Skocz do zawartości
  • 0
darkmanpl

nie wchodzi do hangaru, nie mam statku

Pytanie

Zakupiłem pakiet gry ze statkiem (avenger), jestem zarejestrowany, gra uruchamia się normalnie.

Niestety jak chcę wejść do hangaru po jakiś 30 sekundach wyskakuje błąd i informacja że mogę zaraportować ten błąd. - crash

na terminalu w stacji nie mam statku do wyboru, jest pusto.

W opcjach gry w miejscu gdzie wybiera się hangar mam pusto. Na stronie nie idzie już zrobić ustawień hangaru jak to było wcześniej.

Do universum wchodzi normalnie niestety nie mam statku. Mogę jedynie chodzić sobie po całej stacji.

kasowałem katalog user, weryfikowalem pliki, przeinstalowałem i nic...

pomocy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Support odpowiedzial po prawie dwoch tygodniach. 

Zrobili cos z baza danych i teraz moge wybrac hangar.

mam problem z grafika. Nie widze swojej postaci. Jak dam widok z 3 osoby nikogo nie widac, odpalilem arene i statek leci bez pilota. Nie wiem jak temu zaradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hej @darkmanpl 

W hangarze podejdź na środek podłogi, powinien pojawić się niebieski, okrągły punkt. Jak w niego klikniesz dostaniesz opcję wyboru statku, odsuń sie po wyborze statku na pewną odległość. Pojawi się twój statek i będzie dostępny także w porcie Olisar.

PS. Czy na stronie RSI w swoim profilu masz przy zakupionym statku zielony napis Attributed ?

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2016_09/atrib.JPG.805b1aa8ffa62c60c81d63e687a19280.JPG" data-ratio="38.55">

 

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Whyduck z tego co ja zrozumiałem, to koledze się gra wywala podczas ładowania hangaru. Czyli nie dogrywa mu, a w trakcie jest crash. 

Jak dla mnie to jest sprawa dla obsługi. Coś nie pykło w bazie danych podczas kupowania przez Ciebie pakietu z grą. Najprościej będzie napisać ticket opisując problem, a na pewno obsługa to naprawi. Bo to nie wygląda na problem z Twojej strony, tylko po prostu coś od ich strony. 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To może taki myk:

So… how do I choose my Hangar?

Choosing your hangar now happens on the Options menu.
Select the hangar from the Game Settings menu and then return to the Main Menu for it to take effect.


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety czas oczekiwania nie jest najmocniejszą stroną CIG. Poczekaj do Do Piątku i ponów. 

Ewentualnie pomyśl czy nie przekazałbyś hasła do gry osobie która jest bardziej zorientowana i po objawach może coś by tobie podpowiedział. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Przez Gamescom mają dużo ticketów do obrobienia, możesz nam udostępnić SS albo video tego problemu?


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

od 9 dni nikt nie odpowiedział na moje zgłoszenie :(

obsługa bardzo słaba.

Ponowiłem zgłoszenie parę dni temu i też cisza.

Zapłaciłem i nie mogę grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi to wygląda że nie masz wszystkich plików gry. Proponuje wywalenie wszystkiego i ściągnięcie od nowa. Dawno temu miałem ten sam problem i to mi pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

niestety @Dastro zalogował się na jego konto i ma dokładnie to samo.

@darkmanpl sugeruję jeszcze trochę cierpliwości, jeśli ponowiłeś tiketa ujmując w nim numer wcześniejszego i wyjdzie, że to ich wina może zyskasz coś ciekawego jako zadośćuczynienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Poniżej link do podobnego zgłoszenia, kliknij w ostatnim punkcie "Contribute" I can reproduce i dodaj swój komentarz, nie musi być obszerny.

https://robertsspaceindustries.com/community/issue-council/star-citizen-alpha/SC-30095-No_Hangars_Under_Options__Go_To_Hangar__Crashes

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No niestety trzeba czekać, aż support zareaguje. Tak jak @Nexus wspomniał, jak dodasz do tego zgłoszenia, że jesteś "niezadowolony" z powodu długiego czekania na możliwość grania w SC to CIG sypnie czymś w postaci zadość uczynienia np: 5000 UEC albo 5-10$ na konto. Z tego co pamiętam, takie zadośćuczynienia pare osób od nas na forum otrzymywało za długie czekanie na odpowiedź supportu.

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeszcze taki hitły plan zrodził mi się w głowie, aczkolwiek ma małe szanse powodzenia bo jeśli Dastro logował się na konto i wywala to ewidentnie błąd w bazie. Ale może jak by kolega jeszcze powiedział jaki pakiet kupił/co powinien mieć to może Dastro spróbował by na koncie kolegi pomajstrować z plikami z folderu USER, tylko trzeba by znaleźć kogoś kto ma podobne/identyczne graty na koncie żeby podrzucił potrzebne pliki. Może tak z cache pozwoli coś odpalić...

Edytowane przez Shamoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A próbowałeś zmielić i odmielić pakiet? :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To jest ewentualny walkaround o ile oczywiście nic Cię to dodatkowo nie kosztuje i posiadasz tego tokena do odkupienia zmielonych paczek za kredyty RSI$. @darkmanpl spróbuj tego co Quelen napisał! :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

VAT

Ty nie masz kupić nowego pakietu, ale odkupić stary (jeżeli to było po rozdzieleniu SQ42 i PU to nawet nowy) za kredyty RSI (vatu tu już nie ma), a jak masz adres rozliczeniowy w Polsce to masz domyślnie podane ceny z vatem. Gdybyś przy finalizacji wybrał kredyty RSI to by kwota vatu zniknęła.
VAT jest naliczany tylko na "nowych" pieniądzach.

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak jak @Amb3r napisał, nie liczysz do tego VATu bo odkupujesz za RSI dolary co są na twoim koncie, na RSI.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fajnie, że działa :thumbsup:

Co do problemu:

1. Kasowanie USER zrobiłeś ?

2. Weryfikacje plików również ?

3. W UNIVERSE problem również występuje ?

Może być tak, że dziś nie widać a jutro będzie ok ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności