Skocz do zawartości
Nexus

Gamescom 2016 - ciekawostki, nowości

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Na to wygląda że zaczyna od ostatniej litery alfabetu na jakim skończył poprzednie losowanie i później działa jeszcze kilkanaście sekund ze zmienną prędkością. Na Twoim miejscu nie szukał bym sposobu na zwiększanie szans bo tak można tylko stracić szansę na wygraną. Po prostu wejdź do gry i licz na szczęście jak wszyscy ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dastro i Black Salami :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W połowie streamu stwierdziłem "Chris, zawiodłeś, to jest jakaś kupa ten twój Gamescom!". Ale potem zobaczyłem, że pokazał troszkę więcej niż się spodziewałem. Ehhh... Zawsze chciałem definitywnie rozstrzygnąć czy Star Citizen to Scam Citizen czy może jednak Chris Roberts to Christ Roberts gier komputerowych. I wychodzi na to, że po tylu latach dalej nie mogę rozstrzygnąć tej kwestii. CR dalej pokazuje że jest na "tropie"dobrej gry...

Szkoda tylko, że to demo technologiczne i na resztę trzeba czekać do Grudnia.

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Przed chwilą na streamie Lando mówił dlaczego i po co jest Intel. Czy ktoś wyłapał co dokładnie mówił? 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

O tym mówił:

This new technology has the non-volatile, long term data-storage abilities of the NAND memory used in SSDs but is also much faster to access – theoretically up to 1000x faster. This means it can potentially replace system memory completely, rather than the current arrangement where data is permanently stored in a HDD or SDD and is loaded into system memory when accessed by the computer’s processor.

Although there will be advantages to this speed immediately, it may be some time before it’s true benefits are realised in games as for the time being many games will be architected around the limitations of more average PCs and games consoles.

Both Star Citizen and 3D Xpoint memory are expected to arrive in 2016, with the former already available in beta form and the latter set to arrive both as a drop in replacement for traditional SSDs and as a DIMM module available for use in high performance computing applications, where it will replace system memory altogether.

Czyli o nowym typie SSD, który działa z taka szybkością, że nie będziesz musiał kupować dodatkowych osobnych pamęci RAM bo ten nowy SSD przejmie także funkcję pamięci RAM. Ergo SSD i RAM w jednym.

A rola CIGu polega na testowaniu wydajności tej kości, czy cokolwiek to jest, w procesie między innymi płynnego proceduralnego generowania planet w jak najkrótszym, najlepiej niezauważalnym dla użytkownika czasie. 

Read more at http://www.trustedreviews.com/news/intel-optane-3d-xpoint-will-make-game-load-screens-a-thing-of-the-past#RBFFG1DsmhjvWq3x.99

 

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany ta prezentacja mnie specjalnie nie poruszyła :/ w zasadzie to wszystko było już powiedziane: nowe AI, proceduralne planety, "chwytne ręce" itp. Najbardziej spodobała mi się nowa miejscówka - najbardziej wpasowuje się w klimat mojej postaci. Może w końcu znajdzie się trochę materiału, żeby pomyśleć nad kolejnymi częściami ;). Myślę, że teraz najważniejsze dal CIG powinno być SQ 42, ale nie zostało nawet wspomniane na tej prezentacji, więc chyba nie w tym roku :(. Myślę, że na CitizenCon podadzą już przybliżoną datę wydania, bo rok się kończy, a mieli zdążyć :/ 

Dziwi mnie też, że nie wspomnieli o najważniejszej mechanice dla może nawet większości obywateli - handlu. Ma być w 2.7/3.0 i tyle :/

Szkoda, że nie zdążyłem wpaść na TS :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej zainteresowało to, że wszystkie planety będą proceduralne. To nowość bo miało być tak, że ArcCorp to oddzielna instancja gdzie ląduje się automatycznie a wszystko poprzedza loading screen, a tu okazuje się że także i tam lądowanie będzie manualne.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

I tak moim zdaniem ma być! :P Trzeba dokończyć dawno napoczęte tematy, bo snuć coraz to nowe plany to można wiecznie :)

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ale przecież wspomniał powiedział, że Citizen Con będzie poświęcone SQ42.

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na  Citizencomie pokażą SQ 42 oraz planety generowane proceduralne 2.0 (czyli z florą jak mniemam).


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Citizen Con Roberts chce pokazać jeszcze więcej niż na GamesComie, czy mu się uda, mam nadzieję.

P.S. dla mnie niemniej hitem gamesComu jest @Dastro :

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość.   

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro ile ten "kostium" ważył? :D

Druga sprawa - w tej chwili na streamie pokazują wczorajszą prezentacje... Zastanawia mnie dlaczego nie dali im pograć na żywo w 3.0? Coś tutaj jest nie tak... Czyżby zrobili sobie filmik i wczoraj tylko udawali, że grają? Coś mi tutaj nie pasuje.

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, Chris cały czas ich upominał że mają zmienić kamerę czy gracza ... chyba że dobry z niego aktor lol


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest jeszcze coś takiego jak PR i prestiż na imprezie pokroju GamesCom. Wyobrażacie sobie jak takie wpadki techniczne itp. podczas wczorajszej głównej prezentacji wykorzystali by sflaczali mentalnie i upierdliwi grieferzy takiego sortu jak niejaki Derek (nie)Smart. W ogóle mnie nie dziwi, że Chris nie chce w najmniejszym chociaż stopniu narazić tylu lat pracy zespołów CIGu.

Swoją drogą ciekaw jestem jaką miał minę Derek oglądając ten materiał, pewnie zarzygał się swoją własną żółcią z zazdrości jak niemowlak owsianką. :rzygi:


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Derek intensywnie pisze w necie jaki to SC jest zły i jak to na prezentacji wszystko było strasznie ustawione. 

A propo w 2014 jak była prezentacja AC to po którymś z kolei kraszu CR otwarcie mówił że to wszystko to bullshit i ludzie go rozumieli bo dopiero zaczynał. Teraz już nie może sobie pozwolić na faile, krasze i inne cuda w trakcie prezentacji bo za długo już produkcja trwa, nie spotkało by si to ze zrozumieniem. 

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności