyżka ma wynieść 20 USD.

Wg zrobionych przez jednego z użytkowników screenshota upgrade (aktualnie nie ma już tej opcji w Ship Upgrades)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jeśli tak się stanie to niesie to ze sobą nowe dobre i złe konsekwencje:

  1. pomijając już podniesienie ceny której nikt nie lubi Scout wypada nam z tzw. "kręgu wymiany" za 0 USD czyli Scout = Taurus = Cultass Blue = Retaliator Base = Scout już nie będzie można sobie go zmienić na dowolny statek z tej grupy cenowej
  2. posiadacze Scouta w przypadku dalszego upgrade dostają darmowy bonus 20 USD bo nagle okazuje się, że jest on tyle warty co Sabre :D
  3. no i najciekawsze (pewnie nic z tego nie będzie ale pomarzyć można :D ) czyli co będzie z wykupionymi za 0 USD upgrade z takiego Taurusa/Retaliatora Base/Cutlass Blue do Scouta bo czy nagle okażą się warte 20 USD tak jak na obrazku  ? Pewnie nie ale nie pogniewałbym się na taki Wielkanocny prezent od CIG ... :drool:
Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety wszystkie CCU na Scauta które były po 0$ (a mam ich sporo) teraz są do odkupu za 24$. Tym samym sposobem wyciągam z Buy Back wszystkie CCU dotyczące Carraka i wszystkiego czego jeszcze nie wydali kto wie co się może zmienić, a z hangaru to mi raczej nie zabiorą..

Jest w tym i mała korzyść, przejście ze Scouta na Starfarera będzie 20$ tańsze. Gratuluję wszystkim co ukisili Starfarera w swoich hangarach do teraz. 

P.S. Scauta to sobie wyfarmie bo ładna ważka.

Jest jeszcze mała ciekawostka, przejście z Scauta na Taurusa za całe 0$ :rotfl:

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie te darmowe upgrade trzymam od grudnia na swoim koncie ( bajzel jest z tego wielki i wyszukanie czegoś graniczy z cudem) ale wygląda na to, że warto było.

Niestety moje darmowe upgrade do Scouta nadal w przypadku przetopienia są warte 0 USD ;) ale LIVE jeszcze nie ma więc kto wie ...

Sam w to nie wierzę, że CIG mogło by przypadkiem zrobić Backerom prezent na święta w postaci darmowych 20 USD za każde posiadane upgrade

U mnie jak na szybko policzyłem te posiadane upgrade do Scouta to coś około 300 USD a co w skali całej Społeczności ... ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na taką szczodrość CIG bym nie liczył ale przyznam, że przez swoją manię porządkowania wszystkie wepchnąłem do bay back i teraz D...pa. przynajmniej jeden się ostał w hangarze. Jest nauczka na przyszłość.  Propagowanie zbieractwa rośnie :tongue:

Teraz trzeba będzie się pilnować co się topi bo można będzie sporo stracić.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to temat o statku, nie o CCU :(

Polatalem wczoraj troche ... super zwrotny, hamulcy - brak.
Z sentymentu zamontowalem Omnisky 6 z 315 - Statek wyrabia pod wzgledem zasilania, z grzaniem gorzej, ale mimo to lepiej niz 300
majac doswiadczenie z tym jak dryftuja 300 jedyny problem jaki mam z tym statkiem to przyzwyczajenie sie do predkosci
Kto umial dobrze latac 300 na chwi;le obecna dobrze sie w tyj zabawce powinien odnalezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jest jeszcze dodatkowa korzyść jak zamontujesz Omnisky VI zamiast M5A Laser Cannon to wtedy działka można umieścić na gimbalu, prawdziwa gratka dla ludzi przyzwyczajonych do sterowania myszą, a przy prędkości Scouta przydaje się szybki przelot i skręcanie dział na cel ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności