Skocz do zawartości
Shamoth

powitanie Dzieńdobrywieczór - Shamoth

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy nie jestem ale w końcu wypada się przywitać, szczególnie że od jakiegoś czasu nie mogę nic przeczytać nie mając 3 postów ;) 
Pisać o byle czym, bez humoru czy różnych podtekstów nie potrafię także kończę te skromne powitanie...

Edytowane przez Shamoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shamoth

Witam Kolegę z forum Frontiera :D

Fajnie, że się odezwałeś :tongue:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli wdrażam się w SC, myślałem że z klawiszologią będzie gorzej ale chyba jest mniej niż w ED. Przynajmniej na razie póki używam standardowych ustawień ;)
Przy okazji chciałem to i owo doczytać jak to forumowa pijawa, która latami może ssać informacje bez odzywania się ale wszędzie restrykcje także nie miałem wyboru :tongue:

Edytowane przez Shamoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskie forum Frontiera wysyła szpiegów? :D Żarcik taki oczywiście, bez obrażania się proszę :P

Witaj na tym skromnym padole Star Citizenowym... Jeszcze chwilkę i będziesz mógł dalej bezkarnie ssać informacje bez odzywania się. Chociaż lepiej by było jakbyś na stałe zaczął się odzywać :))

Pozdrawiam!

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He's a Western Spy!

 


| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, zaraz napisał:

Polskie forum Frontiera wysyła szpiegów? :D Żarcik taki oczywiście, bez obrażania się proszę :P

Witaj na tym skromnym padole Star Citizenowym... Jeszcze chwilkę i będziesz mógł dalej bezkarnie ssać informacje bez odzywania się. Chociaż lepiej by było jakbyś na stałe zaczął się odzywać :))

Pozdrawiam!

 

Hehe, ogólnie szukam i czytam jak mam z czymś problem także wielkie dzięki za te skryte życzenia mnóstwa problemów i kłód pod nogi w SC ;) 

11 minut temu, Dako napisał:

Oj tam :D

"Dajcie Pany spokój", toć to porządny człowiek jest ...

:chris_approves:

 

W sumie nie wiedzą o co proszą, dobrze że tu nie ma polityki przeciw gorszeniu dzieciarni ;) 
No chyba że coś się pozmieniało w regulaminie... lepiej sprawdzę zanim się rozkręcę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Shamoth napisał:

W sumie nie wiedzą o co proszą, dobrze że tu nie ma polityki przeciw gorszeniu dzieciarni ;) 

Przecież tu same stare pryki na tym forum, lol. :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi już nic nie zaszkodzi.


| MOBO: MSI X79A-GD45 Plus | CPU: Xeon E5-2665 + SPC Fortis 3 | RAM: Crucial Tactical DDR3 16GB (2*8GB) 1600MHz CL8 | GPU: SAPPHIRE NITRO+ RX480 8GB |
| HDD:
 WD 650GB 7200RPM | SSD: 2x GoodRam Iridium Pro 240GB | PSU: SPC Enduro FM1 Gold 650W | CASE: Aerocool Orange DS 200 | OS: Windows 10 Pro x64

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dastro napisał:

Przecież tu same stare pryki na tym forum, lol. :D

Wypraszam sobie! Jeszcze kilka wiosen musi minąć by mi miano pryka przysługiwało, choć czasami sam już nie wiem...

 

A kolegę serdecznie witam na forum i zapraszam także na Discorda - zawsze miejsce do luźniejszej rozmowy.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jazz napisał:

Ja tylko powiem: witaj na forum SCPL. Na temat EDka nic nie powiem bo mam zakaz od Miecia :)

@Nebthtet kiedyś Cię zje za tą formułkę haha. :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dastro napisał:

@Nebthtet kiedyś Cię zje za tą formułkę haha. :D

@Dastro kto by się oparł tym kolesiom? 

http://vignette2.wikia.nocookie.net/edwikia/images/8/8b/Eds.gif/revision/latest?cb=20070504055247

 

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jazz napisał:

Heh, bajka która uczyła mnie angielskiego za młodu na CartoonNetwork! :D haha No i odpowiednio mnie skrzywiła psychicznie. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

która latami może ssać informacje bez odzywania się 

Shamoth, społeczność Star Citizen jest jak Borg. Wszyscy ulegają niekontrolowanemu przeobrażeniu i ostatecznie robią to samo i mówią to samo, czyli non stop rozmawiają o statkach i wciskają "Pay". :) Także niestety "Twój opór jest bezcelowy", powtarzając klasyka. :)

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez bartnik
      Witam. Mam na imię Maksym, czuje się strasznie wciągnięty tą grą ale muszę znaleźć trochę pomocy na forum. Mam nadzieje, że mi się to uda. A na codzień prowadzę agencje interaktywną [SPAM]
    • Przez JamieCormier
      Cześć wszystkim. Ostatnio mam irytujący problem z moim kontem Steam. Moje konto Steam jest pełne znajomych i wielu z nich wysyła do mnie wiadomości. Wiadomości są w porządku, ale otrzymuję setki powiadomień ze Steama o tych wiadomościach.
      Nie chcę być niewidoczny lub offline z mojego konta Steam. Czy istnieje sposób na wyłączenie takich powiadomień? Każda pomoc będzie mile widziana.
    • Przez SpaceGamer
      Witam. Wczesniej nie bylo okazji wierc teraz sie przedstawiam.
       
      Od lat jestem kreatorem w Star Citizenie ale do tej pory pracowalem tylko po angielsku.
      Czas na zmiany. Teraz bede kreowal rowniez dla polskiej spolecznoisci.
      Na poczatek coz z YT:
      Witam i zapraszam do ogladania.
      Moj pierwszy cinematics ze Star Citizena. Taka ewolucja od wirtualnej fotografii.
      https://youtu.be/R96rDYXJ4tE
      Przypominam tez, ze w czwartek o 21.00 bede streamowal Star Citizen po polsku. Bedzie bounty 27k za misje (15 min i male ryzyko), troche fotografii i pogadamy o Daymar Rally jaki, ze jestem czescia grupy organizatorow.
      Link do kanalu:
      https://www.twitch.tv/spacegameruk

    • Przez Mereen
      Cześć. Trafilem na forum przez spectrum / discord. Dobrze wiedzieć, że SC ma się w Polsce tak dobrze. Sam zacząłem ledwie parę dni temu. Jak mogę jakoś pomóc dajcie znać  
    • Przez RoloViking
      Jestem graczem od przedszkola i bardzo poważnie podchodzę do tego jak gram. Lubię się przygotowywać do każdej gry niczym słynny biały wilk  
      Razem z chłopakami gramy w Albion Online i jeśli ktoś chce dołączyć to piszcie na priv, szukamy 2 os
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności