Skocz do zawartości
Nebthtet

Witajcie na Star Citizen Polska! - temat do przywitań

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, ale to nie czas i miejsce na to. Temat jest ogólny i do przywitań w społeczności SC.

 

Poza tym błagam, tnij cytaty bo się robi totalnie nieczytelnie. Ja nie mam nic przeciwko ścianie tekstu ale po co powtarzać to samo wielokrotnie :)

 

I żeby was pogięło, nawet tutaj robicie offtop... normalnie wszystko mi opada już przy Was.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Hai wszystkim już jakiś czas się zarejestrowałam ale dopiero teraz znalazłam trochę czasu aby się przywitać  

 

Witaj!

 

Cieszę się że już (sic!) druga kobieta jest u nas, wreszcie jakaś odmiana :P

 

Wbijaj na TS, miło będzie pogadać.

 

Neb, już nie jesteś rodzynkiem, hahahahahaha :P


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że są jeszcze grające dziewczyny ;)) Oby Was więcej w tym wirtualnym świecie :>

 

Witaj!


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie druga, a co najmniej trzecia - nie przesadzajcie :P

Witam i zapraszam do aktywnego uczestniczenia w rozmowach :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W redakcji jest one woman więc i tak adekwatne. W tej grupie forumowej której opis dotyczy również :)

 

I pamiętaj:

1. Admin ma zawsze rację

2. Jeżeli admin nie ma racji patrz pkt 1.

:miecio::miecio::miecio:


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam. Neb, wiedziałaś o nich wcześniej czy to dzięki mnie (bo wiem, że gdzieś je wspominałem). Pewnie nie, ale zapytać nie zaszkodzi.

 

Przez te dwie zasady można zawiesić się w pętli :(

Kiedyś słyszałem taki dowcip - jak można zająć chyba informatyka:
Przeczytaj zdanie poniżej.

Przeczytaj zdanie powyżej.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dowcip z regułami admińskimi jest chyba starszy od internetu przecież.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Przymierzałem się przymierzałem i w końcu postanowiłem wesprzeć SC, narazie tylko Mustang ale plany są szersze:), narazie ściągam grę co doprowadza mnie do pasji bo na łączu 100m/s mam 40k/s:(.

Edytowane przez Tomirkos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jaki Mustang?

Zapraszam do syndykatu. Miła atmosfera i pomocni ludzie.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Przymierzałem się przymierzałem i w końcu postanowiłem wesprzeć SC, narazie tylko Mustang ale plany są szersze:), narazie ściągam grę co doprowadza mnie do pasji bo na łączu 100m/s mam 40k/s:(.

Póki, co dzięki "rewelacyjnym" rozwiązaniom deweloperów SC, prędkosc łacza, nieskaluje się jakos szczególnie z liczbą użytkwoników oraz prędkoscia łacza. Z drugiej strony 40kb/s to rzeczywiście, baardzo nisko - zazwyczaj ściąga się, tak 5-10 razy szybcie (PTU 30-50 razy). 

 

A poza tym witaj:)

 

Też, z ciekawością zapytam jaki mustang :)

 

Zapraszamy do ATERDRACON:)


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek tylko Mustang Alpha, ale od dłuższego czasu napalam się na M50 i chyba nie oprę się pokusie w najbliższych tygodniach. W grze chcę robić taki Blockade Running albo transport mały ale wartościowych ładunków/informacji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Gwiezdnych Obywateli :)

 

Co prawda witałem się już w dziale rekrutacja, ale teraz zauważyłem oficjalny temat przywitaniowy. Dzięki za włączenie w szeregi Ater Dracon.

Mam nadzieję, że szybko uda mi się zrobić upgrade sprzętu, bo na razie czas oglądania ekranu "loading game" graniczy z kresem mojej cierpliwości ;), potem zakupić jakiś startowy pakiet i polatać w dobrym towarzystwie.

 

Pozdrawiam

Ar3k


TA0ThSB.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To witam ponownie i życzę szybkiej aklimatyzacji. Mam nadzieję, że ci się u nas spodoba. Zapraszam na TSa - raczej póżniej niż wcześniej (w sensie godzina), bo inaczej ludzi nie ma :P.


bo na razie czas oglądania ekranu "loading game" graniczy z kresem mojej cierpliwości

Znam ten ból ^^  Podobno jednak nawet na SSD trochę się ładuje.

 


polatać w dobrym towarzystwie.

Tu tylko takie  :devil:


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem, cześć i czołem! Po zapoznaniu się z kilkoma kolegami z polskiej społeczności SC na forum RSI postanowiłem zajść i formalnie się przywitać.

 

Co o mnie? Wołają mnie Maciej, lat... można powiedzieć, że w tym roku obchodziłem już dziesiatą 18-stke z rzędu. Z space simami mam styczność od lat nastoletnich, gdy za młodu próbowałem latać w takich grach jak chociażby Wing Commander. Naprawdę wciągnąłem się przy Starlancerze i Freelancerze. Potem czasami jakieś X series wpadło, a najwięcej czasu spędziłem przy EvE Online, chociaż to nie jest stricte sim w sensie siadania w kokpicie jak wiecie. Ale spoooro można było się nauczyć z tej gry. A potem pojawił się Chris Roberts i rozpoczał się złota dekada dla space simów, chociaż w Elite Dangerous jeszcze nie grałem. Natomiast SC zainteresował mnie żywotnie, no i jestem.

 

Styl gry jaki preferuję i co planuję w SC? W EvE najwięcej adrenaliny i radości dostarczało mi PvP i na tym chciałbym się ponownie skupić. Zaopatrzyłem się w dwa, myślę przyzwoite, narzędzia destrukcji - Super Hornet i jeszcze ciepły Vanguard.

 

To będzie mój theme song :D

Edytowane przez HalSteiner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 

Nie rozdrabniamy się? Od razu z grubej rury.


Zaopatrzyłem się w dwa, myślę przyzwoite, narzędzia destrukcji - Super Hornet i jeszcze ciepły Vanguard.

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności