Skocz do zawartości
Nebthtet

Witajcie na Star Citizen Polska! - temat do przywitań

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki PeXS witamy na pokładzie !

No i żeby nie być dłużnym Dolny Śląsk także wita ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Dzięki PeXS witamy na pokładzie !

 

Ja również oficjalnie witam wszystkich nowo przybyłych, szczególnie gorąco witam nowe smoki. ;)

 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odstawiłem niedopitą szklaneczkę, z czymś co barman nazwał Whisky. Odwróciłem się od wyszynku hucznie nazywanym barem i ruszyłem do drzwi. Szurając nogami zamiotłem niechcący trociny którymi posypano podłogę. Gdzieś przeczytałem, że tak robiono dawno temu gdy cywilizacja ludzi nawet nie śniła o podróżach międzyplanetarnych. Ale ten sposób utrzymania podłogi w czystości doskonale pasował do tej podrzędnej speluny. Doskonale zakrywały plamy dawno zaschłej krwi po mordobiciu. Podchodząc do drzwi przez ułamek sekundy zobaczyłem swoją sylwetkę w odbici zaplutej szyby z duraplexu. Mój widok zaskoczył mnie jeszcze trochę to potrwa zanim przyzwyczaję się do nowej twarzy. 

 

Wyszedłem na zewnątrz, wolno sunąc wzrokiem po zasyfiałej ulicy zastanowiłem się co robić dalej. Koperta w wewnętrznej kieszeni kurtki pilota niemal mnie paliła w tors. Cały czas zastanawiałem się co z nią zrobić. Typek, który mi ją wręczył wyglądał za niezłego zakapiora. Od życia otrzymał fizys kolesia, który miał na swoim sumieniu tak ciężkie grzechy, że nie było na tym zasranym świeci boga na tyle litościwego aby mu je odpuścił. Ruszyłem, omijając  ćpunów i profesjonalistki reprezentujące najstarszy zwód świata. Byłem spokojny, nie wyglądałem na faceta mającego wystarczającą ilość kredytów aby skorzystać z ich usług. Przez to nie musiałem się martwić, że będą mnie zaczepiać oferując swoje wdzięki.
 
Kiedyś byłem pilotem elitarnej eskadry Czerwonych Orłów. Byłem.. do czasy gdy nowy dowódca kretyn, wydał rozkaz po którym z misji do bazy wrócił tylko trzech farciarzy. Ja byłem jednym z nich. Zaraz po tym wyleciałem z lotnictwa. Ale miałem satysfakcję, że kutafonowi z epoletami komandora zadrutowano szczękę na sześć tygodni, przez co obiadek wcinał słomką. Zostałem najemnikiem, jedno co umiałem robić poza piciem to latać. Razem ze mną poszedł do cywila Mike Colser. Przez jakiś czas szło całkiem nieźle. Aż w końcu charakterek Mike'a dał znać o sobie. Facet nie umiał chodzić po prostej, zawsze musiał zrobić krok w bok. On już taki był, gdyby istniała jakaś siła, moc która można by było podzielić na strony jasną albo ciemną, on wybrał by szarą...
 
Trochę byłem podobny do niego, zawsze miałem swój kompas moralny ustawiony tak, że niekoniecznie wskazywał stronę którą wpisano do rozkazu. Przez co po piętnastu latach służby byłem zaledwie kapitanem. Tym razem wpieprzyliśmy się na całego. Ostatni łowca nagród nasłany na nas był naprawdę profesjonalistą. Mike'owi się nie udało, a ja udaję martwego. Ale dzięki temu mam trochę oddechu. Za, uciułaną kasę kumpla i swoja zafundowałem sobie nowa facjatę, kupiłem Avangera w niezłym stanie i zacząłem rozglądać się za robotą. Kilka godzin temu zjawił się koleś od listu, już chwyciłem za spluwę, myśląc że odnalazł mnie kolejny Bounty Hunter. 
 
Idąc coraz bardziej ciemnymi zaułkami tej zawszawionej dzielnicy, walcząc ze sobą w myślach co zrobić z koperta, wypalającą mi dziurę w kieszeni nie zauważyłem jak zaczął padać deszcz. Zatrzymałem się, uniosłem głowę. Krople deszczu popłynęły mi po twarzy kojąc rozpalone myśli. Wtedy Moja ręka samowolnie sięgnęła do kieszeni i wydobyła kopertę. 
- Ater Dracon - przeczytałem na głos. Po czym dodałem - nowa twarz, nowe nazwisko, nowa robota. Ciekawe co z tego wyjdzie...
 
Witajcie towarzysze, jestem Jazz
Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, oby więcej takich introdukcji :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

;) woczraj dołączylem do userow SC i w sumie dobrze gdzies sie zagniezdzic ( polskie forum ). Troche jestem jeszcze zakrecony w CS bo nie wiem co dziala a co nie dziala w obecnej wersji gry. Mam nadzieje ze troche tu bede zagladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

;) woczraj dołączylem do userow SC i w sumie dobrze gdzies sie zagniezdzic ( polskie forum ). Troche jestem jeszcze zakrecony w CS bo nie wiem co dziala a co nie dziala w obecnej wersji gry. Mam nadzieje ze troche tu bede zagladac.

Witam i zapraszam również do wstąpienia w szeregi Ater Dracon!

 

Jeśli masz pytania to nie obawiaj się i pisz :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolejnego forumowicza z mojej ulubionej lokalizacji ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@St. Anger

 

Witaj ponownie !

W sumie idealny moment  moment na powrót, zwłaszcza jeśli w hangarze masz jakąś wyścigówkę ;)

Jak nie to zawsze pozostaje zabawa w rozpoznawanie zmian w zachowaniu się statków podczas smażenia bekonu w AC, lub zwiedzanie nowych hangarów :D


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Koleżanki i Koledzy cytując klasyka

 

 

Mam nadzieje, że mnie jeszcze pamiętacie ...

Nie wiem na jak długo powróciłem ale biorę się za lekturę zaległości na forum :tongue:

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, odgrzebać się masz z czego - sporo się dzieje, nowych userów przybywa (chociaż większość jakaś małomówna niestety).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki. Wie ktoś czemu mi resetuje kompa jak odpalam filmiki z youtuba na naszym forum i może jak to naprawić ? Ten HTML5 coś na pewno chrzani.

 

Nie mam zielonego pojęcia, na problemy się robi osobny topic (bo offtob, bo się zgubi, bo nieładnie ;)), spróbuj może przestawić YT na flashowe video albo zmienić przeglądarkę? U mnie na systemach stacjonarnych i mobilnych wszystko jest OK.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajta.

 

Tak z innej beczki. Wie ktoś czemu mi resetuje kompa jak odpalam filmiki z youtuba na naszym forum i może jak to naprawić ? Ten HTML5 coś na pewno chrzani.

 

Zmień stery do Radka, też tak na wcześniejszych betach miałem  :P


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


sporo się dzieje, nowych userów przybywa (chociaż większość jakaś małomówna niestety).

 

Według mnie lepiej żebym malo się odzywał niż mielibyście mieć mnie dosyś ;p

Edytowane przez Beoumunt

"Bo prawdziwa sztuka to WYBUCH"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam gwiezdnych pilotów! :D

 

Witaj wśród roju asteroid, na gwiazdy jeszcze trochę poczekamy ale na pewno będzie warto ! ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedną mamy, umierająca bo umierająca ale jest ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy!

 

Chciałbym również w tym temacie ogłosić pewien kamień milowy, bo jest już nas ponad 200 osób zarejestrowanych na forum! Oczywiście czekamy na jeszcze więcej ludzi do witania tutaj! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności