Skocz do zawartości
Dako

2.4.0 LIVE

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Taką samą szafkę z kombinezonem mamy w swojej kajucie po lewej stronie przy drzwiach   :)

Tam również można się przebrać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nope. To ma być jeden z dwóch systemów. Ten jest w MobiGlass do zmiany na szybko przy statku, drugim ma być Holotable 2.0.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z bazą danych, QA właśnie doszukuje się przyczyny zanim przywróci backup i wszystko wróci do normy. Najlepszy facet od baz danych już siedzi przy problemie w tej chwili.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,wszystko juz dziala,pogralem jakies 2h i hm.. zarobilem na misjach ok 10000 UEC .Misje sa latwe ,piratow zdejmuje sie napare strzalow albo jedna rakieta.trzeba uwazac na uzupelnianiu paliwa i uzbrojenia ,napraw - zdzieraja niemilosernie,lepiej wrocic do hangaru i startowac jeszcze raz

 

ioon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem że polatałem sobie wczoraj troszeczkę i jestem naprawdę zadowolony z efektów pracy.

Oczywiście jest dużo do poprawiania jak drop FPS czy okazyjne błędy uszkodzeń statku ale reszta stała się na tyle grywalna że będę codziennie zaglądał teraz do gry.

Z niecierpliwością czekam na Handel i większy świat :] .

Co do serwerów trzeba poczekać aż wszystko sobie naprawią i mam nadzieje że nasza społeczność obudzi się z marazmu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku problem jest posiadanie jedyne Mustanga. Kiedy muszę wchodzić do niego po 5 razy, żeby gdziekolwiek polecieć i wpadam z każdej możliwej strony ciężko się pozbyć wrażenia, że nie da się w to grać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morzan To wymień na 300i dopóki nie połatają, CCU będzie za free (albo na ekwiwalent, jeśli masz inną niż Gamma którą masz w profilu na forum).

Chyba że masz OMEGE, to nie ruszaj, bo będziesz stratny.

Tu link do toola. https://robertsspaceindustries.com/pledge/ship-upgrades

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Osobiście mam nadzieję, że w 2.4.1 będzie opcja kupowania/wypożyczania shipów w Astro Armada za aUEC. Ja od niechcenia mam już natrzepane 100k aUEC a jak bym podliczył całą aktywność od samego początku testów 2.4 to przez moje konto obróciło się jakieś 500k już, lol. :D

 

Kiedyś pewnie skończę tak:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj włączyłem na chwilkę popatrzeć co i jak... No i muszę powiedzieć, że nie ogarniam nowego sterowania. Gdzieś tutaj na forum widziałem nową rozpiskę, ale znaleźć nie mogę. Z kolei w opcjach gry ta rozpiska jest tak nieczytelna, że się wnerwiłem i wyłączyłem :P No ale i tak wychodzi tak jak @Dastro parę postów wyżej napisał, że będzie trzeba się przyzwyczaić do nowego sterowania... 

Jakby ktoś miał rozpisane co się zmieniło na co to chętnie przygarnę ;)

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaraz Latając to wszystko poza klawiszami W, S, V, N i Shift ;p


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaraz

Keyboard:

 
On Foot / EVA Flight
Move Forwards / Backwards Throttle Up / Down
Strafe Left Right Strafe Left / Right
Aim Up / Down Pitch Up / Down
Aim Left / Right Yaw Left / Right
Lean Left / Right Roll Left / Right
Jump, Strafe Up Strafe Up
Crouch, Strafe Down Strafe Down
Primary Attack Weapon Group 1
Weapon Stance / Walk IFCS mode shift
Reload Reticle Focus
Sprint Boost / Afterburner
Use Item Launch Countermeasure
Cycle Item Cycle Countermeasure
Melee Missile Lock / Fire
Force respawn Self-destruct
Change Fire Mode Decoupled Mode Toggle
EVA Brake Spacebrake

 

 

Gamepad:

 
On Foot / EVA Flight
Move Forwards / Backwards Throttle Up / Down
Aim Up / Down Pitch Up / Down
Aim Left / Right Yaw Left / Right
Weapon Stance / Walk IFCS mode shift
Select Firearms Targeting
Sprint Boost / Afterburner
Change Fire Mode Automatic Landing
Primary Attack Weapon Group 1
Use Item Launch Countermeasure
Force respawn Self-destruct

Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morzan Najlepiej na żywo podczas gry, poprzez TS pytać ludzi co zrobić jakim przyciskiem, bo siedzenie nad listą buttonów do wykucia nie jest fajne :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morzan mea culpa, zapomniałem o tym ;)

https://robertsspaceindustries.com/media/xmexhyiy8cf0or/source/Alpha24_controls.pdf

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Edytowane przez Berecik26

Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie zgadzam się z tobą, gra ma kupę błędów ale nie są na tyle irytujące żeby miały psuć rozgrywkę w jakiś dużym stopniu.

Wczoraj razem z ioonem przetestowaliśmy starfarera i muszę powiedzieć że statek ma niezły potencjał bojowy :] piratów praktycznie ściąga na strzała.

Polataliśmy po paru stacjach wypełniliśmy kupę misji i widać że Cig idzie w bardzo dobrym kierunku. Rozgrywka potrzebuje dopieszczenia ale wydaje mi się że można to zrobić w późniejszym etapie produkcji. Na razie priorytetem jest żeby to wszystko chodziło. Oczywiście nie ma co narzekać bo finalny produkt będzie się dużo różnił od tego co mamy teraz, mówię tutaj o optymalizacji, statkach, misjach, cenach itp. 

( hah teraz się zorientowałem że to ioon wyżej pisał :D)

Edytowane przez Smaily

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sensowny sposób , uzbrojenia statku ? - bo widoczne pokilkanaście kropoczek w jednym miejscu i nie wiadomo co do czego to jest bez sensu. 

Jeszcze tak powalonego pomysłu to nie widziałem. To poprzednie rozwiązanie bardzo  mnie odpowiadało , obracam statek i widzę to na srzydłach taka i taka broń , przeciągam inną i jest oki.

Przy okazji dlaczego nie mogę postawić w hangarze Starfarera (mam Gemini) , w poprzedniej wersji stał w RY i mogłem chodzić po nim a teraz nic.

Chciałem trochę potrenować po długiej przerwie, ale poddałem się - absolutnie takie rozwiązanie  mnie zniechęca. Pamiętam , że coś było na forum ,że można było przez przeglądarkę - ale czy to teraz działa?, a jeżeli tak,  jaki jest link. 

 

Edytowane przez Drus4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności