Skocz do zawartości
Atenogenes

witam Atenogenes

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy w naszym kosmicznym gronie! Zachęcam do odwiedzenia naszego  TeamSpeaka, tam zawsze ktoś gra w SC, i ewentualnie odpiwie na nurtujące cię pytania, na które byś nie znalazł odpiwiedzi w naszym forum. Do odblokowania pełnego forum wymagane są 3 posty, wiec napisz coś szybko i ciesz się wiedzą tu zawartą. :-)


 

Nie masz jaj, zostań pantoflarzem...

Masz jaja, to masz własne zdanie. Masz zdanie, to na ich zdanie masz wy****ne.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno skorzystam z TSa. Jak tylko znajdę wolną chwilę to wejdę na kanał. Na razie spróbuje samemu poszukać czegoś na forum. Jak czegoś nie będę wiedział to się zgłoszę.

Edytowane przez Atenogenes

sygnaturaAtenoStarCitizen.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Atenogenes na naszym forum! Takie przywitania to coś pięknego, a ludzie się pytają po co w ogóle to u nas jest. W twoim przypadku mam od razu przyjemność z bardzo ciekawą osobą! :D Wpadaj na TS kiedy tylko znajdziesz czas no i zachęcam do aktywnego uczestniczenia na forum! ;)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oficjalnie najlepiej napisane przywitanie od dłuższego czasu, wzorcowe wręcz :D Witam na naszym forum i zachęcam do napisania jeszcze jednego posta w celu odblokowania reszty forum, a jak się już u nas zadomowisz to może przemyślisz dołączenie do naszej Smoczej organizacji ;)


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Frosty napisał:

To jest oficjalnie najlepiej napisane przywitanie od dłuższego czasu, wzorcowe wręcz :D Witam na naszym forum i zachęcam do napisania jeszcze jednego posta w celu odblokowania reszty forum, a jak się już u nas zadomowisz to może przemyślisz dołączenie do naszej Smoczej organizacji ;)

Myślałem o wstąpieniu do Waszej organizacji. Jeżeli mnie moje niebieskie oko nie myli, to jest to najliczniejsza polska organizacja. Jeżeli nie będą przeszkadzać mi żadne chochliki, demony i inne gnomy to wieczorem złożę podanie :D


sygnaturaAtenoStarCitizen.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez qla18
      witam ....mam zamiar pobawic sie w SC...zastanawiam sie od czego zaczac gre i szukam porad na waszym forum,mam nadzieje ze znajde tu potrzebne informacje....
       
    • Przez vinnie89
      Cześć wszystkim!!
      Jestem nowy na forum i w grze  liczę na pomoc przy pierwszych krokach
      pozdrawiam!!
    • Przez Tedxxx
      Czesc jestem Tedxxx
      cos o sobie... ucze sie latac, nowy w grach typu "space shooting" tak ze chetnie sie wszystkiego naucze
    • Przez podwik
      Witam wszystkich,
      mam na imię Maciek, mieszkam we Wrocławiu, mam 34 lata (od wczoraj, sic!). Pomyślałem, że w prezencie urodzinowym sprawię sobie SC  Po rozczarowaniu No Man's Sky wiążę z grą ogromne nadzieje.
      Pozdrowienia dla wszystkich, do zobaczenia w innych działach i samej grze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności