Skocz do zawartości
Zerat_KJ

Drake Caterpillar

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z tego co wiem jestem jedynym wlascicielem Caterpillara w naszej malej spolecznosci smokow
Na pewnym etapie na pewno pojawia sie ponownie na sprzedaż, na pewno wraz z ich wprowadzeniem do Hangaru i pozniej wraz z variantami ...

Ktos planuje kupic to cudo ?

Troche statystyk:
Dlugosc 66.5m (miedzy Retaliator a connie)
Szerokosc 22 -- nieco szerszy od rozpietosci skrzydel Horneta
Wysokosc 14 - pol metra wiecej od Connie

Posiada dzialka klasy 2, 3 i 4

Dodatkowe wyposażenie - Tractorek zasysajacy ;p

Statek preferowany przez piratow ze wzgledu na grubszy pancerz, duza ladownie, i miejsce na zaloge w celu abordażu jednostek nie tylko handlowych. Od pierwszych chwil reklamowany jako "zly freelancer", gabaryty statku i jego ostatnia aktualizacja ladownosci jednak coraz bardziej odstepuja od tego przydomka.
Modulowy wyglad sugeruje duzy poziom customizacji

Oficjalnie statek transportowy, osobiscie czuje ze czesto bedzie stosowany jako jednostka medyczna lub zbierajaca zlom.

Update from anniversary sale
Kilka nowych fotek


Moja nowa tapeta
Caterpillar_windowframe_final.jpg

Widok od przodu
Beauty-Render05.jpg

Od tylu ... a w statystykach nadal pisze ze ma tylko 2 silniki :D
Beauty-Render02.jpg

Moze dlatego ze pierwotnie mial wygladac tak, to wyglada jak "freelancers evil twin" the Cutlass ;]
Cat-Round2-VersionA_copy.jpg


--------------================== UPDATE - CATERPILLAR LOVE !! ================-------------------------
W ostatnim czasie doszlo troche dobrego info dla wlascicieli Caterpilerow
Na poczatek galeria  
http://imgur.com/a/WZNUm  

Troche extra danych ktorych nie podalem do obrazkow
- command module jest planowany by mial tylko 1 poziom (mial byc 2 poziomowy)
- oryginalny Caterpillar mial miec 4 moduly + frontowy, aktualnie jest ich 5. Na Glownym temacie zrzeszajacym wlascicieli Caterpillerow mowi sie ze jest to rekompensata za usniecie kwater zalogi z command module
- command module moze sie odczepiac i przyczepiac wedle woli zalogi, jednak ma ograniczone mozliwosci lotu / skoku
- command module ma byc zmniejszony by umozliwic otwieranie scianek bocznych dla pierwszego modulu (duza wersja blokuje ich otwieranie). Podobno bedzie warto otwierac moduly
- wszystkie drzwi / grodzia pomiedzy modulami mozna poszerzyc by przenosic przedmioty miedzy modulami
- tylne silniki boczne sa beda ruchome, podobnie jak w Cutlass

Dziekuje za uwage

Edytowane przez Zerat_KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boję się że toto będzie się strasznie wlec z dwoma silnikami vs 4 główne Lancera MAX...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myslę nad nim jeszcze, właśnie pod śmieciarkę. Zobaczymy co i za ile się pojawi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie że to bardzo podobne jest do Caldaryjskiego snajpera "Rokh" zresztą bardzo ciekawy i przydatny statek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

 

8bdfc958-1a30-40d1-90f2-1d3db0a81a02.jpg

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce sprzedać z LTI za 225$? Coś tu nie pasuje. Tyle kosztował w sklepie RSI. Można go spokojnie pchnąć za więcej...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regresor a możesz wytłumaczyć co to jest ten ,,badge na Caterpillara''?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_blush.gif">, statkiem bym się chętnie zaopiekował :laugh:


4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc mam konto do którego przypisana jest możliwość kupienia Caterpillara z LTI za 225$.

Jeśli chcesz mogę zrobić screeny  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez RegresorCienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Caterpillar kosztuje tylko co Connie, cena 225 oznacza ze konto posiada status Original Backer (z czasow kickstartera) .. tylko wlasciciele Caterpillera moga kupic nastepnego z LTI ale nie mozna go nikomu podarowac / odsprzedac z poziomu strony, jedynie z poziomu gry po wyjsciu PU
Jaa Caterpilerka kupilem podczas jego 2 wyprzedarzy  - wrzesien 2013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu napisałem do supportu i dostałem możliwość kupienia Caterrpilara po oryginalnej cenie oczywiście z LTI ale z tego co wiem to się już skończyły.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodalem najnowsze obrazki do 1 posta
Ostatni wyjasnia dlaczego w opisie Caterpilerka jest znienawidzone przez wielu "freelancers evil twin"

Dla tych co maja tego transportowca, pozostaje nam poczekac do PU alpha zanim to cos bedzie  widoczne w hangarze lub zdolne do lotu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">

Edytowane przez Zerat_KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catepillar znów w sprzedaży. Poważnie zastanawiam się nad jego zakupem, jako cargo ship + multi role  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> osoby które go posiadają wyśledziły gdzieś jeszcze jakieś nowe informacje o nim?

 

EDIT:

Wiadomo jak będzie rozwiązana widoczność po prawej stronie mostka? Bo póki co widać na przód i lewo...

Edytowane przez Meandester

Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Grafiki większości statków dostępne do pobrania na serwerze TeamSpeak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Turbo nooba  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> jak gdzie je pobrać :P na TeamSpeak ogólnie ja gadam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Klikasz prawym na główny kanał AD. Wybierasz Open file browser.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale nie znalazłem Caterpillar :/


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wejdz w jump Point u tam jest Zip grafik. 1gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ temat odżył za sprawą dostępności Caterpilara, czy ktoś jeszcze chętny na ten statek, bo ja się zastanawiam  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam, nie sprzedaje, nie przetapiam ;]
Nie pamietam czy na TS sa jakies ine grafiki ponad to co mamy tutaj, chyba ze przekroj modulu dowidzenia

Ta krypa od poczatku byla traktowana jako multi-role i modularny
Jako ze nie ma on wysokiego priorytetu nie ma sie co go spodziewac w tym roku zeby byl zdolny do lotu, male szanse tez zeby byl w hangarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa nowe rendery Caterpillara już [w naszej galerii]


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w RtV nr 60 padły dwa słowa: "Caterpilar variants" ...  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Ten statek jest wprost stworzony do rozbudowy o różne moduły i podzespoły więc może coś jest na rzeczy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet wszedłem w ten twój link i mnie na Horneta wywaliło, a Caterpillara w ogóle nie widzę.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj kochany, zapłon szachisty objawiasz. Link sprzed upgrade forum, a wiesz że galeria poległa więc numerki kategorii się pozmieniały  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności