Skocz do zawartości
Frosty

The Lord Inquisitor

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne część z was słyszała o pewnym fanowskim projekcie, ale dla niewtajemniczonych jest to film CGI w uniwersum Warhammera 40k, który tworzy 10 osób i powstaje od 6 lat . Został już opublikowany prolog, który możecie zobaczyć na samym dole. Reszta filmu ma wyjść do końca przyszłego roku. Trzeba przyznać, że mają ludzie talent :)

A oto strona projektu: http://preview.thelordinquisitor.com/

 


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

There is only the Emperor, and he is our shield and protector.
Burn the heretic. Kill the mutant. Purge the unclean.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Amb3r napisał:

There is only the Emperor, and he is our shield and protector.
Burn the heretic. Kill the mutant. Purge the unclean.

Jak to czytam to mam wrażenie, że projekt jest sponsorowany z funduszy PISu :-)


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Whyduck napisał:

Jak to czytam to mam wrażenie, że projekt jest sponsorowany z funduszy PISu :-)

Taki mamy klimat :P

Najlepsze jest jednak to, że on (Imperator) wcale tego jak 40k wygląda specjalnie nie chciał, na dobrą sprawą to był człowiekiem nauki ^^

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
                        -Bjorn the Fell-Handed, Venerable Dreadnoughtof the Space Wolves

Podziękuj Herezji Horusa, która sprawiła, że Imperium Ludzi zmieniło się z zaawansowanego i postępowego w to co wszyscy (chyba) znamy i kochamy (a jak nie to Inkwizytora już widzieliście :P).

Oczywiście o ile czegoś nie pochrzaniłem, dość dawno patrzyłem na genezę młotka 40k.

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie mówiłem, wypisz, wymaluj towarzysz Jarkacz  :rotfl: 


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.09.2016 at 23:03, Amb3r napisał:

Taki mamy klimat :P

Najlepsze jest jednak to, że on (Imperator) wcale tego jak 40k wygląda specjalnie nie chciał, na dobrą sprawą to był człowiekiem nauki ^^

God-Emperor? Calling him a god was how all this mess started.
                        -Bjorn the Fell-Handed, Venerable Dreadnoughtof the Space Wolves

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutne wieści dla nas. Nic poza prologiem nie zobaczymy z Lorda Inquisitora.

 

 

Osobiście trzymam za gościem kciuki, bo jest dobry w te klocki.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :(


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapowiadało się świetnie. Wkurzający co prawda ten inkwizytor z prologu ale samo wykonanie zacne.


81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w zasadzie możesz robić co chcesz to bycie dupkiem wychodzi często przy okazji w wielu wypadkach. 


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niby tak, ale można móc wszystko a być dupkiem raczej rzadziej niż być nie-dupkiem - vide Eisenhorn czy Ravenor. Ale to raczej wyjątki jeżeli chodzi o tę służbę.

Edytowane przez komandor_tarkin

81fdd98d-c046-4380-baf9-104380c4eec2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez SepReykan
      Witam wszystkich.
      W ramach umilania sobie czasu oczekiwania na SC, czy znajdą się chętni na partyjkę albo kilka Stellaris'a lub Total War Warhammer 2 (mortal empires)?
      Szczegóły się omówi jak będzie zainteresowanie tematem.
      Poziom bez znaczenia, liczą się chęci - sam w TW Warhammer'a  nigdy jeszcze nie grałem w multi. Chciałbym spróbować. W Stellarisa grałem, ale nie dużo. Co do drugiego, idealnie by było więcej niż 2 osoby.
      Kontakt możliwy na forum jako odpowiedź do tematu, lub bezpośrednio na discordzie (nick: SepReykan).
      Pozdrawiam.
    • Przez Nebthtet
      Widzę, że jeszcze nikt nie napisał a to grzech normalnie. Between the Stars to całkiem ciekawa propozycja będąca realizacją pomyślnie ufundowanego projektu na Kickstarterze. Wcielamy się w rolę kapitana statku płci dowolnej, którego tworzymy samodzielnie. Postać ma cechy pozytywne i negatywne, statystyki, zdobywa doświadczenie. Członkowie załogi również. W grze jest ciekawie pociągnięty aspekt RPG - kośćmi będziemy rzucać nieraz, dialogów jest sporo, craftować można, zmieniać wyposażenie statku i kombinować na wiele sposobów też.
      Tak, statki też można zmieniać.
      Gra jest indie, mocno indie, co widać i czuć. Ale ma klimacik. Aktualnie w early accessie, tak więc są szanse że voice acting, balans (pociski rakietowe są ponoć totalnie OP) i bugi się poprawią. Widok w grze z trzeciej osoby na statek - ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Decyzje wpływają na przebieg fabuły, jest wiele układów pomiędzy którymi skaczemy wykonując misje... Nie powinno być nudno.

      Na Steamie (i nie tylko) można pobrać bezpłatne demo zawierające prolog gry i uczące, jak w to grać. Przeszłam i chciało się więcej. Gra aktualnie jest za ok. 65 zł i nie powiem - kusi mnie.
       
      Tutaj krótkie spojrzenie od SidAlpha:
       
    • Przez Nebthtet
      Hellion to dziejąca się w kosmosie gra mająca być połączeniem survivalu i space sima. Jako jeden z wielu kolonistów podróżujących do odległej gwiazdy budzisz się z hibernacji po prawie stu latach widząc zgliszcza pozostałe po pierwszej kolonii zbudowanej przez ludzi.
      Stawimy czoła niebezpieczeństwom takim jak próżnia, ekstremalne temperatury, zabójcze promieniowanie. Konieczne będzie poszukiwanie podstawowych zasobów (powietrze, woda, jedzenie, itp.).

      Autorzy planują zawrzeć w grze następujące rzeczy:
      Sandboksowy kosmiczny survival z widokiem z pierwszej osoby. Pilotaż statku, realistyczna nawigacja i skanowanie. Statki wieloosobowe możliwe do obsługi przez wielu graczy na raz. Możliwość naprawy i wykorzystania wraków statków, wydobywania surowców z asteroid i komet. Odzyskiwanie części, prowadzenie badań i ulepszanie sprzętu. System uszkodzeń statków, systemów i sprzętu. Kompletny układ planetarny oparty na realnej fizyce newtonowskiej z mechaniką orbitalną dla wszystkich planet, stacji i statków. Konieczność zdobywania powietrza, jedzenia, wody, itp. Świat bez "szwów" - zero ekranów ładowania podczas podróży między planetami, księżycami, asteroidami, a także pomiędzy statkami i stacjami. Możliwość zwiedzania w trybie EVA stacji kosmicznych i wraków statków w warunkach nieważkości oraz sztucznej grawitacji. Intensywną rozgrywkę w trybie multiplayer z możliwością PvP (brak wymuszonych sojuszy i bezpiecznych stref z zawieszeniem broni). Realistyczne efekty dźwiękowe (brak odgłosów w pełnej próźni), zbliżeniowy chat głosowy, możliwość podsłuchiwania niezabezpieczonych kanałów radiowych. Fabuła pozwalająca na odkrycie historii zniszczenia kolonii. Walka z uwzględnieniem mechanik abordażu, hakowania, realistycznymi modelami obrażeń. Mechanika permadeath. Powyższa lista jest imponująca, tak więc okaże się czy twórcy podołają tak ambitnemu zadaniu.
        
       
      Udostępnienie wersji Early Access na Steamie planowane jest na styczeń 2017.
    • Przez Nebthtet
      Studio Red Bull Gaming nakręciło serię zatytułowaną Levels - the art of Game Development. Ma ona przybliżyć studia oraz sylwetki twórców ciekawych i porywających gier indie - zobaczymy tam i Star Citizena. Dzieło Chrisa Robertsa ma towarzystwo godne uwagi, albowiem są to m.in. Dead Cells, Monument Valley oraz twórczość Petera Molyneux (który mimo ekscentryczności i mnogich konfabulacji stworzył jednak wiele ambitnych i ciekawych gier).
      Na chwilę obecną udostępniono trailer oraz pierwszy odcinek serii (w którym poznacie bliżej twórców gry Cuphead). Jeśli zostanie zachowana kolejność z grafiki promocyjnej, to Star Citizen będzie trzecim z kolei prezentowanym projektem.
      Rzecz jasna społeczność Star Citizena nie ustaje w analizie wszystkich materiałów jakie tylko trafiają do internetu, a więc i na trailerze już dostrzeżono podobizny wcześniej niewidzianych aktorów, jacy prawdopodobnie trafią do gry. Aktualnie na bazie stopklatki na reddicie obstawiani są Alan Tudyk oraz Damian Lewis. Mnie tam osobiście pokazane modele niezbyt przypominają któregoś z nich. A wy macie swoje aktorskie typy?

       
      Poniżej pierwszy odcinek Levels traktujący o grze Cuphead.
    • Przez Frosty
      Niedawno odkryłem kanał, który tworzy mini serię o Space Marines z uniwersum Warhammera 40k. Jakość animacji jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie, że zajmuje się tym tylko jedna osoba. Jednominutowe odcinki, których docelowo ma być 5, są być publikowane bez żadnego harmonogramu, ale może je dzielić nawet kilka miesięcy przerwy w publikacji, więc radzę się uzbroić w cierpliwość. Poniżej możecie zobaczyć teaser oraz dwa opublikowane odcinki.
       
       
       
       
      For the Emperor!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności