Skocz do zawartości
Dako

Star Citizen na E3 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na E3 będzie prezentowany SC http://www.gamespot.com/e3/live/

 

Stream link 1 http://www.twitch.tv/denkdirnixtv
Stream link 2 http://www.gamespot.com/e3/samsung-stage-2-2014/

 

Time:
Los Angeles (U.S.A. - California)
Wednesday, June 11, 2014 at 11:20 AM PDT
New York (U.S.A. - New York)
Wednesday, June 11, 2014 at 2:20 PM EDT
London (United Kingdom - England)
Wednesday, June 11, 2014 at 19:20 BST
UTC
Wednesday, June 11, 2014 at 18:20

 

Warszawa

Środa Czerwiec 11, 2014 at 20:20 UTC

 

Niestety z tego co pisał Ben Lesnik nic nowego nie pokażą i nie będzie żadnych rewelacji tylko prezentacja Arena Commander.

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/2770901/#Comment_2770901

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby planowali cos nowego to by pewno pisali na  stronie glownej
Tym razem przynajmniej juz wszyscy moga latac w porownaniu z PAX ;p

EDIT: 
i wszystko jasne 

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/2770901/#Comment_2770901

Edytowane przez Zerat_KJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najwazniejszych imprez w roku a tu nic ?????
Oj nie dobrze mam wrażenie ze Robercik zachowuje sie jak nasi politycy przed wyborami .Obiecuje wszystko po czym jak pada pytanie pokaz kod gry okazuje sie ze nic nie ma  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">
Arena porazka nie da sie latac system walki arkadówka a to jest wszystko łatwa sprawa .ja sie pytam jak on sobie poradzi  z systemami gwiezdnymi  jak umozliwi multiplayer itd nic nie wiemy a co gorsze chyba tworcy nie wiedza jak to zrobic .
a tu macie konkurencje z e3 (elite dangerus )specjalny filmik  do tego gra jest w etapie beta i widac ze mistrz  David Braben wie co chce zrobic a najwazniejsze wie jak to zrobić .
kolejny punkt dla elita który to juz z koleji ?http://www.youtube.com/watch?v=ISR4ebdGlOk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że oceniasz nie skończony produkt i wymagasz od niego jakby był już na etapie końcowym. A jest dokładnie odwrotnie.

AC dopiero co wyszło i ma bardzo dużo błędów które w najbliższym czasie zapewne będą naprawione. 


 

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jeżeli tak uniwersum star citizen ci nie pasuje zapeszam do konkurencji  :]
A co do  prezentacji Elite Dangerus jest  prerenderowana, dziękuje do widzenia.
Edytowane przez Smaily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smily  piszesz

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

słuchaj 45 baniek a oni nawet prerendowanego trailera nie zrobili?????? jak mówił ksiądz Natanek jezeli twoj sc nie wypuszcza trajlera na e3 to wiedz ze diabeł nie spi . zaczynam sie wstydzic ze wydałem te 125 zł szykuje sie fail roku ?

Edytowane przez Adhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jeśli ci nie pasuje napisz do supportu to oddadzą ciężko zarobione pieniądze twoich rodziców :] 

A co do prerenderów Star citizen ich nie potrzebuje :]

Edytowane przez Smaily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, SC broni się tym co mamy in-engine. Watch Dogs też wszyscy płakali że piękne pre-rendery a gra odbiegała od tego co tam widać.

 

A Elite - mimo ogromnej skali uniwersum tam zawartego - jest projektem zakrojonym i rozpisanym na sporo mniejszą skalę.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adhan przestań kurka narzekać. Już nie mogę patrzeć na te twoje posty. Trzeba było nie kupować teraz tylko czekać jak tak się boisz o ten projekt. Pozdrawiam :>


"A tu mial byc jakis zajebisty podpis albo cytat."- Dragnarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz CIG nie robi problemu aby zwrócić pieniążki, wystarczy napisać do ich supportu. Nie rozumiem także jego narzekania. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/comment/2770901/#Comment_2770901
CIG zostalo zaproszone jako gość na stoisko Gamespot
Nie jada tam "z wlasnej woli" i dla nich napewno jest to niespowiedziane...
Trailery ?
Kojarze takie dla aurory, 300i, Horneta i Freelancera, jak dla mnie to wydali te 45 baniek na "pre-render" trailer  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

"z kazdym filmem mają wszyscy coraz bardziej kwaśne miny"
Tak .. bo siedza grube nadgodziny zeby kazdy mogl w koncu pograc  i .. pomarudzic jak niektorzy o tak dobrze symmulowanej fizyce ze wszyscy uznaja to za "skopane"

Adhan .. chlopie, opanuj sie, nie zachowuj sie jak 8 latek .. zakladam ze jestes troche starszy
Raz juz cie zbanowali na pare dni, chcesz z tad zniknac na dluzej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brnąc w analogie budowlano - spacesimową to można napisać tak:

 

1. Plany budynku są niesamowite.

2. Wszystkie mieszkania sprzedane za ciężkie pieniądze ale jeszcze w razie czego będziemy w górę dobudowywać bo skoro są chętni ... .

3. Obietnice obejmują basen, saunę, siłownie garaż dla każdego, a na dachu lądowisko helikoptera dla wybranych.

4. Do tej pory mamy wykopane fundamenty, coś tam już postawiono coś wylano i zabetonowano. Na terenie działa kilka ekip które coś robią każda z innej strony budowy w nadziei, że jak się spotkają to uda się to jakoś w całość połączyć.

5. Winda już jest ale na ten moment trochę wirtualna bo można sobie wjechać na górę i w boki pooglądać wirtualne widoki. Aktualnie co prawda  trochę w niej szwankuje fizyka ale to się poprawi z czasem. Dziś wrażenia wizualne są już zapewnione i budzą zachwyt u klientów.

6. Najlepiej i najprężniej natomiast działa dział sprzedaży i dział marketingu osiągając kolejne wyśrubowane palny sprzedaży....

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.gif">

 

ps.

Tekst ma charakter ironiczny a jego autor uważa, że z SC będzie kiedyś naprawdę fajną grą i spełni w jakiejś części obietnice CIG.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu E3 - 

  • W tym tygodniu planują mieć setki ludzi w multi, w przyszłym już tysiące (  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_banan.gif"> )
  • Planują wypuszczenie 1.0 w ciągu miesiąca lub coś koło tego


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja bym tylko dodał 

7. Instalacje gazowe, elektryczne oraz sanitarne na wysokim poziomie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacje uwazam za udana .. Chris sie rozbil ;p
No to czekamy az ktos sie dostanie i zacznie streemowac ... jacys ochotnicy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co nawet nie umiem do porządku latać (nowy sprzęt hihi) - dopóki go nie oswoję to multi by się mijało z celem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

Ale w nocy jeszcze opcji aktywnej nie miałam.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie odpisuję troszeczke pózniej niz zwykle bo chciałem poznac wasze zdanie na temat szybkosci powstawania sc , czy uwazacie brak prezentacji nowych bajerów na e3 za błąd ? czy niepokoji  was ze konkurencja ma juz gotowy produkt itd ?.
oprócz niepotrzebnych osobistych wjazdów  

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pojechali z reklamówkami statków tylko z działającą wersją prealpha. Ponadto afaik to nie wystawiali sie tam a zostali zaproszeni praktycznie ad hoc (kolosalna różnica).

Powtarzając co juz było napisane - nie podoba się SC to poproś support o zwrot kasy. Robią to bez szemrania.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłapałem 3 nowe rzeczy w tej prezentacji:

- zakładanie hełmu/kasku,

- animacja namierzania rakiet,

- animacja skanowania wrogich i sojuszniczych jednostek, a raczej przełączanie między nimi.

Pewnie w v0.9 je dorzucą. Podejrzewam, że to trochę świeższy build był. A raczej buildzik  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście:

 

"tryb marudzenia ON"

 

1. bez tych wszystkich animacji mogę się obejść ( pierwszy raz jest wielkie WOW po jakimś czasie jest ZNÓW ??? a na końcu wielkie wkurzenie - po choler  .... to dali ??? )

po hangarze muszę się przez te wszystkie animacje "nabiegać i naklikać"

a to tylko wodotryski ....

2. lepiej aby skupili się na rzeczach ważnych np.

- obsługa HOTAS z poziomu gry tzn. ustawianie krzywych osi, mapowanie makr i przycisków do dowolnego zestawu.

- obsługa TrackIR, bo z tego co czytałem na forum Naturalpoint - twórcy TrackIR-a - CIG nawet nie poprosiło o udostępnienie SDK ???

3. jak już mamy Arena Commander i ma być to symulator w symulatorze (mający szkolić pilotów SC) to dodatkowe mapy i ciekawe scenariusze ( np atak na konwój, przechwycenie ładunku/przemytnika, ataki na określone cele, unikanie przeciwników itp a nie tylko kolejne coraz mocniejsze fale przeciwnika )

 

"tryb marudzenia OFF"

 

Tak wiem, że to pre-Alfa -  jest taka firma w świecie symulatorów samolotów która wydaje tzw "wieczne bety" stąd mój sceptycyzm ...  http://www.digitalcombatsimulator.com/en/shop/

Inna kwestia to to , że te bety zwykle działają lepiej niż większość niby ukończonych i wydanych gier tzw. AAA.

 

Dlatego bardzo ale to bardzo jestem ciekaw co przyniosą kolejne patche i co z nich wyniknie, bo jak będą to kolejne wodotryski to strzelę FOCHA wezmę zabawki i tyle będą widzieli moje USD ....  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

ps.

Wiem, że nikogo to nie obejdzie ale JAKĄ BĘDĘ MIAŁ SATYSFAKCJĘ ( przez 10 sek ale zawsze :) )

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dako .. Track IR to sie przyda jak rozdziela myszke od jysticka i raczej nie wczesniej ..
Co to innych scenariuszy , ile mozna zrobic scenariuszy z 3 statkami klasy mysliwiec ?
Chcesz eskortowac / napadac ? .. Git, ale na co ? Multicrew nie sa gotowe do lotu wiec nie bedzie scenariusza eskortuj frachtowiec "Aurora"

 

Neb, ciiii, moze jak sie nie zostawi w spokoju to zniknie samo  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

A co takiego wpadło Ci w ręce Neb ?

 

Co do E3, to nie ma kompletnie znaczenia czy SC się jakoś specjalnie pokazało czy nie.

Fakt jest to głośna i znana impreza, ale raczej służy wydawcą do zareklamowania swojego potencjału i podkreślenia swojej pozycji.

 

Jak dobrze wiecie SC nie ma wydawcy, a studio finansuje się niemal całkowicie z naszych datków. Oczywiście dodatkowy rozgłos tytułowi by nie zaszkodził ale też i bez niego doskonale sobie na tym polu radzi.

 

Ludzie są tak bardzo zawiedzeni, bo tak bardzo są głodni dodatkowych informacji i ten fakt tylko potwierdza potęgę projektu.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wiem że to sprawa indywidualna i w pewnej części rozumiem ten punkt widzenia ale nie tylko. Jeśli komuś zależy na immersji to te elementy są nieodzowne.

 

W prawdziwym świecie nie da się wteleportować do wnętrza samochodu, za każdym razem trzeba przechodzić przez animacje wsiadania/wysiadania.

 

Jak zawsze coś za coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Również rozumiem Twój punkt widzenia ale bardziej chciałem w ten sposób wyrazić to co Ty tak ładnie podsumowałeś w ostatnim zdaniu.

"Coś za coś" czyli zamiast tworzyć kolejne wodotryski, wędrowanie, hełmy itp wolałbym aby dano nam wszystkim więcej mięska czyli samej gry.

W końcu nad tym dodatkami pracują i są mocno zaangażowani programiści, graficy i testerzy itp.

Lepiej by było abyśmy mieli np. w Arenie więcej trybów rozgrywki, więcej pojazdów itp już teraz a nie kiedyś w przyszłości.

Wiem, że to marketingowo bardzo mocno promuje grę ale dla nas którzy już ją mają te kolejne dodatki chyba mogły by zacząć pojawiać się później ?.

Choć przyznam, że dziś mi to jest już obojętne mogę cierpliwie czekać mam co robić w ED  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

A to co wyżej napisałem to dlatego, że chciałem wyjaśnić mój punkt widzenia i poprzedni wpis który zacytowałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak należy się spodziewać że wraz z dorosłym wiekiem SC, będą pojawiać się uproszczenia.

A to przyśpieszenie pewnej animacji, a to jakiś silniczek w skafandrze żeby szybciej się przemieszczać itd ...

 

Ale tylko wtedy gdy ludzie zaczną narzekać w drugą stronę bo im się "immersja" znudzi  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności