Skocz do zawartości
  • 0
AAAron

Wymagania StarCitizen

Pytanie

Wiem ze pewnie gdzies juz to pytanie padlo i na innych stronach sa podane wymagania lecz nie minimalne tylko rekomendowane  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">(

Moj sprzet:

Intel Core 2 duo e 7400 @2.8 Ghz

5 gb RAM ddr2 800 Mhz

Geforce 9600 gt Super Sonic 512 mb

 

dam rade pograc w star citizen ? bo chetnie bym zakupil :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Odkopuję bo jeszcze ktoś się zasugeruje treścią nie sprawdzając dat postów. Aktualne wymagania Star Citizena znajdziecie w dziale FAQ:

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ojj @AAAron, słabo szukamy, słabo czytamy.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Proszę. 

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przenoszę do odpowiedniego działu.

 

AAAron, zajrzyj również tutaj: http://star-citizen.com.pl/forum/index.php/topic/228-rozwi%C4%85zany-niski-fps-gra-rwie-vanduul-swarm/?p=4588


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie piszę w formie chwalenia się (bo nie ma czym, by było jasne) ale muszę przyznać, że jestem zaskoczony jak płynnie gra w 1080p działa na sprzęcie 

 

GTX570GLH,

8GB RAM

i72600k

 

czyli sprzęcie sprzed 3 lat.

Ustawienia grafiki są na High i wygląda pięknie. Żadnych zrywów animacji, świetny "flow". O, muszę dodać - pojawia się przycięcie jak przychodzi kolejna fala ataków - tak na 0,5 sek. w momencie kiedy pojawiają się czerwone napisy o pojawiających się jednostkach. Przycięcie to jednak nie wynika z obciążenia grafiką, a doczytaniem nowych jednostek i w ogóle nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przycięcia są bo to jeszcze wersja Alfa, ja mam dużo mocniejszy sprzęt od tego o którym piszesz i też potrafi chrupnąć w momencie pojawienia się kolejnej fali.

 

Tak więc na pewno będzie lepiej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie w hangar wygląda obłędnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Jednak jest rzecz która mnie wkurza i ciekawe czy innych konfiguracjach sprzętowych występuje, a mianowicie mam coś w rodzaju pływania grafiki co objawia się tylko w ruchu kamery w widoku pierwszoosobowym - rozglądam się po hangarze czy statku, zatrzymam ruch myszki w jednym miejscu i wtedy SC samoczynnie przesuwa obraz jak by używał opcji równaj do siatki, a po jego zatrzymaniu ( jest to mniej więcej sekunda ), poprawia znacznie generowany obraz ( może przeciąga jeszcze jakimś filtrem, lub antyaliasingiem ), generalnie to wkurza, bo każdy minimalny bezruch myszki daje taki efekt.

 

Słowem jak by ktoś cały czas stał za mną i poprawiał mi głowę, paranoja !   :D

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tak wlasnie te plylwanie jakby kolo chodzacy byl pijany i na prawo go sciaga. czasami nie otweraja sie w statku drzwi, etc, wczesna wersja nie bede się wczuwał z oceną, ale dobrze ze nie tylko mi ta kamera tak dziwnie sie zachowuje.

 

brakuje mi troche dymu i takich dopieszczających oko elementów. moze to wyjdzie w ostatecznej wersji gry.... co prawda nie jestem takim onanistą zeby sie podniecac drobnymi szczegolami VFX, ale ostatnie produkcje ( bf4 ) troche mnie rozpiescily i bez takich cząsteczek, światla , motion blura gra wyglada tak sobie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Z poruszaniem w hangarze mam dokładnie tą samą sytuację. Ekstremalnie robi się z "korektą" ruchu podczas chodzenia po statku (315p).

 

Mały offtop wywołany skojarzeniem dot. samego Hangaru.

Strzelnica działa jednak poprawnie - a piszę o tym, gdyż obok jest pulpit, który potrafię jedynie włączyć i wyłączyć - on dziala, czy przy alphie tylko pretenduje to pulpitu np. zarządzania bronią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie zawsze działał, ale ostatnio w nim nie grzebałam.

Pamiętaj o naciśnięciu tab po odpaleniu pulpitu żeby mieć kursor do grzebania w nim.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności